Prisipažinsiu, kad rašydama tokio pobūdžio blogą, aš parduotuvėse kartais tiesiog dairausi ieškodama, ką čia išmėginti ir papasakoti, nors nei ten labai reikia, nei ką. Va, galvoju, nereikalingas daiktas, kaip smagu! Žinoma, niekada neperku to, ko nenaudočiau. Dar įdomiau būna pabandyti kažką nebrangaus, bet visai patrauklaus. Vėl galvoju, kad nebūtinai gi viskas turi kainuot, kiek pradinis įnašas už butą. Taip ir atsirado mano lentynose baltarusiškas “Botanica” purškalas. Man jis visame rusiškų-lenkiškų prekių mišinyje pasirodė visai išsiskiriantis pakuote.

Aprašymas:

Sudėtis:

Buteliukas gana nemažas su patogiu purškikliu.

Kvapas gana neutralus, lyg žolinis, bet nėra labai stiprus. Priemonė purškiasi tolygiai. Aš ją naudoju tiek ant šlapių, tiek ant sausų plaukų. Galiu pasakyti, kad labai lengva ir neturėtų suriebinti net pačių ploniausių plaukų.

Tokius lengvus purškalus aš dažniausiai griebiu tada, kai noriu atgaivinti garbanas jas vėl sudrėkindama. Bet pastebėjau ir dar vieną priemonės naudą be šios išvardintos, kurią gal net ir paprastas vanduo atliktų – ji suteikia blizgesio. Ypač jaučiasi purškiant ant šlapių plaukų. Išdžiuvę jie spindi lyg būtų neseniai dažyti. Visai smagus toks efektas.

Pirkti mačiau kelias serijas, bet kiti produktai manęs neužkabino, gal po sėkmingos patirties persigalvosiu.


Įvertinimas:

Naudinga: pirkau parduotuvėje “Martina”. 245ml kainavo apie 3 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.