“Rasa” intensyviai maitinantis rankų kremas

Mano įvertinimas: 3/5

Mano komentarai: Atėjo tas ruduo, kuris verčia susisukti į kokoną ir ilgesingai svajoti apie vasarą. Beje, to atviruko, kurį matote nuotraukoje, pavadinimas yra Kokonas :). Šiltasis metų laikas dar negreitai. Dabar tik tamsės ir šaltės. Brrrrr. Gal ir mėgčiau žiemą, jei būtų šviesu. Ir dar šilta. Ot užsimaniau!

Šaltis greičiausiai paveikia tas kūno vietas, kurios nepridengtos drabužiais: veidą ir rankas. Taip taip, pirštinės yra gerai, bet kol jas prisiverčiu užsimauti būnu jau sugrubusiais pirštais, o kur dar tie atvejai, kai prireikia telefoną pamaigyti? Rezultatas netrunka pasirodyti ir ima varginti rankų sausumas, nors turiu pripažinti, kad mano galūnės nėra probleminės. Užtenka bet kokio kremo ir situacija pagerėja. Tad ilgai prie lentynų ir nestoviniavau. Į darbo stalo stalčių nukeliavo Rasos maitinamasis kremas. Mat aš pirmenybę teikiu nebrangiems produktams (75ml kremo tūbelės kaina yra iki 3Eu), o nepaskutiniu smuiku groja ir lietuviškumas. Pirkti šio kremo yra daugelyje parduotuvių, maniškis berods iš Maxima.

Pakuotė akcentuoja makadimojos ir arganų aliejus, o aprašymas sako, kad “Argano bei makadamijos aliejai atkuria išsausėjusią odą ir suteikia jai išskirtinio švelnumo. Vitaminų kompleksas padeda išsaugoti sveiką odos struktūrą ir veikia kaip antioksidantas. Priemonės konsistencija specialiai pritaikyta rankų odos priežiūrai, taigi Jūsų nevargins riebumo ar lipnumo pojūtis. Patikrinta dermatologų“. Žiūrime ko gi yra sudėtyje:

Čia randam minkštiklių, emulsiklių (kai kurie dėl galimų priemaišų yra laikomi vidutiniškai saugiais), aišku, yra ir nepatrauklusis phenoxyethanol ir galiausiai pasirodo žvaigždės – vertingieji aliejai.

So so ta sudėtis, bet kaip gi pats kremas? Aš jį teigiamai vertinu dėl vienos ypatingos savybės – man jis susigeria greitai, todėl galiu naudoti darbe. Pripažinkite, kad tikrai nesinori sėdėti ir 15 minučių laukti kol produktas įsigers, kai tuo tarpu dega atrašyti laišką ar daryti kitus darbus. Plius aš dar dirbu su atvirukais, tad man labai svarbu sausos ir švarios rankos, tačiau pakankamai pamaitintos, kad nekrėstų šiurpas liečiant popierių.

Kas man nelabai patinka, tai kvapas. Saldokas, bet toks kažkoks joks, pamenu nebuvau sužavėta ir tos pačios serijos Rasos kūno kremo kvapais. Jei jau į sudėtį įtrauktas parfum’as, tai galėtų ir skanesnis būti :).

Rekomendavau šį produktą ir vyrui, naudoja, sakė patenkintas, sužvarbusius skruostus pasitepa, dar ir giria. Tai vat va tiek ir žinių apie kremą. O ką jūs naudojate šį sezoną? Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).