Atnaujinimas: esu  aprašiusi įspūdžius po metų čia. Ir palyginimą su “Silk’n” čia.

Pagaliau aš prisiruošiau parašyti šį atsiliepimą. Jūs tiek daug manę klausinėjate po to, kai pasigyriau pirkusi fotoepiliatorių. Dažniausias klausiamas, žinoma, yra ar veikia. O jį išgirdusi vartau akis, nes juk fotoepiliacija yra ilgalaikis kantrybės reikalaujantis procesas.

Pradėkime nuo to, kodėl aš jį pirkau. Atsakymas elementarus, kad net Vatsono nereikia. Todėl, kad esu plaukuota. :D. Gal ir nelabai gražiai skamba, bet yra kaip yra. Esu iš tų žmonių, kurie nusiskutę kojas ryte, tą procedūrą turi pakartoti vakare. Elektriniai raunantys epiliatoriai man netiko ne tik dėl to, kad labai įauginėjo plaukai, bet ir dėl to, kad rauti vistiek reikėdavo kiekvieną dieną, tad kam kankintis, jei skustuku greičiau, o rezultatas beveik toks pats? Depiliaciniai kremai iš viso nesunaikindavo plaukų, o vaškai ir cukrūs tokių storų neišraudavo.

Na bet gyvenau gi kažkaip. Nuo kokių 15 metų taip, tad greit jau bus dvidešimtmetis kasdieninės kančios.

Blogiausia yra veido plaukuotumas. Pastaraisiais metais į kovą buvau pasitelkusi Braun veido epiliatorių. Visgi menkas malonumas ryte ir vakare jį burzginti ir rauti rauti rauti. Patikėkite, moteriai tai kančia, nes visada baisu, kad nors ir susitvarkei ryte, vakare jau gali kas nors pastebėti “nelaimę”. Ką jau kalbėti apie nepatogumą kelionėse. Ir dabar nesmagu apie tai pasakoti, bet neseniai supratau, kad daugybė moterų turi panašių problemų, tačiau dėl nepatogumo kalbėti visada atrodo, kad tu čia vienišas karys.

Taigi užaugau ir priaugau iki fotoepiliatoriaus. Daiktas nepigus, ypač jei pritaikytas ir veido procedūroms. O dar baisiau pirkti, nes niekada nežinai ar TAU jis bus veiksmingas. Kas yra fotoepiliacija, galima paskaityti bet kokio pardavėjo puslapyje. Visur informacija kartojasi. Pvz. čia.

Rinkausi, skaičiau atsiliepimus ir apsistojau ties Philips Lumea. Iš tiesų tai nėra labai svarbu kokį prietaisą pirksite. Aną dieną, viename forume, net užvirė beargumentė kova tarp Philips turėtojų ir Silk’n šeimininkų. Čia kaip tarp Samsung ir Apple.

Dauguma aparatų veikia vienodu principu. Skiriasi jie savo ergonomika, marketingu, maitinimu (baterija ar laidas) bei visokiomis smulkmenomis. Vienas iš svarbesnių skirtumų yra toks, kad būna aparatai su keičiamomis lempomis, ir su stacionariomis. Keičiamos lempos blyksniams išsibaigus jūs galite nusipirkti kitą, o štai kai baigiasi stacionariam – išmetate aparatą. Beje, maniškis yra antrasis variantas.

Jei nuspręsite pirkti Philips, labai kreipkite dėmesį į blyksnių skaičių. Naujesni jų dažniausiai turi daugiau, o kainuoja panašiai. Pvz., maniškis aparato su 250000 blyksnių kaina Topo centre yra labai panaši į 140000 blyksnių turinčio prietaiso Pigu.lt.

Skaičiukai. Kodėl pirkau aparatą be keičiamų lempų. Mano paskaičiavimai remiasi gamintojo pateiktais skaičiais. O jis teigia, kad aparatas turi nemažiau kaip 250000 blyksnių. Vienu įkrovimu išnaudojama apie 370 blyksnių. Tiek man užtenka apšaudyti tas vietas, kurios aktualios. Vadinasi aparatą galėsiu naudoti apie 67 kartus. O tai yra 2.6 metai jei jį naudočiau kas dvi savaites pagal instrukciją. Nors teoriškai, plaukai turėtų nunykti greičiau ir po to tereikia atlikti palaikomąsias šaudynes kas mėnesį. Įvertinau, kad jeigu po tiek laiko aš nepasieksiu rezultatų, tai tikrai ieškosiu kito būdo, ar kito aparato. Tad tai, kad jį teks išmesti nebaugina. Na, o jei rezultatai bus pasiekti, tai palaikymui galėsiu nusipirkti kokį nors pigiausią prietaisą, juk šiaip ar taip reiktų pirkti lemą, jei būčiau kitokį aparatą išsirinkusi.

Mano modelis yra Philips Lumea SC2009/00. Kaip matote pirmame paveiksliuke, jo komplektacija tokia: pats aparatas, krovimo laidas, trys antgaliai: kūnui, bikini stričiai, veidui, kosmetinė ir valymo servetėlė.

Gamintojo teorija:

Paveiksliuke matote, kad Philips manymu po 8 savaičių jau reiktų pradėti pailaikymo procedūras, nes plaukai išnyks. Cha. Būtent tiek laiko jau praėjo ir dar vos pirmi rezultatai pradeda matytis. Na, bet sprendžiat iš atsiliepimų, į teorinį grafiką įpuola tik vienetai laimingųjų.

Kaip naudotis aparatu. Pirmiausiai reikia nuskusti plaukus. Jų negalima rauti, nes šaknis turi pasilikti. Ją ir švitinsime. Oda turi būti sausa ir švari. Ant aparato uždedame reikalingą antgalį. Ant kotelio matome įjungimo mygtuką ir lygių skalę.

Pradžiai rekomenduoju pasibandyti su žemesniu lygiu. Aš pyškinuosi aukšičiausiu. Realiai, kuo baltesnė oda, tuo mažiau diskomforto, todėl venkite deginimosi.

Įjungus aparatą, reikia priglausti antgalį prie odos, ir kai užsidega žalia lemputė šauti :). Tiksliau spausti mygtuką.

Blyksteli šiluma. Aparatas turi apsaugą, jis neblyksteli kol nėra tinkamai prispaustas prie odos, tad į akį neiššausite. Visgi stenkitės procedūrą daryti šviesioje aplinkoje ir nežiūrėkite į blykstes.

Praėjo du mėnesiai. Aš nuolatos šaudžiau rankas, blauzdas ir veidą. Veidas mažiausiai pasiduoda. Tačiau galiu pasakyti, kad plaukų augimo tempas sumažėjo. Tai kas nutikdavo per dieną, dabar nutinka per tris :). O ir augantys plaukai atrodo kažkokie silpnesni.

Blauzdos ir rankos labiau pasiduoda. Viena ranka jau gerokai plikesnė, sakyčiau nunyko kokie 30 proc plaukų. Kita gi ne tokia sėkminga – nėra gal 20%. Kojos lyg ir neturi labai plikų plotų, bet matau, kad akivaizdžiai plaukai auga lėčiau. Matau iš to, kad yra tokie ploteliai, kuriuos gal neatidžiai apšaudau, tad ir matosi plaukų ilgio skirtumas.

Galvojau kaip čia jums parodyt estetiškiausią rezultatą. Sunkiai gavosi, bet bandau. Štai mano ranka.

Nežinau, ar jums matosi, kad palei tatoo plaukelių daugiausiai, taip yra todėl, kad ten mažiausiai šaudau – piešinio reikia vengti, nes jis tamsus ir galima apsideginti, o ir jį sugadinti.

Truputį pažaidžiau efektais, kurie ištraukia faktūrą ir gal matysis kiek aiškiau. Žaliai apvedžiau plotelį, kur plaukų beveik nebėra, arba jie auga labai smarkiai lėčiau nei kitur.

Kol kas dar negaliu pateikti jokio įvertinimo. Nei teigiamo, nei neigiamo. Manau, kad nebemokėčiau daugiau už aparatą su spec antgaliu veidui, nes realiai galima tą patį daryti ir su skirtu kūnui. Tik mažesniu lygiu.

norėčiau greitesnio rezultato, bet po tokių kančių, kurias aprašiau pradžioje, esu patenkinta ir tuo, kad plaukai auga lėčiau. Nebereikia skusti du kartus per dieną, galima net dienos pertrauką padaryti. Šaudysiu toliau ir vėl grįšiu su atsiliepimu po poros mėnesių. Užsidėkit priminimus 😀

Ir klauskite visko kas domina.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.