Nuotaiką geriausiai pakelia nauji batai! Pirkiniai iš Membershop.lt

Šopaholikė sugrįžta su užrašais apie batus! Juk aš teisi, ar ne? Nuotaiką geriausiai kelia nauja pora batų. Arba dvi! Prisipažinsiu, kad avalynės mūsų namuose daug. Mes abu su vyru esame tie, kurie turi po 30 porų batų, bet neturi ką apsiauti. Pas mus yra net toks urvas drabužinėje. Ala batų dėžė, bet dėl batų kiekio, ten neįmanoma visko tvarkingai sudėti, tik suversti. O drabužinėje prastokas apšvietimas, ypač prie tos dėžės. Todėl, kai reikia išsirausti kokius sezoną nenešiotus batus, mes imam prožiką, geriausiai tinka ciklopas dedamas ant galvos ir lendam į urvą :D. Beje, kartais pasiseka rasti pamirštų lobių 😀

20% laiko aš nešioju įvairius batus. Tai gali būti basutės, balenrinkės, pusiau aukštakulniai, kedai… 80% kito laiko sudaro sportbačiai arba kerzai. Kai sužinojau, kad būna ne tik gražių (nes visi yra gražūs), bet ir patogių kerzų, tai iš jų neišlipu, išskyrus laiką kai per karšta. Sportbačiai (aka inkariukai) iš vis nėra patogūs batai, bet gi jie tinka net prie vestuvinės suknelės, tad pakenčiu juos dėl gražumo bei universalumo. Na, o aukštakulnių aš visai nesuprantu. Manau ateityje jie bus toks pats, tik fetišistų naudojamas daiktas, koks dabar yra senovinis korsetas. Labai retai pamatau gražius aukštakulnius, na taip retai, kad galima sakyti – niekada.

Tai va, tokia istorija apie mano ir batų santykius. Penktadienį aš pajutau, kad moteriškei bloga nuotaika ir verkiant reikia batų. O čia kaip tik į spamą įkirto Membershop.lt naujienlaiškis, kad kai kurioms prekių kategorijoms taikoma 40% nuolaida. Ta prasme, aš spamo aplanką skaitau ir ten siunčiu visus naujienlaiškius, kad nenervintų ir nesimaišytų su normaliais laiškais. Atsidarau, kai turiu laiko ir skaitinėju visus knygų klubų pasiūlymus, viagrų reklamas, peržiūriu peveldėjimus iš nigeriečio giminaičio…

Užsukusi, panagrinėjusi aš nė nepajutau kaip nusipirkau dvi poras batų.

Pirmieji – MTNG oranžiniai sportbačiai.

 

Tiesiog man atrodo, kad tokių batų galima turėti milijoną tik skirtingų spalvų. Jie greit susinešioja. Vyras pamatęs sakė, kad jo jo, supranta, kodėl juos pirkau norėdama pasikelti nuotaiką. Gi ryškūs. Šiandien dėvėjau prie timpų matomų foto ir pačios nuobodžiausios pasaulyje suknelės iš Reserved. Ji, beje, taip pat vienas iš naujausių mano pirkinių.

Na ir nesijaučiau nuobodžiai 🙂

Sportbačiai kainavo 20.99 EUR minus 40%.

Kiti batai – “Tamaris” –  kiek kokybiškesni, paprastesni ir patogesni. Negaliu pavadinti jų kedais, gal tiesiog paprasčiausiais laisvalaikio batais.

Zomšiniai, minkšti, jau su patogiu storesniu padu, tad manau, kad juos tikrai dažnai avėsiu vien dėl komforto. Šie kainavo 59.99 EUR minus 40%. Tad galutinėje sumoje aš už abi poras sumokėjau apie 50 EUR.

Beje, kas mane labai nustebino. Batus pirkau penktadienį ryte. Prie jų buvo parašyta, kad pristatys per 1-2 darbo dienas. Na, aš daug kartu esu gavusi prekes iš lietuviškų el. parduotuvių jau kitą dieną. Bet čia buvo pirmas kartas, kai prekių (į paštomatą) sulaukiau tą pačią dieną. Super!

Ar man pakėlė nuotaiką? Tikrai taip! Nors dar batų tikrai neatsisakyčiau 😀


Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Previous Post Next Post

11 Comments

 • Reply Sonata

  Batai yra gerai, o daug batu yra tiesiog nerealiai gerai 🙂 … pazistamas jausmas del urvo 😀 tik kazkada seniai ten budavo mano vienos batai… bet uzkreciau vyra batomanija dabar tenka dalintis urvu 😀

  2017-08-27 at 17:12
 • Reply Aušra

  O mane seniai kamuoja klausimas – o ką Jūs dirbate? (Gal rašėt, tik aš nepastebėjau). Nes kartais pavydžiu tokio laisvo, lengvabūdiško stiliuko

  2017-08-27 at 17:52
  • Reply Salomėja

   Įvairiais gyvenimo etapais skirtingai. Dabar dirbu namuose. Turiu elektroninę parduotuvę + visokie atsitiktiniai darbukai. Rašau. Tvarkau informaciją. Bet net kai dirbau full time ofise (IT žurnale) stiliukas buvo tas pats. Aš pamenu dar per darbo pokalbį sakiau, kad jei į darbą negalėsiu ateiti su raudonais kerzais, tai tiesiog ilgai neištempsiu. Natūraliai.
   O šiaip man regis jei esi tikrai geras specialistas tai gali sau leisti rengtis kaip nori. Bent jau mano artima aplinka taip rodo.

   2017-08-27 at 18:47
   • Aušra

    Oi, noriu į tą parduotuvę pasižiūrėti 🙂

    2017-08-28 at 16:22
 • Reply Gaivile

  O mes turejome ne batu urva, o batu palepe virs vonios. Kadangi lubos buvo aukstos tai pakankama erdve susideti, o kartais ir susimesti batus. Uz tai isimti sunkoka…reikia kopeciu ir kokio ziebtuvelio, kad visa tai pasiekti ir apziureti. Vat kai reikejo kraustytis, tai irgi buvo atrastu lobiu. Ypac vyro batu…nes jis nelabai pamena kokius turi. As daugmaz pamenu kokius turiu. Tai pvz uzlipus i ta palepe sunui reikalaudavau sursati pvz juodus suvarstomus batus.

  2017-08-27 at 17:56
 • Reply Agnietė

  Patiko batai ir pati nusprendžiau užsisakyti, nes reikėjo nuotaiką pakelti 🙂

  2017-08-27 at 20:12
  • Reply Salomėja

   Agniete, kokius pirkai? 🙂

   2017-08-27 at 20:38
 • Reply Agnietė

  Pirkau pilkšvai žalsvus, manau bus kaip tik!

  2017-08-27 at 22:40
 • Reply Alma

  Man sunku ir įsivaizduoti tokius apavo kalnus 😀 Pas mus gerokai kukliau, visiškas minimalizmas. Beje, aukštakulniai man gražu, bet tik pažiūrėti. Pati nepaeinu 😀 Antri batukai gražūs, priglausčiau.

  2017-08-28 at 08:21
 • Reply Salomėja

  Aušra, ta parduotuvė aktuali tik postcrosser’iams 🙂

  2017-08-28 at 16:26
 • Reply Gaivile

  Graziu ten yra atviruku. Tikrai labai graziu toje parduotuveje.

  2017-08-28 at 22:35
 • Leave a Reply

  You may also like