“Rimmel” BB kremas “Skin Perfecting 9 in 1”

Mano įvertinimas: 3/5

Mano komentarai: Besirinkdama BB kremą pirmenybę visada atiduodu Korėjos gamintojams. Tačiau laukti jų produktų ilgu, jei nepataikau, tai tingiu ieškoti naujo ir vėl ilgai laukti, todėl nusprendžiau išbandyti kokį nors “vietinį” gaminį.

Sukau ratus aplink stendus. “Garnier”, “Maybelline”, “Eveline”, “Rasa”, “L’oreal” – bandyti iš mėginukų arba pilnų pakuočių ir nė vienas nesužavėjo. Tad ratas susiaurėjo iki “Lumene” ir “Rimmel”. Pastarasis viliojo patrauklesne kaina/akcija. Teliko išsirinkti iš dviejų rūšių: matinio ir šio. Tada dviejų spalvų ir (valio valio) aš jį nusipirkau. Kainavo apie 5.5eu. Spalva – light, tai yra šviesi.

Pažadai:

Daug žada, bet sudėtis prieštarauja antram punktui – drėkinimui. Daug alkoholio kaip tik turėtų sausinti.

Ir šiaip sudėtis labai jau ne kažką, bet mano reikalavimai šį kartą nebuvo aukšti. Tenoriu nekemšančio porų, lyginančio spalvą ir saugančio nuo saulės produkto. O ką gavau?

Mane nustebino, kad pats kremas yra tirštas.

Nepaisant to tirštumo BB tepasi gana lengvai. Tiesa, su šepetėliu man lengviau pavyko padengti savo plačias poras. Internete skaičiau atsiliepimų, kad priemonė prastai maskuoja. Turiu sutikti, kad maskavimas tikrai netobulas. Norėtųsi stipresnio.

Čia mano veidas be jokio makiažo.

Daug dėmelių ir strazdanėlių, dėl kurių aš ir noriu priemonių saugančių nuo saulės. Čia gi su “Rimmel BB”:

Akivaizdu, kad spalvą sulygina tikrai. Taip pat matosi, kad net šviesiausia spalva man šiek tiek per tamsi. Blizgėjimas išlenda po pusdienio, tačiau aš tą laiką prailginu biria mineraline pudra, tad galiu tempti iki vakaro. Privalumas prieš korėjiečių BB yra tas, kad vakarų gamintojų produktai nusivalo daug lengviau.

Aš manau, kad šią tūbelę tikrai sunaudosiu, o vėliau ieškosiu ko nors tobulesnio :). Kaip jums sekasi tobulų BB ir krempudrų paieškose? Visada laukiu jūsų nuomonių čia, ar Facebooke.