“Rasa” intensyviai maitinantis kūno kremas su makadamijos ir argano aliejais

Mano įvertinimas: 3/5

Mano komentarai: Šiandien nuotraukoje matote ne tik kūno kremą, kurį tuoj apžvelgsiu, bet ir Puikiausią Dienos atvirlaiškį (aš jų gaunu beveik kas dieną ir ne po vieną). Pavasaris atvirukuose, už lango, širdyje ir kosmetinėse, todėl norisi labiau puoselėti kūną ir ruoštis nuogesniam sezonui.

Turbūt jau matėte, kad parduotuvėse atsirado net trys nauji Rasos produktai kūnui. Mano lentynoje atsidūrė vienas jų – rudoje pakuotėje slypintis gaminys. Gal pamenate, kad visai neseniai aš komentavau drėkinantį Margaritos kremą su agurkais ir ramunėlėmis. Man jis vis dar laaaabai patinka ir kas kartą juo tepdamasi džiaugiuosi, kad turiu tokį produktą. To paties negaliu pasakyti apie maitinamąjį Rasos kremą.

Gamintojo aprašymasKūno kremas intensyviai maitina, švelnina ir minkština odą. Unikalios formulės efektyvumą užtikrina trijų aktyvių komponentų sąveika. Prabangūs, aktyviomis maitinamosiomis savybėmis pasižymintys argano bei makadamijos aliejai atkuria išsausėjusią odą ir suteikia jai išskirtinio švelnumo. Vitaminų kompleksas padeda išsaugoti sveiką odos struktūrą ir veikia kaip antioksidantas. Patikrinta dermatologų.

Kaina: 4.99 eur

Sudėtis:

Visų pirma jo kvapas man per saldus. Ir nors aš mėgstu daugybę saldžių kvapų, pvz, karamelės, kokosų, saldžių vaisių, šis man neprilipo. Kitas trūkumas yra tas, kad kremas sunkokai susigeria.

Prie pliusų noriu priskirti tai, kad produktas savo pažadus vykdo. Tikrai maitina ir šiek tiek švelnina odą. Bet ateina vasara, ir norisi lengvo bei greito efekto, pasitepiau, susigėrė, bėgu. Spėju, kad žiemą kalbėčiau kiek kitaip. Būtų įdomu išmėginti ir kitus šios serijos gaminius, o drėkinamąjį kremą palyginti su man taip patikusiu iš Margaritos (nenusibosta girti).

O jūs, ar jau bandėte naujuosius BIOK produktus?  Diskutuokime čia arba Facebooke.