Apžvalga ir palyginimas: "Rasa" intensyviai drėkinantis kūno losjonas

Estimated read time 2 min read

“Rasa” intensyviai drėkinantis kūno losjonas su alijošiumi, hialuronu ir Urea bei jo palyginimas su “Margarita” drėkinančiu kremu.

Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – geras produktas, tikrai nesigailiu, kad naudojau, 3 – super, kartotinas produktas, rekomenduoju abejojantiems).

Mano komentarai: Pamenate, rašiau apie “Rasos” intensyviai maitinantį kūno kremą ir tame įraše minėjau, kad būtų įdomu išmėginti ir drėkinantį losjoną bei jį palyginti su mano išgirta “Margarita”. Tai štai tokia proga ir atsirado. Jau seniai mėgaujuosi puikiais lietuviškais gaminiais ir galiu palikti atsiliepimą.

Kūno losjono aprašymas:

Sudėtis:

Už foto kokybę šį kartą jau atleiskit.

Taigi ką galiu pasakyti apie šią priemonę? Puikus kvapas, puikus poveikis. Tas kvapas tai… lengvas mohito dvelksmas!

Neintensyvus, neerzinantis, tikrai lengvas. Įdomu, kad niekur neakcentuojama, juk koks Body Shop turi didžiausius reklaminius stendus su savo Mohito serijos gaminiais, o čia Biok tylūs ramūs ir net neišsiduoda, kol neatidarai produkto tūbelės. Hm.

Konsistencija skysta. Čia galiu pasakyti, kad “Margaritos” kremo yra kiek tirštesnė. Bet gi kremas ir turi būti tirštesnis už losjoną, ar ne? Įsigeria greitai ir lengvai.

Dariau eksperimentą ir kurį laiką vieną ranką ir vieną koją tepiau “Margarita”, kitą gi “Rasa”. Turiu pasakyti, kad išskyrus minėtą konsistenciją ir kvapą aš negaliu pamatyti didelio skirtumo, nors sudėtys ir kitokios. Abu kremai puikiai susigeria, abu palieka ilgalaikį drėkinamą efektą, kuris man išlieka apie parą. Na tas jausmas, kad oda švelni.

“Margarita” kainuoja 3 Eur (Biok elektroninėje parduotuvėje), o “Rasa” – 5Eur. Tad 1:0, pirmojo naudai.

“Rasos” kvapas superuberfantastinis ir tikrai laimi prieš “Margaritą”, tad 1:1.

Kokios išvados? Kai norėsite tikrai gero drėkiklio, bei kvapnių akimirkų tai pirkite “Rasą”. Jei biudžetas susitraukęs, o puikaus produkto reikia mirk gyvenk – imkit “Margaritą”. Arba lyginkit sudėtį ir rinkitės pagal ingridientus bei odos poreikį 🙂

Ar jau bandėte? Diskutuokime čia, Facebooke arba G+.

+ There are no comments

Add yours