Apžvalga: "Garnier" micelinis vanduo

Estimated read time 2 min read

“Garnier” micelinis vanduo

Mano įvertinimas: 4.5/5

Mano komentarai: Micelinis vanduo – sąlyginai dar gana naujas pavadinimas kosmetikos pasaulyje. Vos prieš kelis metus pradėjęs šmėžuoti kosmetikos parduotuvių lentynose, dabar šis produktas jau privalomas daugelio gamintojų asortimente.

Micelinis vanduo yra veido valymo priemonė, visiškai išstūmusi tam pačiam tikslui naudotus pienelius. Stebuklingame vandenėlyje esančios micelės traukia nešvarumus kaip magnetas, priemonė lengva, bet palieką malonų drėgnumo jausmą.

Esu išbandžiusi ne vieną micelinį vandenį. Mano lentynoje stovėjo “Eveline”, “Loreal”, “Linere”, “Rasa”, “Lierac” valikliai. Garsųjį “Biodermos” vandenuką bandžiau tik iš mėginukų. Tad “Garnier” produktas ne pirmasis mano bandomas, tačiau sakyčiau pats geriausiais.

Man patiko:

*kaina. “Garnier” vanduo kainuoja apie 7.5 Eur, tačiau ne taip jau retai vienoje ar kitoje parduotuvėje galima rasti akcijų ir nusipirkti 30% pigiau.

*kiekis. 400ml yra tiesiog puiku. Aišku, norėtųsi gal net ir litro, tačiau palyginus, kad kiti gamintojai pardavinėja tik 250ml ir pan. dydžio pakuotes, “Garnier” tikrai konkurencingas. Mat nežinau kaip kitiems, man micelinis vanduo gana greitai susinaudoja.

*kvapas. Tai yra jokio kvapo. Nors ir esu kvapnių produktų mylėtoja, bet vanduo yra vanduo, tegul taip ir lieka.

*skonis. Negalvokit, aš negeriu micelinio vandens, tačiau kai kurie mano naudoti turėjo bjaurų kartų skonį. Iš kur žinau? Valant veidą, tam tikra dozė tenka ir lūpoms. O čia jau netyčia paragauti visai nesunku.

*poveikis. Šis micelinis vanduo valo tikrai puikiai. Susidoroja ir su “piktais” akių tušais ir su visomis pudromis. Jis nesausina odos, todėl aš ne visada naudoju kremą po veido valymo. Taip pat nepalieka lipnumo jausmo. Jo aš itin nemėgstu.

*sudėtis. Svetainė KosmetikosDNR produktą buvo paskelbusi savaitės atradimu, kuris neturi jokių trūkumų. Reta kosmetika gauna tokį įvertinimą :).

Man nieko netrūksta ir sakyčiau, kad tai tikrai vykęs “Garnier” produktas. Teliko tik ketvirtis buteliuko, teks ieškoti akcijų.

Gamintojo pažadai: Daugiafunkcinė kosmetikos priemonė, šalinanti makiažą, valanti bei raminanti odą. Sudėtyje esančios micelės taukia nešvarumus, makiažą ir odos išskiriamus riebalus. Rezultatas – oda idealiai nuvaloma ir atgaivinama, nereikia jos trinti, nereikia nuplauti. Micelinis valomasis vanduo gaminamas didelėmis 400 ml pakuotėmis, kurių pakanka iki 200 kartų*, ir tinka visų tipų odai, netgi jautriai. Bekvapis, be parabenų ar alkoholio.

Daugiau micelinių vandenų apžvalgų.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours