Ta proga, kad šiandien nusipirkau šešėlių paletę, kurios man visai nereikia, pakalbėsiu apie kitus šešėlius, kurių man taip pat nereikėjo. Norai, įgeidžiai, pms – kas tik norit, kartais nulemia mūsų sprendimus. Pvz., šiandien užsisakiau populiariąją “Yes, Please”. O ji ir vėl išparduota. Manau tai, kad praeitą kartą nespėjau pagauti, tik labiau sužadino norą. Gera pardavėjų gudrybė. Ir kodėl man jų nereikia? Nes turiu milijoną šešėlių, nes tingiu dažytis, nes dažniausiai naudoju tik vieną spalvą. Bet norėjau aš tų šiltų rudeninių atspalvių, o kaina ir kiek girdėjau kokybė, tikrai turėtų džiuginti, net jaučiuosi sutaupiusi, nes kita panaši alternatyva buvo “Urban Decay Heat” arba “The Balm Beach”. Tai va, lauksiu.

O pastarojo rinkinio irgi nereikėjo, bet vasarą labai užsikepiau, kad noriu rožinių šešėlių. O turimas highlighter’is labai prilipo kaip šešėliai ir jo dėka norėjau įsigyti kažką panašaus. Patiko konsistencija, spalva, patvarumas. Tad panagrinėjusi spalvas susigundžiau įsigyti rinkinį. Nes tiesiog.

Rinkinyje keturios spalvos, skirtingų užbaigimų, rožinių-persikinių gamų.

Šešėliai yra labai populiarūs, kaip ir visa gamintojo produkcija, tad žiūrim ką gavau ir ar patiko.

Pati šviesiausia spalva, kuri man tokia per mažai pigmentuota. Ant rankos gal ir gerai atrodo, bet pasluoksniavus tik mazojasi kaip šiltas sviestas. Ir šiaip na tiesiog neprilipo. Atrodo, kad nėra spalvos, yra tik blizgučiai.

Vienintelė tikrai į norėtą atspalvių pusę, tai yra rožinė. Vienintelė ryškiai nespindi, nors nėra visiškai matinė. Ir vienintelė, kuri iš tiesų man patiko, kurią naudojau visą vasarą, dažniausiai maišydama su jau minėtu highlighter’iu. Graži intensyvi spalva. Puiki formulė. Patvarūs.

Ši spalva tokia skystai oranžinė, tikėjausi net nežinau, kažkaip kitokios. Nepasakyčiau, kad kažkuo bloga, bet ir vėl nelabai atitiko mano skonį, iš paveiksliuko regėjosi gražesnė. Formulė panašesnė į pirmosios spalvos.

Ši spalva jau tokia į rudumą. Ir tiesą sakant visai patiko, bent jau atspalvis man tinka ir išryškina pilkas akis. Savo formule ši panašesnė į rožinę, nors spindi labiau, tačiau ne blizgučiais, o tokiu perlamutru.

Tad pabandžiusi keturias spalvas, supratau, kad man nepatinka tos itin blizgios. Ne tiek blizgumas kliūna, kiek formulė. Jos mažiau pigmentuotos, slidesnės.

Mielai dar nusipirkčiau kažkokių fainų spalvų, bet abejoju ar susigundysiu rinkiniu. Beje, ant vokų šešėlius tepu pirštais, taip man jie gražiausiai išsisklaido. Žinoma, reiktų teptuko jei aš bandyčiau daryti kažkokį makiažą, kur naudojamos kelios spalvos, daromi linkio ryškinimai, sklaidymai, perėjimai. Tačiau aš tiesiog nutepu voką, išsklaidau, kad į raukšlę nesimestų ir viskas.

Šešėlius būtina gerai užsukti, nes gana greitai džiūna bei darosi trapesni.

Tad tiek, laukiu savo naujos paletės dabar 😀


Įvertinimas:

Naudinga: Rinkinio ieškokite Colourpop.com. Kaina – 18 EUR. Siuntimo kaina – 9.99 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.