Apžvalga: “Colourpop” kreminių šešėlių rinkinys “Phase Me Out”

Estimated read time 3 min read

Ta proga, kad šiandien nusipirkau šešėlių paletę, kurios man visai nereikia, pakalbėsiu apie kitus šešėlius, kurių man taip pat nereikėjo. Norai, įgeidžiai, pms – kas tik norit, kartais nulemia mūsų sprendimus. Pvz., šiandien užsisakiau populiariąją “Yes, Please”. O ji ir vėl išparduota. Manau tai, kad praeitą kartą nespėjau pagauti, tik labiau sužadino norą. Gera pardavėjų gudrybė. Ir kodėl man jų nereikia? Nes turiu milijoną šešėlių, nes tingiu dažytis, nes dažniausiai naudoju tik vieną spalvą. Bet norėjau aš tų šiltų rudeninių atspalvių, o kaina ir kiek girdėjau kokybė, tikrai turėtų džiuginti, net jaučiuosi sutaupiusi, nes kita panaši alternatyva buvo “Urban Decay Heat” arba “The Balm Beach”. Tai va, lauksiu.

O pastarojo rinkinio irgi nereikėjo, bet vasarą labai užsikepiau, kad noriu rožinių šešėlių. O turimas highlighter’is labai prilipo kaip šešėliai ir jo dėka norėjau įsigyti kažką panašaus. Patiko konsistencija, spalva, patvarumas. Tad panagrinėjusi spalvas susigundžiau įsigyti rinkinį. Nes tiesiog.

Rinkinyje keturios spalvos, skirtingų užbaigimų, rožinių-persikinių gamų.

Šešėliai yra labai populiarūs, kaip ir visa gamintojo produkcija, tad žiūrim ką gavau ir ar patiko.

Pati šviesiausia spalva, kuri man tokia per mažai pigmentuota. Ant rankos gal ir gerai atrodo, bet pasluoksniavus tik mazojasi kaip šiltas sviestas. Ir šiaip na tiesiog neprilipo. Atrodo, kad nėra spalvos, yra tik blizgučiai.

Vienintelė tikrai į norėtą atspalvių pusę, tai yra rožinė. Vienintelė ryškiai nespindi, nors nėra visiškai matinė. Ir vienintelė, kuri iš tiesų man patiko, kurią naudojau visą vasarą, dažniausiai maišydama su jau minėtu highlighter’iu. Graži intensyvi spalva. Puiki formulė. Patvarūs.

Ši spalva tokia skystai oranžinė, tikėjausi net nežinau, kažkaip kitokios. Nepasakyčiau, kad kažkuo bloga, bet ir vėl nelabai atitiko mano skonį, iš paveiksliuko regėjosi gražesnė. Formulė panašesnė į pirmosios spalvos.

Ši spalva jau tokia į rudumą. Ir tiesą sakant visai patiko, bent jau atspalvis man tinka ir išryškina pilkas akis. Savo formule ši panašesnė į rožinę, nors spindi labiau, tačiau ne blizgučiais, o tokiu perlamutru.

Tad pabandžiusi keturias spalvas, supratau, kad man nepatinka tos itin blizgios. Ne tiek blizgumas kliūna, kiek formulė. Jos mažiau pigmentuotos, slidesnės.

Mielai dar nusipirkčiau kažkokių fainų spalvų, bet abejoju ar susigundysiu rinkiniu. Beje, ant vokų šešėlius tepu pirštais, taip man jie gražiausiai išsisklaido. Žinoma, reiktų teptuko jei aš bandyčiau daryti kažkokį makiažą, kur naudojamos kelios spalvos, daromi linkio ryškinimai, sklaidymai, perėjimai. Tačiau aš tiesiog nutepu voką, išsklaidau, kad į raukšlę nesimestų ir viskas.

Šešėlius būtina gerai užsukti, nes gana greitai džiūna bei darosi trapesni.

Tad tiek, laukiu savo naujos paletės dabar 😀


Įvertinimas:

Naudinga: Rinkinio ieškokite Colourpop.com. Kaina – 18 EUR. Siuntimo kaina – 9.99 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

3Comments

Add yours
 1. 1
  Alma

  O mane būtent įvairios apžvalgos paskatina atidžiau rinktis ir pirkti. “Užsikepu” kažko lyg ir nereikalingo, pradedu žiūrėt, ieškot, gilintis, ir praeina tas mirtinas noras. Kartais 😀 Už tai iki šiol neturiu jokio šešėlio, paskutinius prieš gerus trejus metus išmečiau.

 2. 2
  Salomėja

  Aš tai savistabos būdu apie save: žiauriai mėgstu skaityt apžvalgas, bet jos mane veikia tik tiek, kad sužinau apie tokio daikto egzistavimą. Tiesiog įsimenu, kad šito kada nors norėčiau dalyko ir visai nesvarbu, ar gerai apie jį atsiliepia, ar blogai. Skaitau daug atsiliepimų, taip pat forumus, tik dėl to, kad įdomu, bet niekada dėl to, kad ieškau info.
  Taip pat labai mėgstu žiūrinėt el. parduotuves, tiek lietuviškas, tiek užsienietiškas. Dėliotis krepšelius. Išimt, įdėt, svajot. BET beveik visi mano pirkiniai yra spontaniški, apsispręsti būtent tuo momentu, plius minus per 15 minučių, prieš tai nei pagūglinus, gal kažkur pigiau, nei paskaičius daugiau… Nes jei tik stabteliu, tai iš karto pasidaro gaila pinigų ir neperku :). Nesvarbu kaip bebūtų daiktas išliaupsintas. Vat praeitą kartą pristabdžiau ir negavau paletės, nes laužiausi visą dieną, o šiandien ryte nusprendžiau žaibiškai, nors finansinė padėtis visai nepalanki. Bet moteriškei bloga nuotaika buvo.

 3. 3
  Kristė

  Man taip su Morphe ir Jaclyn Hill palete, akyse tie du mėlyni šešėliai stovi, naktim tuoj sapnuosiu, kitus atspalvius gal panaudočiau, gal ne, o bet tačiau kadangi juos nuolat iššluoja kaip ir “Yes, Please!”, tai užsikepiau ir aš turėt. Visa laimė, kad į Lietuvą siunčiantis tiesiogiai su muitais ir mokesčiu tarpininkams kaina gaunasi kosmosas… Tik tai mane ir gelbėja. Bet jau BeautyBay paskelbė, kad tuoj turės. Verks mano piniginė, oj verks. Užtat aš džiaugsiuos dar vieną paletę į kolekciją pasidėjus 😀

+ Leave a Comment