Apžvalga: "X-hair" depiliacinis molis

Estimated read time 6 min read

Aš jau nuo pat vaikystės galvoju, kad būti berniuku daug smagiau. Ir jei puikiai suprantu moteris, kurios nori būti vyrais, to siekia ir jais tampa, tai sunkokai suprantu vyrus, kurie nori būti moterimis. Juk čia tiek nepatogumų: kas mėnesį turi kęsti visokius skausmus susijusius su menstruacijomis, gimdyti vaikus ir nesvarbu koks tai džiaugsmas bebūtų, vistiek po to taikstytis su fizinėmis pasekmėmis, lyg to nebūtų gana, kur dar diskriminacija darbuose, spaudimas visada gražiai atrodyti, pvz., nešioti aukštakulnius :), ir žinoma depiliuoti visus plaukus, kurie auga žemiau akių.

Kūno plaukuotumas vienodai kankina abi lytis, o veido plaukuotumu skundžiasi kas trečia moteris, tačiau tik mūsų lyčiai tenka nuolatos su tuo kovoti. Tiesa, moteris ape tai kalba retokai, tad ne kiekvienas sutuoktinis žino, kad jo žmona paslapčia rauna ūselius. Vyrai gi dažnai sau leidžia apsileisti, auginti barzdas ir aiškinti, kad tai gražu :). Uf, kalbu kaip kokia seksistė. Bet realiai tai tik apie visuomenės spaudimą ir biologiją.

Visgi ir pas moteris problemos nėra vienodos. Vienos gali atlikti depiliaciją kartą per mėnesį, kitos gi vargsta kas dieną ir dar susiduria su pasekmėmis – sudirginta oda, kuri protestuoja prieš tokį kišimąsi į prigimtį. Plaukų šalinimo produktų bei prietaisų pramonė taip pat nestovi vietoje ir siūlo mums vis naujų išradimų. Elektriniai epiliatoriai, cukraus pastos, fotoepiliatoriai, elektrolizė, augimą stabdantys tepalai… Ko tik nėra! Pasirodo yra net depiliacinis molis apie kurį ir noriu papasakoti.

Aš jums priminsiu, kad jau nuo vasario pabaigos savo plaukų naikinimui taikau fotoepiliaciją. Procedūros atliekamos kas dvi savaitės, o tarp jų plaukus galima šalinti visais būdai, kurie nerauna. Tiesa, instrukcijoje depiliacinių kremų nerekomenduoja naudoti dėl nežinomos reakcijos. Taip ko gero yra todėl, kad gamintojas negali ištestuoti prietaiso su visais įmanomais kremais. Nelabai tų būdų daug ir lieka tada. Praktiškai tik peiliukas. Ir visur man jis tinka, tik veidui bei bikini sričiai norisi ko nors ne tokio dirginančio. Dėl to ir nusprendžiau išmėginti depiliacinį molį.

Skambus produkto aprašymas:

Naujas plaukų šalinimo būdas – depiliacinis molis. Paprastas naudoti, labai efektyvus, nėra cheminio kvapo, bei nepalieka jokių nudegimų ar sudirginimo pėdsakų ant Jūsų odos. NĖRA PAŠALINIO POVEIKIO! 

X-Hair efektyviai sumažina nepageidautiną plaukuotumą lyginant su kitais produktais, pavyzdžiui, putomis, kremais ar geliais, jau po 3-4 kartų naudojant X-Hair jūs pastebėsite, žymiai mažesnį plaukuotumą ir minkštesnius ataugančius plaukus, nei turėjote anksčiau. Kitas privalumas naudojant šį unikalų produktą yra tai, kad oda tampa ypatingai lygi ir švelni ir taip ji apsaugoma nuo bakterijų, grybelių ir mikroorganizmų augimo ir dauginimosi. Oda gali lengviau kvėpuoti, ko pasekoje naikinamas nemalonus kūno kvapas. X-Hair produktas ypatingai populiarus Amerikoje bei Azijos šalyse, nuo 2012 metų šį produktą naudoja ir Skandinavijos gyventojai. Džiaugiamės, galėdami tiekti X-Hair produktą Lietuvos rinkai ir suteikti galimybę Lietuvos gyventojams susipažinti su nuostabia bei paprasta nepageidajamų plaukų šalinimo priemone. X-Hair yra patvirtintas  MPA patvirtintų medžiagų registre. Produktas pagamintas pagal sveikatos institucijų patvirtintas formules yra patvirtinas FDA (JAV maisto ir vaistų administracija) bei kruopščiai ištirtas JAV ekspertų kokybės kontrolės laboratorijose.

Produkto sudėtis: Kalcio karbonatas, kalcio thioglykolatas, kalcio hidroksidas, natrio laurilsulfatas ir patvirtintos kvapiosios medžiagos.

Turinys: maišelis su 70 g (16 arbatinių šaukštelių) miltelių, dubenėlis, mentelė ir pirštinės. Nepanaudotus miltelius galima laikyti uždarytame maišelyje.

Iš esmės veikimo principas toks pats kaip depiliacinių kremų, tik pastą reikia susimaišyti patiems. Pateikiu ir instrukcijas. Nuotraukoje matote kas būna pridėta prie pakuotės, o žemiau pakartosiu informaciją, kad nereiktų žlibinėti :).

X-Hair galima naudoti: bikini ir braziliškam depiliavimui, kojų, pažastų, rankų, veido depiliacijai.

Naudojimas:

 • NAUDOTI TIK ANT SAUSOS ODOS
 • Sumaišykite miltelius su mažu kiekiu karšto vandens, kad gautumėte tirštą masę panašią į molį.
 • Naudodamiesi aplikatoriumi, užtepkite vienodai apie 2-3mm storio sluoksnį ant norimos kūno vietos.
 • Pavyzdžiui: ant veido, nugaros, krūtinės, kojų, rankų, pažastų, intymių vietų. Pastebėjimas: nenaudoti plaukams ant galvos.
 • Palikite ant veido užteptą molio masę nudžiūti maksimaliai 3 minutes, o ant kitų kūno vietų 5 minutes – daugiausiai 10 minučių. Produkto laikymo trukmė priklauso nuo to, kokio storio yra pats plaukas bei individualios reakcijos i produktą. DĖMESIO – griežtai laikykitės nurodyto laiko veido bei kūno depiliavimui, neeksperimentuokite su savimi!
 • Kai pastebėsite, jog plaukeliai lengvai atsiskiria nuo odos, nuplaukite sukietėjusią masę šiltu vandeniu.
 • Nuplaunant molį nuo kūno naudokite kempinę arba frotinę pirštinę, nuo veido vatos diskelius. Netrinkite sauso preparato, naudokite sudrėkintą kempinę, frotinę pirštinę ar vatos diskelius.
 • Po procedūros netepkite jokių priemonių ant nudepiliuotų kūno vietų.
 • Antrą kartą tą pačią vietą galite depiliuoti tik praėjus 24 val.

Taigi, su teorija viskas aišku, einame prie praktikos ir potyrių.

Aš nusprendžiau pasidaryti pirmą alergijos testą ant rankos. Nuotraukoje pažymėjau raudonai kur ketinu bandyti. Šioje vietoje matosi, kad plaukeliai stori, juodi, ilgesni nei kitur ant rankos. Tačiau nėra dar labai ilgi, bandymui tiks. Su fotoepiliatoriumi vengiu apgamų ir nekokybiškai apšaudau aplink.

Pagal instrukciją užsimaišau košelės ir užtepu.

Laikau dešimt minučių ir vertinu pojūčius. Negraužia, nedirgina ir per daug nesmirdi. Turiu omenyje, kad daugelis mano bandytų depiliacinių kremų tiesiog dvokia. Ne visus juos galėdavau naudoti, ypač veido srityje, nes pykindavo, o tas kvapas išlikdavo ir nuplovus kremą. Šis molis taip pat dvelkia tuo būdingu aromatu, tačiau toli gražu ne taip intensyviai.

Taigi nuplaunu.

Matome, kad plaukeliai sunaikinti, o oda nėra paraudusi ar kažkaip kitaip sudirginta. Gal būt norėtųsi, kad molis nukąstų plaukus iš kiek giliai, neliktų tų šaknelių-taškelių.

Išbandžiau fotoepiliatorių, jokios pastebimos reakcijos, taigi nusprendžiau, kad galiu naudoti molį toliau.

Pagrinde naudoju veidui, nes kitoms vietoms labai jau daug jo reiktų. Mano plaukai auga greitai, tačiau tas augimas yra pristabdytas minėto fotoepiliatoriaus, tad negaliu įvertinti ar “X-Hair” taip pat lėtina. Tačiau galiu pasakyti, kad lyginant su peiliukais, tai odą dirgina daug mažiau, veikia švelniau, iš karto galima tepti makiažą nes nereikia raminti, slopinti nepageidaujamų reakcijų.

Kol kas tai geriausias tokiu principu veikiantis mano bandytas produktas.

Mano įvertinimas:

Naudinga: visą informaciją apie produktą, kurios aš nepaminėjau, pvz., kaip jį naudoti vyrams, rasite atstovo puslapyje Xhairbaltic.eu. Ten pat galite ir užsisakyti, o Facebook mačiau skelbia apie naujas fizines pardavimo vietas įvairiuose miestuose. 70g molio kainuoja 15 eurų.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.

2Comments

Add yours
 1. 2
  Emilė

  Diskutuotina tema kuo geriau būti vyru ar moterim, nes visgi manau geriausia būti tuo kuo atėjai į šį pasaulį, nes kiekviena lytis yra vienodai svarbi ir prasminga:)
  O kalbant apie depiliaciją ir miltelius pirmą kartą girdžiu apie juos, bet aš kažkaip tos nuomonės, kad aš gerai darau savo darbą, o kitus darbus kaip mašinos tvarkymą vežu į autoservisą, kaip ir depilicija einu pas specialistus. Va (reklaminė nuoroda ištrinta) apstu tu specialistų gerų, tai gal duokime jiems darbo ir turėkime gerą rezultatą

+ Leave a Comment