Korėjietiškas BB kremas “Holika Holika Petit BB Aqua”

Mano įvertinimas: 3.5/5

Mano komentarai: Apie “Holika Holika” BB kremus mano tinklaraštyje skaitote jau ne pirmą kartą. Paskutinį kartą rašiau apie tos pačios serijos priemonę “Bouncing”, kuri man patiko savo maskavimu.

Tą kartą rodžiau ir paveikslėlį kiek gi tų “Holika Holika Petit” yra:

“Bouncing” buvo naujas ir nematytas. Dabar gi ir vėl turiu dar naujesnį ir nematytesnį – “Aqua”. Panašu, kad gamintojas keisdamas pakuočių dizainą tiesiog pakeitė ir kelias rūšis arba pavadinimus, kas yra panašiau žiūrint į pakuočių spalvas. Ir turbūt formulę, nes jei Essential=Bouncing, tai senas variantas man nepatiko.

Priemonė dengiasi lengvai, spalva šviesioka, bet greitai prisitaiko.

Lygindama su mylimiausiu “Cleraring” ir puikiuoju “Bouncing”, galiu pasakyti, kad “Aqua” yra lengvesnės konsistencijos, todėl vasarą jį “dėvėti” maloniau. Tačiau nepasakyčiau, kad būtent ši rūšis išlaiko tas pačias maskavimo savybes, kaip minėtosios kitos.

Nuotraukoje matote, kad veido spalva sulyginta (pas mane daug raudonio, ypač ant žandų ir kt.), tačiau dėmelės, strazdanėlės išlieka matomos. Dėl to labai nepergyvenu, nes kas dieną nesistengiu užmaskuoti visų trūkumų. Man visai pakanka to, kad BB padaro veido spalvą tolygią, saugo nuo saulės ir gana ilgai “tempia”, kol ima blizgėti. Manau, kad vasarą aš produktą naudosiu nuolatos, o rudeniop grįšiu prie “Clearing”, už kurį tobulesnio BB, ar krempudros, dar neradau.

O kuo jūsų žandeliai džiaugiasi vasarą? Visada laukiu jūsų nuomonių čia, ar Facebooke.