Kokia įdomi diena (rašau pirmadienį), šiandien prasidėjo atostogos ir mano gimtadienio savaitė. Jis šeštadienį ir man bus 36 metai. Tą dieną pirmą kartą skirsiu keleiviniu lėktuvu. Pabrėžiu ‘keleiviniu’, nes parašiutu šokau tikrai ne iš traktoriaus. Jokių su tuo susijusių nusistatymų ar fobijų neturiu, tiesiog taip sutapdavo aplinkybės, kad tokia patirtis įvyks tik dabar. O dargi šiandien užsukom į vieną išparduotuvę ir ten kaip perlas man žibėjo raudonas paltukas. Su kapišonu! Toks, kokio jau gal 5 metus noriu. Padūsavau, nes net išparduotuvės kaina mano kišenei šiuo metu nėra draugiška, bet gi brangusis panoro pradėti mano gimtadienį :). Pažiūrėsim ar “Tommy Hilfiger” nešiosis geriau nei “Reserved”, kurį išmečiau po vieno sezono. Tai čia buvo tradicinis jūsų mylimos (savišaipa) autorės gyvenimo update, o dabar pakalbėkime apie eilinę “LookFantastic” grožio dėžutę.

Primenu, kad prenumeratos sąlygų ieškokite Lookfantastic.com svetainėje. Ten vis dar galite nusipirkti šią dėžę. Nepamirškite, kad net ir pirkdami už vieno mėnesio kainą, jūs dėžutę užsiprenumeruojate ir gausite nuolatos, tad jei to nenorite – nutraukite prenumeratą ir dar dėl viso pikto ištrinkite savo kortelės duomenis iš sistemos.

Primenu dar ir savo pirmo įspūdžio vertinimo principą:

0 – man atrodo, kad produktas yra nesąmonė ir aš jo net nedovanočiau.

1 – priemonės nebandysiu, nes aš tokių dalykų nenaudoju ir nenoriu naudoti, arba visai netinka spalvos/tipas. Tačiau nemanau, kad jis prastas, tad progai pasitaikius padovanosiu tinkamam žmogui.

2 – išbandysiu!

Ši dėžutė man pasirodė keista. Net popieriaus drožlių pagailėta, to šilkinio popieriaus irgi vos vos uždengti turiniui. Atsidariau tokią vargšiukę :), pagalvojau, kad pirmas įspūdis tik blogyn ir blogyn, bet gal bent produktai verti dėmesio? Na ir traukiam po vieną!

 “Pixi by Petra” skaistalai, 4,5g. Kainos nustatyti nepavyko, bet darydama prielaidą, kad panašus 10,21g sveriantis gaminys kainuoja 18 EUR, tai šį įkainuoju 7,9 EUR.

Mano vertinimas: Skaistalai yra tas produktas, kuris man visiškai nereikalingas. Rimtai. Turiu odą, kurios reljefas nelygus, išsiplėtę poros ir yra pigmentinių dėmelių, tai ant viso to dar tepti kažką spalvoto? Vertinimas – 1, ras kitus namus.

“MONU Night Renewal Complex” – naktinis kremas nuo raukšlių mišriai odai, 30ml. Kaina – 31,17 EUR(pilnas dydis yra 50ml ir kainuoja 51.95 EUR).

Mano vertinimas: kai žiūrinėjau spoilerius, šis produktas buvo tas, kuris labai sudomino. Nėra tiek jau daug jų skirtų kovoti su raukšlėmis, bet subalansuotų mišriai ar riebiai odai. O net pamažinto dydžio kaina kaip dviejų dėžučių (aš moku po 15,50 EUR). Beje, šio specialaus kiekio pakuotė net ir fainesnė už pilną dydį. O priemonės tiek, kad tikrai bus pakankamai pamėginti. Nudžiugino. Vertinimas – 2.

“Talika Bubble Mask Bio Detox” – veido kaukė. Kaina – 9.45 EUR.

Mano vertinimas: kad pati tiek pinigų išleisčiau vienkartinei kaukei, turėčiau būti girdėjusi itin daug gerų atsiliepimų. Visgi, aš dar nesu girdėjusi, kad lakštinės kaukės gerai išvalytų veidą. Nevalo man tie burbuliukai net vidutiniškai, bet pamėginsiu, ką jau čia. Vertinimas – 2.

“PRAI AGELESS Throat & Décolletage Crème” – kaklo ir dekolte kremas, 15ml. Kaina – 8,69 EUR (pilnas dydis yra 50ml ir kainuoja 28.95 EUR).

Mano vertinimas: netikiu aš tais kremais nykščiui, bambai, šlaunims, bicepsams, kairei ausiai, kaklui… Kam jų tiek skirtingų, jau užtenka ir veidui šimto paskirčių. Juo labiau, kad ir sudėtis, kaip eilinio kremo. Atiduosiu. Vertinimas – 1.

“AHAVA Mineral Body Lotion” – kūno losjonas, 40ml. Kaina – 4,4 EUR (250ml kainuoja 27.45 EUR).

Mano vertinimas: gal kiek nuobodokas produktas, bet tikrai sueis išvykose tiek kūnui, tiek pėdoms, tiek rankoms, gal ir tam pačiam kaklui :D. Vertinimas – 2.

“Dr.Lipp TINT” – lūpų tintas, 8ml. Kaina apie 7,95 EUR.

Mano vertinimas: niekada neatsisakau pamėginti visokių lūpoms spalvos suteikiančių, bet neryškių produktų. Tai visai smagu bus pažaist ir su nauju blizgiu. Bent jau į tokį jis man iš konsistencijos panašus. Vertinu – 2.

Va ir viskas. Pagal mano vertinimo kriterijus pažymys yra 1,66. Tai čia taip į visų dėžučių viduriuką.

Vertė: apie 69,5 EUR. Iki deklaruojamos 75 GBP vertės man trūksta gal 15 Eur, bet nesu tikra dėl “Pixi” kainos. O šiaip labiausiai džiugina tas naktinis kremas ir galimybė jį išbandyti, šiaip tikrai neprisiruoščiau pirkti, net jei man kas pasakytų, kad geras. “Lookfantastic” vis dar lieka gluminanti. Lyg ir patinka, lyg ir gana.

Kito mėnesio anonse “Mellow Cosmetics” akių pravedimas, tai iš karto aišku, kad daiktas atidavimui, nenaudoju aš tokių. Bet gal pagaliau bus kokio aliejaus plaukams? Nuo kovo dar nepasitaikė.


Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.