Įrenginiai, robotai, prietaisai, naujos technologijos – tai sritis, kuri mane itin domina. Ir nesvarbu, ar kalbame apie mobiliuosius telefonus, 3D spausdintuvus, buitinius robotus – viskas man įdomu. Ne išimtis ir grožio industrija. Čia chemikai ir technologai mums nuolatos siūlo kremus su kokia nors būtinai patentuota stebuklinga formule, na o inžinieriai pristato įrenginius: tai veido valiklį, kuris vibruoja tik tam tikru paslaptingu būdu, tai šviesą šaudantį ir plaukus naikinantį stebuklą, tai išskirtinį masažuoklį… Nespėjame sekti.

Net neįsivaizdavau kaip sparčiai modernėja ir plaukų priežiūros prietaisai – džiovintuvai bei tiesintuvai. Mano žinios apie tiesintuvus baigėsi kažkur tada, kai pirmuosius pakeitė keraminiai, po to stikliniai… O apie džiovintuvus nieko naujo negirdėjau nuo tada, kai visur buvo pradėta taikyti joninė sistema. Maniau, kad šie skiriasi tik galingumu ir patvarumu, na tai, kad profesionalūs yra pritaikyti dirbti visą dieną, o buitiniai tik kartą per kelias. Vakar susipažinau su “GHD Aura” džiovintuvo galimybėmis. Likau nustebinta.

O viskas buvo taip. Prieš kurį laiką apsilankiau plaukų rojuje – plaukų priežiūros parduotuvėje “Ihair”, kuri Vilniuje yra įsikūrusi Žygio g. 90. Apie tą apsilankymą pasakojau Facebook, na ir sutarėme, kad sugrįšiu dar pasikonsultuoti dėl plaukų priežiūros su specialiste, kuri kaip tik bus atvykusi į seminarą. Tai štai vakar ir apsilankiau, o man be visų malonių pašnekesių apie plaukus ir visą kitą, dar pademonstravo kas per stebuklas yra “Aura”.

Aš truputį papasakosiu apie šį feną, nes grįžusi skaitinėjau informaciją, kaip man smalsu buvo.

Džiovintuvas sukurtas pagal naująją Laminair technologiją, kurios dėka yra užtikrinama 65% daugiau koncentruoto, neturbulencinio išpučiamo oro, todėl kiekviena sruoga yra džiovinama atskirai, taip užtikrinant aukščiausio lygio rezultatus. GHD Aura plaukų džiovintuvas orą išpučia viena kryptimi, užtikrinant vienodą greitį bei temperatūrą. Todėl plaukai tampa glotnūs bei net 38% blizgesni.

Man visada smalsu kaip padaromi tie tyrimai, kuriais nustatomi tokie skaičiai kaip 38% :). Tačiau trumpai tariant šis džiovintuvas nuo kitų skiriasi oro išpūtimo būdu. Stipriai, tiksliai, koncentruotai. Gamintojo puslapyje rašo, kad srovė 42% koncentruotesnė nei kitų panašios klasės džiovintuvų.

Cool Wall technologija išlaiko džiovintuvo antgalį šaltą, todėl džiovintuvu galima liesti skalpą, taip užtikrinant gerus plaukų apimties rezultatus. Naujos kartos GHD Aura motoras lemia, kas šis džiovintuvas yra lengvesnis, mažesnis bei 60% tylesnis. 
Naujoji GHD Aura saugo gamtą, todėl sunaudoja 17% mažiau elektros energijos išteklių.

Tylumas ir ekonomiškumas yra gerai, tačiau namų vartotojas kažin ar pasirinktų įrenginį vien dėl šių parametrų, o štai ta vieta apie šaltą antgalį verta dėmesio.

Kas yra aktualiausia eiliniam žmogui (pvz., man), kad džiovintuvas dėl oro išpūtimo būdo džiovinamus plaukus padaro glotnesnius (uždaromi žvyneliai) ir blizgesnius, tarsi užrakina ten drėgmę. Tiesiog šiaip, lygioje vietoje, ne dėl naudojamų kosmetikos priemonių, o vien dėl tobulėjančių technologijų. Jėga.

Štai jis, tas stebuklas. Atrodo fenas kaip fenas 😀

Priminsiu, kad “GHD Aura” yra skirtas profesionaliam naudojimui. Nebūtina jį turėti namuose, tačiau būtų smagu jei jūsų kirpėjas turėtų, užsiminkit jam 😀

Na, sakysite, Salomėja, tu ir užsivedei su ta teorija, rodyk rezultatą. Tą ir ketinu padaryti.

Į susitikimą nuėjau vien tik išsiplovusi galvą. Net kondicionieriaus nenaudojau, tiesiog visiškai natūrali tokia ir, aišku, susivėlusi 🙂

Nesijuokite, bet tokia vaikštau beveik kas dieną.

Specialistė pažiūrėjo, pasakė, kad parodys kaip veikia Aura (nes nebuvo jokio susitikimo plano). Sudrėkino mano plaukus ir tiesiog paprasčiausiai juos išdžiovino. Tiesiog džiovintuvas ir šepetys. Ir štai tie plaukai, kuriuos matote nuotraukose viršuje tapo tokiais:

Aš net iškišau rankas pasičiupinėti. Taip, plaukai ne tik atrodo blizgesni, bet yra ir švelnūs, miela paliesti. Aš bandau įsivaizduoti kaip atrodo merginos, kurios turi ne tokius fryzzy plaukus kaip mano. Jos turėtų iš viso tapti purios, blizgios, spindičiomis kasomis švytuoti. Pastebėjau, kad Aura neturi difuzerio, tad manau garbanojimui reiktų pasitelkti kažkokia kitą magiją. Man minėjo, kad kirpėjai ir garbanes juo džiovina.

Na, o vėliau su GHD tiesintuvu man suformavo retro bangas.

Juokiuosi, kad štai čia yra mano pankiškoji pusė:

O čia romantiškoji:

Šukuosenai užfiksuoti buvo naudotas GHD lakas.

Bendras įspūdis: “GHD Aura” tikrai paliko įspūdį. Man minėjo, kad seminarų metu pademonstravus džiovinimą su paprastu džiovintuvu ir su Aura, kirpėjai mikliai pakeičia savuosius. Nesistebiu kodėl. Juk jau vien dėl naujos technologijos pasiekiamas geresnis rezultatas, o jei dar panaudoji tinkamas priemones! Visgi, kaina nėra maža – 209-249 eurai. Suma neiškrenta iš profesionalios įrangos kainų konteksto, bet eilinei moteriai, tokiai, kuri džiovins tik savo galvą, tai tikrai daug ir nėra būtinybė. Visgi žinau tokių, kurios negaili pinigų savo grožiui, tad rekomenduoju atkreipti dėmesį ir jei leidžia galimybės – pasidovanoti.

Eidama namo iš to plaukų rojaus, neatsispyriau pagundai dar nusifotografuoti. Na, pažiūrėkite kaip gražu!

O šiandien ryte ėjau plauti galvos, nes norėjau išbandyti naujas plaukų priežiūros priemones, tačiau pasižiūrėjusi į veidrodį pamačiau kaip man dar patinka tie plaukai ir neploviau. Vakare iššukavau laką, tuo pačiu ir bangas, o mano mylimas glotnumas liko. Juk palyginus su ta pirma nuotrauka tik po plovimo…

Mano poreikis susipažinti su naujomis technologijomis yra patenkintas. Ačiū “Inhair” už patirtį!

P.S. Plaukus tvarkiusi specialistė net kelis kartus užsiminė, kaip faina būtų toje ilgesnėje pusėje padaryti spalvotą dažymą. Kokių nors violetinių pereinančių spalvų ir pan. Tai man dabar ta mintis neišeina iš galvos.

Sėkmingų atradimų! Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.