Apžvalga: "Bell" veido kontūravimo pudra iš "HypoAllergenic" serijos

Estimated read time 2 min read

“Bell” veido kontūravimo pudra iš “HypoAllergenic” serijos

Mano įvertinimas: 4/5

Mano komentarai: Pirmą kartą šią “HypoAllergenic” kosmetiką pamačiau Lenkijoje. Nieko nuostabaus, nes “Bell” tėvynė yra ten. Pasirodė gana patrauklus stendas, bet tą kartą kažkaip prie jo neapsistojau. Tada viename forume pamačiau pagyrimą kontūravimo pudrai ir užsimaniau išmėginti. Tą pačią dieną apsilankiau “Martinoje” ir išleidusi vos 3 eurus parsinešiau namo pirkinį.

Amžina dainelė – sudėtis galėtų būt ir geresnė.

Atidarę dėžutę pamatysite dvi spalvas, kurių ir reikia kontūravimui. Tai yra šviesi, skirta tam tikroms vietoms “ištraukti”, bei tamsi – sukurti šešėlio iliuziją.

Kaip kontūruojamas veidas gi aš jums nepasakosiu. Pati dar nemoku, bet pavyzdžių yra pilna internete. Štai vienas jų:

Kuo gi man patiko “Bell” priemonė? Spalvos matinės, tamsioji neturi jokio oranžinio atspalvio. Jos tikrai geros konsistencijos: puikiai kabinasi šepetėliu, gerai retušuojasi ir šiaip pasidengia natūraliai. Nepasakytum, kad lengva padauginti.

Aš nemėgstu labai ryškiai dažytis, daryti tokio kontūro, kaip pavyzdžiuose. Man atrodo, kad tokie makiažai skirti fotosesijos ir vakarėliams. Kas dieną aš vos vos brūkšteliu kur reikia šviesiai, truputį kur tamsiau. Tad nuotraukose daug nepamatysit (stengiausi šiek tiek daugiau, idant pasimatytų rezultatas, bet negaliu perlipt per save ir prisidažyti gausiai). Prieš, tai yra kaip atrodo veidas tik su BB kremu kai jo nekontūruoju ir po.

(ne, kaklas nelieka baltas). Kaip jau minėjau, nuotraukose daug nepamatysit, bet skirtumas yra. Trūksta tik užbaigti makiažą.

Taigi, šia priemone esu patenkinta. Tai puikus kasdienis pagalbininkas, tiesiog atkreipkit dėmesį :).

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours