Prabėgo pusė vasaros. Turbūt jau visos rudutės gražutės, ar ne? Tik ar rudutės tikrai yra gražutės? Aš, žinokit, paslapčia vartau akis, kai pamatau ryžas ryžas kojas kyšančias iš po džinsinių triusikėlių 😀 Negražu, žinau. Akis ta prasme vartyti. Bet pasiteisinsiu, kad pirštais nerodau, atvirai nespoksau, ir šiaip niekaip kitaip savo nuomonytės neparodau.

Neseniai Ingridos tinklaraštyje skaičiau jos mintis, kad giminaičiai (lyg ir) komentuoja jos baltą odą ir tie komentarai skamba įžeidžiai. Tikiu, įsivaizduoju, žinau tą jausmą. Bet, kas liečia baltą odą, nesuprantu neigiamo tų žmonių požiūrio. Juk pripažinta, kad saulė labai kenkia odai. Įdegis yra odos pažeidimas. Ir perfazuojant kažkas sako “Ei, kodėl tu tokia nepažeidus savo odos? Kažkoks nenormalus sveikumas, gal reiktų daugiau kartais išeit sau pakenkt?“

Aš pati niekada nesideginu, bet pastoviai nudegu rankas ir krūtinę. Mat veidą saugau, o kūno… Na, patys suprantat. Kojos pas mane niekada neįdega. Niekada! Ir nors aš visai nesijaudinu dėl baltumo, kartais ir man pramuša noras tas kojas paspalvinti.  Labai kartais. Visgi, kiek bandžiau savaiminio įdegio produktus, tiek mane ištikdavo nesėkmė. Taip taip, ne mažas vaikas. Žinau visus tips and tricks. Tik praktikoje nesigauna ir viskas. 

O tada į rankas pateko „Garnier“ purškiklis. Ir aš nusprendžiau – reikia mėginti. 

Aprašymas:

Sveiku spindinčiu įdegiu džiaugtis visus metus niekada nebuvo paprasčiau! Įsigykite paprastą naudoti Garnier purškiklį. Savybės: patogus aplikatorius – purškiklis leidžia tolygiai paskirstyti produktą; natūraliai atrodantis rezultatas; pamaitinta ir švytinti oda; praturtinta abrikosų aliejumi; greitai džiūnantis produktas, nereikia įtrinti; gaivaus malonaus kvapo.

NAUDOJIMAS: paruoškite kūno odą nušveisdami ją šveitikliu. Gerai nusausinkite. Purškiklį purkškite bent 40 centimetrų atstumu tolygiais judesiais ant norimų kūno vietų. Po naudojimo gerai nusiplaukite rankas. Įdegis atsiras po kelių valandų.

Sudėtis: Aqua/Water, Dimethyl Ether, Dihydroxyacetone, Glycerin, Propylene Glycol, Tocopherol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Phenoxyethanol, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Disodium EDTA, Methylparaben, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Citral, Prunus Armeniaca Kernel Oil/Apricot Kernel Oil, Coumarin, Parfum/Fragrance, (F.I.L. C28308/1).

Mane sužavėjo aprašymas. Ypač tai, kad nereikia įtrinti ir žada greitai išdžiūti.

Įsidrąsinau, suplakiau, išpurškiau blauzdas.

Labai svarbu nepurkšti per arti. Čia galioja tas pats, kas bet kokiems areozoliniams dažams. Jei purškiate iš toliau – sluoksnis gaunasi išsklaidytas ir tolygus. Jei iš arčiau – koncentruotas, produkto per daug, jis gali pradėti bėgti srovelėmis. 

Na ir ką? Pirmą kartą gyvenime mano kojos „įdegė“ be dryžių. Oi ne, iki tobulumo ir tolygumo dar toli. Tačiau netolygus padengimas ne taip matosi, nes jis yra tarsi pereinantis. Na, kaip ombre. Mes ir natūraliai gi neįdegam 3D vienodai. Tad netolygiai plonu sluoksniu užpurkštas įdegis nerėžia akies, atrodo, kad ten krenta šešėlis ar šiaip spalvų žaismas. Nors… Čiurnų kauliukai vistiek gavosi per ryškūs ir tarsi murzini, nors, prisiekiu, ant jų iš viso nepurškiau 🙂

Dar mano skoniui per tamsus atspalvis. Aš norėčiau vos vos matomo. Bet čia jau skonio reikalas. To baisaus savaiminio įdegio produktų kvapo šiek tiek gal buvo, bet palyginus labai silpnas.

Laikėsi tikrai apie savaitę. Plovėsi, kaip ir visi – kažkur labiau, kažkur mažiau. 

Trūkumus suminėjau, tačiau įvertinusi visą savo lygšiolinę patirtį aš šį purškiklį vertinu, kaip vieną geriausių bandytų savaiminio įdegio priemonių. 


Naudinga: ieškokite kosmetikos pardavimo vietose, pvz, Drogas.lt. Kaina – apie 11 EUR už 150ml.

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).