Apžvalga: "Rasa" atkuriamasis šampūnas ir kondicionierius-kaukė

Estimated read time 3 min read

“Rasa” atkuriamasis šampūnas ir kondicionierius-kaukė

Mano įvertinimas: 3/5

Mano komentarai: Ko gero jau visi pažįstami žino mano maniją plaukų priežiūros priemonėms. Brangios, pigios, keistos, paprastos – visos nusėda mano lentynose. Ne išimtis ir lietuviškos priemonės. Tad kokius įspūdžius paliko “Rasos” juodosios tūbelės? Atsakau: dviprasmiškos. Šios priemonės ir patiko, ir nepatiko.

Šampūnas nei geras, nei blogas. Tiesiog šampūnas. Kvepia skaniai, tarsi vyšniomis, tarsi kompotu. Man asmeniškai jis per daug purina plaukus, juk žinot, mėgstu glotnius, blizgančius, o po šio šampūno jie tokie netampa. Plauna tikrai gerai, visas silikonines priemones iššveičia lauk. Visgi daugelis šampūnų taip elgiasi, tad pirmyn link kondicionieriaus-kaukės.

Šią priemonę galima naudoti dvejopai. Kaip kondicionierių (palaikant kelias minutes ant plaukų) arba kaip kaukę (palaikant apie 10 minučių ant plaukų). Išbandžiau abiem būdais. Tiesą sakant, pirmasis man patiko labiau. Laikau labai trumpai, vos minutėlę ir plaukai greitai suminkštėja, o štai palaikius ilgiau jie tampa sukritę ir trūksta švelnumo.

Iš esmės šios dvi priemonės man netinka, nes aš nenoriu per daug purių plaukų, taip pat trūksta drėkinimo ir ilgiau panaudojus atrodo, kad plaukai sausėja. Tačiau šampūnas tikrai geras savo kainų kategorijoje. Plauna puikiai.

Gamintojo aprašymas: Šampūnas. Džiovintuvo, saulės, plaukų dažų ir kitų išorinių veiksnių pažeistiems plaukams. Dėl unikalios formulės RASA MAK plaukai taps sveiki, žvilgantys ir lengvai šukuojami. Makadamijos aliejus pasižymi išskirtinėmis plauko struktūrą atkuriančiomis savybėmis dėl sudėtyje esančių maitinamųjų medžiagų ir vitaminų (E, A). Argano aliejus efektyviai stiprina ir atkuria išsišakojusius, trapius, išsausėjusius plaukus. Šis ypatingo pripažinimo plaukų priežiūroje sulaukęs ingredientas suteikia plaukams išskirtinio žvilgesio ir švelnumo. Keratinas (pagrindinė plauko sudedamoji dalis) apsaugo plauko struktūrą nuo įvairių pažeidimų. Sistemą ABSOLUTE REPAIR sudaro plaukų šampūnas, kondicionierius-kaukė, plaukų aliejus. Patikrinta dermatologų.

Kondicionierius kaukė: Džiovintuvo, saulės, plaukų dažų ir kitų išorinių veiksnių pažeistiems plaukams. Makadamijos aliejus pasižymi išskirtinėmis plauko struktūrą atkuriančiomis savybėmis dėl sudėtyje esančių maitinamųjų medžiagų ir vitaminų (E, A). Argano aliejus efektyviai stiprina ir atkuria išsišakojusius, trapius, išsausėjusius plaukus. Šis ypatingo pripažinimo plaukų priežiūroje sulaukęs ingredientas suteikia plaukams išskirtinio žvilgesio ir švelnumo. Keratinas apsaugo plauko struktūrą nuo įvairių pažeidimų. Dermatologų patikrinta. Naudojimas: kondicionieriaus poveikiui pasiekti palaikykite 2–3 min., kaukės poveikiui pasiekti palaikykite 5–10 min.

+ There are no comments

Add yours