Apžvalga: "Rasa" atkuriamasis plaukų aliejus

Estimated read time 3 min read

“Rasa” atkuriamasis plaukų aliejus

Mano įvertinimas: 4/5

Mano komentarai: Kaip aš džiaugiuosi, kad lietuvių gamintojo “Biok” prekės parduotuvių lentynose jau gali konkuruoti su užsieninėmis. Ir pakuočių išvaizda, ir poveikiu. Visos “Rasos”, “Aro” bei “Ecodentos” pakuotės jau tikrai nebeatrodo gūdaus kaimo palikimas, na “Margaritai” dar yra šiek tiek kur tobulėti.

Kadaise esu bandžiusi senesnę “Rasos” plaukų aliejaus versiją. Pamenu, kad lyg ir patiko, bet kadangi aš labai mėgstu nusipirkti vis ką nors naujo, tai nebekartojau. Dabar džiaugiuosi išbandžiusi šį dar gana neseniai atsiradusį aliejų.

Sudėtyje daug silikonų, o tai reiškia vieną – plaukus suglotnins, pavers gražiais, saugos nuo aplinkos poveikio, tačiau tuo pačiu reikia nepamiršti nepiktnaudžiauti ir pasirinkti gerai išplaunantį šampūną. Tad priemonė greičiausiai plaukų neatkurs (ką sufleruoja pavadinimas), bet tam kartui suteiks sveiką išvaizdą.

Kas mane nustebino, tai skaidrumas. Esu pirkusi natūralų makadamijos aliejų, taip pat ir argano. Jie buvo gelsvos spalvos. Tad net įdomu kiek tų aliejų šiame mišinyje, o gal kažkokiu būdu išvalyta spalva?

Mano plaukai yra dažyti, banguoti, besipūčiantys, besiveliantys, nevaldomi. Todėl be kažkokio aliejaus aš negaliu gyventi. Jei gausiai nesutepu galų tai atrodau kaip bobutė po tarybinio cheminio, arba kaip smulkiomis šukomis iššukuotas pudelis. Aliejai mane gelbėja.

Čia kelios foto įsivaizdavimui kokie tie plaukai.

Natūralius aliejus tepu ant sudrėkintų galų prieš miegą, o silikoninius po plaukų plovimo. Atradau, kad “Rasa” man geriausiai tinka kai plaukai jau yra apysausiai (džiovinu natūraliai).

Dažnas klausimas apie plaukų aliejus yra, ar jie neriebina. Ant šaknų netepu, tik nuo vidurio plaukų, tad ne, man neriebina. Vieno pompos paspaudimo dozės ant mano godžių plaukų net nesimato. Net rankos nelieka riebios, viską susiurbia plaukai :D. Man patinka, kad jis suteikia žvilgėjimo, slidumo, glotnumo ir dar skaniai kvepia citrinomis (nors pagal sudėtį tai sprendžiu, kad bergamotėmis gal).

Gamintojo pažadai: Sveiki, švelnūs, lengvai šukuojami ir itin žvilgantys plaukai. Makadamijos, argano, avokado aliejai atstato suskilinėjusius, išsišakojusius, žvilgesį praradusius plaukų galiukus. Plaukai tampa itin lengvai šukuojami ir įgauna ypatingo žvilgesio. Aliejus apsaugo plaukus nuo karščio ir neapsunkina plauko dėl itin lengvos konsistencijos. Galima tepti ir sausus, ir šlapius plaukus per visą jų ilgį.

INCI: Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Phenyl Trimethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil (Citral, Limonene, Linalool).

Kaina: apie 6 Eur

+ There are no comments

Add yours