Šopaholikė sugrįžta su užrašais apie batus! Juk aš teisi, ar ne? Nuotaiką geriausiai kelia nauja pora batų. Arba dvi! Prisipažinsiu, kad avalynės mūsų namuose daug. Mes abu su vyru esame tie, kurie turi po 30 porų batų, bet neturi ką apsiauti. Pas mus yra net toks urvas drabužinėje. Ala batų dėžė, bet dėl batų kiekio, ten neįmanoma visko tvarkingai sudėti, tik suversti. O drabužinėje prastokas apšvietimas, ypač prie tos dėžės. Todėl, kai reikia išsirausti kokius sezoną nenešiotus batus, mes imam prožiką, geriausiai tinka ciklopas dedamas ant galvos ir lendam į urvą :D. Beje, kartais pasiseka rasti pamirštų lobių 😀

20% laiko aš nešioju įvairius batus. Tai gali būti basutės, balenrinkės, pusiau aukštakulniai, kedai… 80% kito laiko sudaro sportbačiai arba kerzai. Kai sužinojau, kad būna ne tik gražių (nes visi yra gražūs), bet ir patogių kerzų, tai iš jų neišlipu, išskyrus laiką kai per karšta. Sportbačiai (aka inkariukai) iš vis nėra patogūs batai, bet gi jie tinka net prie vestuvinės suknelės, tad pakenčiu juos dėl gražumo bei universalumo. Na, o aukštakulnių aš visai nesuprantu. Manau ateityje jie bus toks pats, tik fetišistų naudojamas daiktas, koks dabar yra senovinis korsetas. Labai retai pamatau gražius aukštakulnius, na taip retai, kad galima sakyti – niekada.

Tai va, tokia istorija apie mano ir batų santykius. Penktadienį aš pajutau, kad moteriškei bloga nuotaika ir verkiant reikia batų. O čia kaip tik į spamą įkirto Membershop.lt naujienlaiškis, kad kai kurioms prekių kategorijoms taikoma 40% nuolaida. Ta prasme, aš spamo aplanką skaitau ir ten siunčiu visus naujienlaiškius, kad nenervintų ir nesimaišytų su normaliais laiškais. Atsidarau, kai turiu laiko ir skaitinėju visus knygų klubų pasiūlymus, viagrų reklamas, peržiūriu peveldėjimus iš nigeriečio giminaičio…

Užsukusi, panagrinėjusi aš nė nepajutau kaip nusipirkau dvi poras batų.

Pirmieji – MTNG oranžiniai sportbačiai.

 

Tiesiog man atrodo, kad tokių batų galima turėti milijoną tik skirtingų spalvų. Jie greit susinešioja. Vyras pamatęs sakė, kad jo jo, supranta, kodėl juos pirkau norėdama pasikelti nuotaiką. Gi ryškūs. Šiandien dėvėjau prie timpų matomų foto ir pačios nuobodžiausios pasaulyje suknelės iš Reserved. Ji, beje, taip pat vienas iš naujausių mano pirkinių.

Na ir nesijaučiau nuobodžiai 🙂

Sportbačiai kainavo 20.99 EUR minus 40%.

Kiti batai – “Tamaris” –  kiek kokybiškesni, paprastesni ir patogesni. Negaliu pavadinti jų kedais, gal tiesiog paprasčiausiais laisvalaikio batais.

Zomšiniai, minkšti, jau su patogiu storesniu padu, tad manau, kad juos tikrai dažnai avėsiu vien dėl komforto. Šie kainavo 59.99 EUR minus 40%. Tad galutinėje sumoje aš už abi poras sumokėjau apie 50 EUR.

Beje, kas mane labai nustebino. Batus pirkau penktadienį ryte. Prie jų buvo parašyta, kad pristatys per 1-2 darbo dienas. Na, aš daug kartu esu gavusi prekes iš lietuviškų el. parduotuvių jau kitą dieną. Bet čia buvo pirmas kartas, kai prekių (į paštomatą) sulaukiau tą pačią dieną. Super!

Ar man pakėlė nuotaiką? Tikrai taip! Nors dar batų tikrai neatsisakyčiau 😀


Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.