Apžvalga: "Braun Face" veido epiliatorius ir valymo šepetėlis SE820

Estimated read time 5 min read

“Braun Face” veido epiliatorius ir valymo šepetėlis SE820

Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – geras produktas, tikrai nesigailiu, kad naudojau, 3 – super, kartotinas produktas, rekomenduoju abejojantiems).

Mano komentarai: Kosmetikos pasaulyje mados šauksmas toks pat garsus, kaip ir drabužių srityje. Dabar gi baisiai madinga krempudrą tepti lašo formos kempinėle, plaukus rišti telefono laidą primenančiomis plastikinėmis gumutėmis, o veidą valyti specialiais aparatais.

Veido valymo aparatų gausu. Pats populiariausias ir geidžiamiausias (taip pat brangiausias ir labiausiai reklamuojamas) yra Clarisonic. Iš paskos rikiuojasi gausus būrys kitų gamintojų, pvz., veido valymo aparatų turi Philips, Mary Cay, Oriflame, net azijietiškas Missha. Kas neturi, tai dar turbūt pagamins. Ką jau kalbėti, kad pilna kiniškų kopijų. Jau senokai įvairius prausimosi šepetėlius su savo epiliatoriais bei skustuvais kombinuoja ir Braun. Jie išleido ir atskirą epiliatorių veidui, kurį taip pat sujungė ir su prausimosi įrankiu. Štai aš tokį dalyką ir įsigijau.

Facebook’e sulaukiau klausimo, kodėl gi pasirinkau būtent šį įrenginį. Ir mano atsakymas yra tas, kad man reikalingos abi funkcijos. Ką čia slėpsi, veido plaukuotumas yra nejauki bėda, o altrenatyviosios priemonės, kaip vaškas, vaško juostelės, ar depiliaciniai kremai man netinka. Nes tiesiog “neįkanda” storų plaukelių. Patikėkit, bėdą turiu nuo pat brendimo pradžios, taigi nuo kokių 14 metų (paveldėjimas), tai per pusę savo gyvenimo išbandžiau daug visko ir apsistojau ties pincetu. Klasikiniai elektriniai epiliatoriai taip pat nelabai patiko, nes jų forma nepritaikyta veidui… Taigi… Pincetas. Sunku kas rytą vakarą juo darbuotis, todėl kai tik žurnale pamačiau šio Braun reklamą iš karto užsimaniau. Patiko forma, atrodė, kad bus patogu, na o jei netiks kaip epiliatorius, galvojau, tai liks kaip veido prausiklis. Tikrai nenueis veltui. Šaunuolė taupuolė.

Įrenginį turiu jau 23 dienas ir naudojau kiekvieną iš jų, tad manau jau esu pasiruošusi pasidalinti atsiliepimu.

Braun siūlo net keletą komplektacijos galimybių.

Iš esmės visur yra tas pats įrenginys tik skiriasi priedų skaičius. Maniškis turi papildomą prausimosi šepetėlį, todėl vadinasi SE820. Jo kaina yra apie 70Eur. Patį paprasčiausią komplektą 810 galite nusipirkti nuo 55 Eur (tokią mažiausią kainą radau perkant internetu, fizinėse parduotuvėse kainuoja daugiau).

Dėžutės turinys:

Kaip matote viską sudaro įrenginukas su epiliatoriaus galvute, prausimosi galvutė, papildomas šepetėlis ir šepetėlis valymui. Taip pat buvo ir pridėta AA tipo baterija.

AA tipo baterija yra ir pliusas, ir minusas. Minusas nes kai tik baigiasi, reikia turėti kitą, negali tiesiog uždėti daikto krauti. Pliusas, kad tai populiarios baterijos parduodamos kiekviename kioske. Nereikia sukti galvos dėl krovimo.

Lankstinuke parašyta, kad epiliatorius toks mažas, kad jausitės lyg laikydama tušą. Na… Nesutinku. Foto palyginimui 🙂

Taigi, pradžiai apie mažiau visoms aktualią dalį – epiliatorių.

Tradicinis epiliatoriaus aprašymo bla bla, ar ne? Užgriebia trumpus plaukus, glotni oda iki 4 savaičių. O kad taip būtų :). Jei plaukai auga tokiu greičiu, kaip pas mane tai teks naudotis kas dieną. Jei tokiu, kaip pas daugelį merginų, kurios nusidepiliuoja vaško juostele ir ramios bent savaite, tada taip, gali būti, kad viskas bus kaip reklamoje :).

Pincetai rauna gana neblogai. Labai šaunu, kad įjungimo mygtuką galiu paslinkti į vieną pusę, ar kitą ir taip pakeisti pincetų sukimosi kryptį, o tai reiškia, kad nereikės daryti visokių jogos pratimų :), kai norėsite rauti į kitą pusą. Kaip ir su bet kokiu epiliatoriumi, taip ir su šiuo yra tos pačios bėdos. Pirma, tai jis neišraus 100 procentų, teks pabaigti pačiai. Tačiau vistiek gi greičiau su tokia pagalba, nei vien tik su rankiniu pincetu. Visų antra, plaukų įaugimo tikimybė ta pati (na turbūt visos šalinančios plaukus epiliatoriumi, nuo bet kurios kūno vietos susiduria su įauginėjimu). Tad reikia ypatingai visaip to vengti šveitimais, drėkinimais ir kt priemonėmis. Epiliatoriaus daliai skiriu 8 iš 10. Nė kiek nesigailiu pirkusi.

Aktualesnė daugeliui dalis – veido valymas

Galvutes pakeisti labai lengva. Nutrauki vieną, uždedi kitą :).

Žinau, kad Clarisonic fanai paniekinamai žiūri į besisukančių galvučių aparatus. Atseit tokie yra prastesni, o štai Clasrisonic vibruoja ir kažkaip ten ypatingai valo odą. Negaliu palyginti, bet šis aparatas sukasi ir vibruoja, ir skųstis tikrai neturiu kuo. Buvau kažkada maximoje nusipirkusi kinišką rinkinį, kažkaip grubiai man jis dirbo ir visai neprilipo. Sukosi ir tiek. Tad skirtumas yra.

Mano oda yra riebi su išsausėjusiomis zonomis. Smarkiai išsiplėtusios, nuolatos besikemšančios poros, besilupanti nosis ir panašios problemos. Tai štai, šepetukas man labai patinka, prausiu kiekvieną vakarą veidą ir matau, kad jau po poros savaičių matosi pastangų vaisiai. Veidas švaresnis, šerpetoja mažiau, o priemones, pvz., kreminę pudrą padengti lengviau. Net sakyčiau užsikimšusios poros tikrai prasivalo, nešvarumai gerokai atsilaisvina ir net mechaniniu būdu ar valymo kaukėmis juos tampa lengviau pašalinti nei seniau. 10 iš 10.

Pasak lankstinuko šepetėlius reikia keisti kas 3 mėnesius, taigi dar beveik 5 su virš mėn. galiu būti rami. Po to reiks pasukti galvą, kur rasti naujų. Mačiau Senukuose papildymą, bet neįsiminiau kiek kainuoja. Iš amazon.de su siuntimu įmanoma parsiųsti du šepetukus už 15 eurų. Visai neseniai pastebėjau, kad Braun prileido ir įvairių rūšių šepetėlių: labai jautriai odai, kempinėlę ir šveitiklį (mano turimi šepetėliai yra normaliai odai).

Nepaminėjau dar vieno šaunaus pliuso – aparatą galima naudoti duše. Patogu.

Taigi štai ir pabaiga. Turbūt jau supratote, kad Braun Face SE820 man patiko ir aš jį rekomenduoju. Žinoma, jo kaina nėra maža ir jei reikia tik prausimo įrenginio, tada gal verta pirkti kitokį, bet jei kažką domina abi jo funkcijos, tai turiu pasakyti, kad verta atkreipti dėmesį. Na ir jei tereikia tik “praustuko”, tai kita galimybe, gal susidomės vaikinai :).

O jūs ar jau pasidavėte elektroninių veido prausimo aparatų madai? Diskutuokime čia, Facebooke arba G+.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours