Labas vakaras, skaitytojai!! Kaip smagu, kad atsivertėte šį įrašą, kuriame ketinu paanalizuoti raktinius žodžius. Tokius, kurie lankytojus iš Google paieškos sistemos atveda į mano blogą.

Visi blogeriai yra truputį savimylos ir mus glosto lankomumo statistikos skaičiukai. Ypač jei jie nuosekliai auga. Tai įrodo, kad viskas ką rašome yra įdomu ne tik mums patiems, bet ir jums. Be To pagrindinio skaičiaus – kiek gi žmogeliukų apsilankė vakar, užvakar, praeitą savaitę ir per mėnesį – man dar labai įdomu ką jie skaitė, ko ieškojo, ką galiausiai surado. Todėl dažnai nagrinėju Google Analytics statistiką ir šiandien nusprendžiau papasakoti kas mano skaitytojams įdomiausia!

O Google Analytics lange paieškos žodelių sąrašas atrodo maždaug taip:

Žinote, kokia visų laikų ieškomiausia informacija bei lankomiausias įrašas? O gi “Kaip visam laikui ištrinti “Facebook” anketą?”.

Aš net nedėsiu nuorodos į tą tekstą, nes jaučiu šiam šiokią tokią neapykantą už tą nesveiką populiarumą. Bet žmonės ieško įvariai ir daug. Pvz., “panaikinti facebook anketa”, “kaip istrinti fb”, “istrinti facebook visam laikui” ir t.t. Ką gi, džiugu, kad atsakymą jūs randate, nors aš jums pasakysiu, kad Facebooką reikia išnaudoti saviems tikslams, o ne trinti paskyrą.

———————————————————-

Dar jūs labai domitės kaip gi sekti tarptautinę pašto siuntą. Suprantu, tai tikrai aktualus klausimas, juk daugybė šiame tinklaraštyje aprašytų produktų atkeliavo iš užsienio parduotuvių. Smagu, kad šiuo klausimu jūs ir vėl randate tinkamą atsakymą! O jis yra tekste “Naudinga svetainė: patogiai sekite tarptautines registruotas siuntas!”

———————————————————-

Pastaruoju metu gana dažnokai ieškote informacijos apie kontūravimo priemones.

Deja, daug atsakymų čia nėra. Pati turiu tokią paletę ir esu aprašiusi “Bell” veido kontūravimo pudrą iš “HypoAllergenic” serijos. Tiesa, labai jau retai aš kontūruoju, nes mėgstu natūralesnį makiažą.

——————————————————–

BB kremai nesitraukia ne tik iš parduotuvių lentynų, bet ir iš paieškos žodžių sąrašo. O juos esu minėjusi ne kartą. Esu rašiusi “Kas yra BB kremai ir kur jų įsigyti?“. Taip pat aptariau ne vieną BB kremuką atskirai. Štai keletas nuorodų: “korėjietiškas BB kremas “Holika Holika Petit BB Bouncing” (labiausiai patikęs iš aprašytų), “korėjietiškas BB kremas “Holika Holika Petit BB Aqua”“Missha” BB kremas “M Vita BB Moisture”“Rimmel” BB kremas “Skin Perfecting 9 in 1”.

——————————————————-

Google net kaista nuo klausimų apie gelinius lakus!

Šia tema aš irgi esu pasireiškusi. Rašiau tekstą “Patinka-Nepatinka: mano UV geliniai lakai”. Taip pat bandžiau kiniškus lakus. Ar man patiko? Užsukit į straipsnius “Pigus UV gelinis lakas iš Kinijos? Imkim ir išbandykim!” ir “Apžvalga: kiniškas gelinis UV lakas SIOUX. Dvi spalvos”. Dabar aš dar gavau lakus iš P. Korėjos, todėl susitiksime ateities įrašuose, ar ne?

————————————————————————

Sulaukiau ne vieno lankytojo ieškančio atsiliepimų apie “Garnier” micelinį vandenį. Ką gi, kas ieško, tas randa. Mano atsiliepimas tupi čia.

————————————————————————

Oi kaip aš apsidžiaugiu radusi, kad kažkas ieškojo informacijos apie Postcrossingą! Juk tai pats pirmasis tekstas. Nuo jo ir prasidėjo Veni Vidi! Apie atvirukų keliones skaitykite tekste “Patikrink savo pašto dėžę arba kas yra postcrosingas”Dar nevėlu prisijungti prie bendruomenės!

Na ir jei susigundysite, tai jums prireiks atvirukų. O kur jų rasti aš taip pat rašiau. Pašniukštinėkite po gairę “postcrossing”, tikrai rasite naudingų įrašų. Ir aplankykite mano atvirlaiškių parduotuvę www.favoritepostcard.com

———————————————————————

Jums rūpi pigi ir gera plaukų kaukė. Mano šeimos favoritas yra aprašytas čia: “Apžvalga: augimą skatinantis plaukų balzamas “Baltasis Beržas”. Esu radusi gerų, esu radusi pigių. Bet gerumas ir pigumas telpa tik šioje rudoje pakuotėje :).

———————————————————————

“Braun” veido šepetėlis taip pat paieškų žvaigždė. Manau visi tie valymo aparatai dabar ant bangos, tai rodo užklausos. Mielieji, nieko negaliu papasakoti apie Clarisonic, o apie turimą prietaisiuką mano nuomonė čia: “Apžvalga: “Braun Face” veido epiliatorius ir valymo šepetėlis SE820″. Iš tiesų geras daikčiukas.

———————————————————————

Nustebau pamačiusi kiek daug žmonių ieško atsiliepimų apie rusiškas plaukų priemones. Ką gi. Pataikėte čia, nes jas naudoju ir toliau naudosiu. Išvardinsiu kelis tekstukus: “Apžvalga: “ECO hysteria” dažytų plaukų šampūnas. Ar plaukus apims isterija?”, “Patirtis ir rekomendacijos arba kaip aš plaukus auginu”, “Apžvalga: augimą skatinantis plaukų balzamas “Baltasis Beržas”, “Apžvalga: “Love 2 mix Organic” plaukų augimą skatinantis šampūnas su apelsinais ir čili pipiru”

———————————————————————

Ir lietuviškai kosmetikai jūs neabejingi. Dažniausiai ieškote informacijos susijusios su “Rasa” vardu. Šiokios tokios pasiūlyti galiu: “Apžvalga: “Rasa” atkuriamasis plaukų aliejus”, “Apžvalga ir palyginimas: “Rasa” intensyviai drėkinantis kūno losjonas”, “Apžvalga: “Rasa” intensyviai maitinantis kūno kremas su makadamijos ir argano aliejais”, “Apžvalga: “Rasa” intensyviai maitinantis rankų kremas”, “Apžvalga: “Rasa” atkuriamasis šampūnas ir kondicionierius-kaukė”, “Apžvalga: “Rasa” paakių kremas su dvigubu drėkinimo efektu”, “Apžvalga: “Rasa” anti-acne veido kremas-gelis”.

Oho, ar tik nebūsiu “Rasa” gerbėja. Bet o kodėl gi ne?

———————————————————————

O koks dažnas yra žodis “pigu”. Skaitytojai ieško pigių kremų, pigių dažų, pigių knygų, pigių kaukių! Iš esmės 80% mano aprašytų produktų patenka į šią kategoriją. Tačiau jūs pametėjote man idėją. Kiekvieną mėnesį aš paskelbsiu “Mėnesio Pigią Priemonę”. Tai bus 3-5 eurus kainuojantis produktas.

Taip pat ateityje paruošiu savo nuomone paremtą tekstą “Ar brangūs šampūnai skiriasi nuo pigių”. Prieš Kalėdas jums parašysiu idėjų rinkinį “Ką padovanoti”.

Šiuo įrašu taip pat pradedu gimtadieninį maratoną. Po mėnesio bus lygiai 5 metai, kai atsirado šis tinklaraštis. Keitėsi, mainėsi, keitė pavadinimą ir dabar yra toks kokį ir matote. Ateityje keis dizainą, bet rašysiu rašysiu rašysiu! Gimtadienio proga žadu daug dovanų, tad junkitės prie “Facebook” sekėjų gretų ir sužinokite viską pirmi. Valio!