paryzius-visada-gera-mintis-1Nicolas Barreau “Paryžius visada gera mintis”
Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano komentarai:  Ši knygelė tokia banali, kad norisi iš karto skirti vieną balą, tačiau tokia miela, kad nekyla ranka. Vos vos primena žavią Ameliją iš Monmartro. Knygą parsinešiau todėl, kad jos nugarėlėje buvo parašyta, kad pagrindinė veikėja turi atvirukų parduotuvę Paryžiuje. Na suprantate… Aš turiu atvirukų parduotuvę internete :D. Lyg ir kažkas bendro.
Kaip jau minėjau – knygelė miela. Rozali mėgsta savo miestą. Na tą, romantinę Paryžiaus pusę, kurios realybėje niekas nebemato. Tik knygose ar filmuose. Sunku jai pasaulyje, kaip ir visiems menininkams. Gyvenimas ima keistis tada kai sutinka iliustruoti garsaus autoriaus vaikišką knygą. Ši padeda atrasti save ir meilę. Kaip gi kitaip! Valandos knygelė, kurią malonu skaityti kur nors parkelyje, kai dėmesį blaško aplinkiniai vaizdai ir rimtos knygos nelabai tinka.
Oficialiai: Maža atvirukų krautuvėlė Paryžiuje… Žavus amerikietis… Romantiška meilės istorija…
Rozali yra nedidelės atvirukų krautuvėlės Sen Žermene savininkė. Uždariusi krautuvėlę, ji iki vėlumos piešia sveikinimus tiems, kurie dar tiki ranka rašytais žodžiais. Kiekvieną gimtadienį mergina nusipiešdavo atviruką ir sau. Tuomet eidavo prie Eifelio bokšto, kur paleisdavo į orą sau skirtus linkėjimus. Ji užmerkdavo akis ir įsivaizduodavo, kaip pildosi jos noras. Dėja, iki šiol nė vienas neišsipildė…
Staiga viskas pasikeičia, kai netikėtai į krautuvėlę užsukęs pagyvenęs vyriškis nuverčia atvirukų stovą. Per visą maišatį mergina ne iš karto atpažįsta garsų vaikiškų knygų autorių Maksą Maršė. Jam pasiūlius iliustruoti naują pasaką „Mėlynasis tigras“ Rozali mielai sutinka. Puikūs įvertinimai glosto merginos širdį, tad knygą išsistatyti vitrinoje kaip savo darbo įvertinimą atrodo puiki mintis.
Tačiau vieną dieną „Mėlynasis tigras“ patraukia pro šalį einančio žavaus nepažįstamojo dėmesį. Užsukęs apžiūrėti knygos vyras negali patikėti, jog kažkas pavogė jo istoriją. Jis toks susijaudinęs ir įsiaudrinęs, kad atvirukų stovas apvirsta dar kartą, ir Rozali belieka laukti, ką šį kartą iškrės likimas.
Žymos sau: KPS: 304 Kb 2016 05 20
Pastaba: Jei tingite komentuoti čia, galite tai daryti Facebook