“Love 2 mix Organic” plaukų augimą skatinantis šampūnas su apelsinais ir čili pipiru

Mano įvertinimas: 5/5

Mano komentarai: Plaukai plaukai plaukai. Augimas augimas augimas. Užsiciklinusi dainelė mano galvoje. Vyras jau žino, kad kai man bloga nuotaika ir noriu ką nors nusipirkti tai einu bei išleidžiu pinigus daiktams iš serijos “kas nors plaukams”. O jei ant jų parašyta, kad skatina augimą, tai praktiškai nustoja veikti protas. Reikia, noriu, perku, bandau. Ir jums rašau.

Šis šampūnas nėra mano pirmoji pažintis su “Love 2 mix organic”. Apskritai, aš nesu labai didelė šampūnų gerbėja ir kai noriu išbandyti firmą griebiu balzamą arba kaukę. Juk šampūnas tik plauna arba ne. Esu bandžiusi bent porą kaukių ir man ypač patiko su apelsinais bei pipirais. Vadinau ją stebuklinga. Augint kasų gal ir neaugino, bet kokie plaukai po jos buvo! Mmmm…. Va čia buvau ją aprašiusi. Kodėl rašau būtuoju laiku? Ogi todėl, kad jau kurį laiką man nepavyksta tos kaukės pagauti parduotuvėje. Išperkat viską! Tad per paskutinį apsilankymą Elevitoje teko pasitenkinti tik šios serijos šampūnu.

Ant pakuotės rašo, kad sudėtyje nėra SLS (šių gi labiausiai nemėgstame šampūnuose, ar ne?), parabenų, mineralinių aliejų. O ko yra? Štai pilnas sąrašas:

Sudėtis: Aqua with infusions of Organic Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Organic Capsicum Frutescens Fruit Extract, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Theobroma Cacao Seed Extract, Panax Ginseng Extract, Benzyl Alcohol, Sodium Chloride, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Parfum, Citric Acid, Lycopen, Caramel.

Taigi, SLS sudėtyje nėra, jį keičia kiti valikliai, tačiau šampūnas puikiai putoja, o tai darydamas nuostabiai ir plaukus plauna. Kadangi produktas pristatomas kaip augimą skatinantis šampūnas, tai aš turėjau viltį, kad gal tie pipirai kaip nors pagrauš skalpą, ar ką. Na, suprantate, suaktyvins kraujotaką, bet nepastebėjau, kad kažką panašaus darytų. Turbūt tuo užsiima man nežinant. :).

Kas dar svarbu? Kvapas! Jis skanus. Ne toks, kokį galvoji, kad užuosi perskaitęs žodį “aplesinas”. Šampūnas pasižymi ne gaiviu citrusiniu kvapu, o tokiu saldžiu kaip apelsinų uogienė.

Plaukus plauna švariai ir lengvai, jokių problemų norint pašalinti aliejaus kaukes nekyla. Tikrai nelieka murzino jausmo, kaip po visai natūralių šampūnų. Ar sausina bei kitaip kenkia plaukams sunku pasakyti. Po šampūno visada naudoju balzamą arba kaukę, ar bent jau ką nors nenuplaunamo.

Visumoje tai labai geras produktas už puikią kainą (iki 3 eurų). Ir skalsus, be to buteliuke yra net 360ml šampūno. Rekomenduoju!

P.S. Diskutuokime čia arba Facebooke.