Šiandien jaučiuosi itin neišsimiegojusi, nes iki vėlumos skaičiau knygą. Buvo sunkoka atsitraukti, bet prisiverčiau žinodama, kad laukia daug darbų ryte. Didžioji dalis jų daroma kompiuteriu, todėl didelis įsitraukimas atsiliepia mano sprandui :). Turit gal kokių triukų išsitempti ir sumažinti skausmą? 😀 Visgi, ne bobučių susirinkimas, pakalbam apie priemones, kurios man asocijuojasi su tikrais vakarėliais ir šėlionėmis – makiažo bazes. Žinau žinau, daugeliui žmonių, jos yra kasdienybė, daugeliui ir pilnas makiažas einant į paskaitas ar darbą yra must. Bet aš kalbu apie save. Pati nesu iš tų, kurios gali nesidažyti. Kiekvieną dieną, kartais net namie, kai niekur neinu, aš naudoju kremines pudras arba BB, fiksuoju, suglostau antakius, tepu mono šešelį ir tušą. Tačiau į renginius, vakarėlius, šiaip pavakarojimus, pasimatymus aš stengiuosi kiek dailiau pasidažyti. Tada dar išsitraukiu spindesio suteikiančią priemonę, kartais bronzantą, vieną šešėlio spalvą keičia kokios trys + dar lūpos. O po visu tuo panaudoju ir makiažo bazę. Jei tik netingiu, jei tik matau, kad tikrai reikia. Ir “Maybelline” suteikė progą išmėginti net tris naujienas – poras užpildančią, matizuojančią bei drėkinančią bazes “Master Prime” ir “Master Blur Stick” pieštuką. 

Makiažo bazė Maybelline Master Blur Primer Stick

Aprašymas:

Makiažo bazė akimirksniu glotnina veido odą ir paruošia ją makiažo pagrindui. Priemonė vos vienu patepimu mažina poras ir padeda sukurti natūralų, lygų makiažą. Galima naudoti ir vieną, jeigu norite sukurti glotnios odos efektą.

Ši priemonė pieštuko formos, primena padidintą lūpų balzamą, skaidri.

Mano nuomonė apie jį dvejopa. Pvz., užtepus ant nosies iš karto nuima blizgesį, neblogai sutvarko (vizualiai paslepia) mažesnes poras. Tačiau efektas man pasirodė labai laikinas. Po kurio laiko atrodo, kad ne matizuojančiu produktu pasitepei, o kažkuo riebiu. Tad labai trumpam (pvz., valandos fotosesijai) jis gali būti net labai tobulas, bet šiaip aš nelabai randu kur pritaikyti.

“Master Prime” poras vizualiai mažinanti makiažo bazė

Aprašymas:

Paruošk savo odą makiažui su “Master Prime” poras mažinančia makiažo baze. Švelni vandens pagrindo formulė su maskuojamosiomis pudromis ir tobulinamaisiais veikliaisiais ingredientais pastebimai sumažina matomas poras, kad oda atrodytų glotnesnė ir lygesnė. Tavo makiažas atrodys tiesiog nepriekaištingai ir išliks tobulas ilgiau!

Naudojimas: Tepk ant švarios ir sudrėkintos odos arba naudok prieš atlikdama įprastą veido makiažą.
Rezultatas: Pastebimai mažesnės matomos poros ir nepriekaištingas makiažo rezultatas.

“Master Prime” odą drėkinanti makiažo bazė

Aprašymas:

Paruošk savo odą makiažui su “Maybelline New York Master Prime” drėkinamąja makiažo baze. Maitinamoji vandens pagrindo formulė su hialurono rūgštimi ir tobulinamaisiais veikliaisiais ingredientais pastebimai sudrėkina
odą, kad ji atrodytų glotnesnė ir lygesnė. Tavo makiažas atrodys tiesiog nepriekaištingai ir išliks tobulas ilgiau!

Naudojimas: Tepk ant švarios odos kaip drėkiklį arba naudok prieš atlikdama įprastą veido makiažą.
Rezultatas: Pastebimai sudrėkinta oda, nepriekaištingas makiažo rezultatas.

Šios dvi bazės man atrodo labiau panaudojamos nei prieš tai minėtas pieštukas. Poras mažinanti priemonė yra tiršta, šiek tiek rusva ir man labai primena “Benefit”. Drėkinančioji savo konsistencija panašesnė į tirštą kremą.

Pirmąją bazę aš įtapšnoju tiesiai į duobutes. Rekomenduoju tą daryti būtent tapšnojamaisiais, o ne tepamaisiais judesiais, nes tada geriausiai užsipildo poros, o kitu atveju priemonė pradeda rutuliotis. Kadangi man poros tikrai plačios, tai nepasakyčiau, kad padaro kažkokį stebuklą, tačiau šiek tiek tikrai pagražina vaizdą, ypač tų mažiausių, kur arčiausiai nosies. Pasirinkus tinkamą pudrą, galima visai neblogai atrodyti. Kaip jau minėjau, primena man ji garsiąją “Benefit”. Principas panašus, efektas irgi panašus. Jei jos kainuotų visiškai vienodai, “Benefit” rinkčiausi tik dėl gražesnės pakuotės.

Drėkinamoji bazė man pasirodė visiškai perteklinis produktas. Gal dėl to, kad mano oda nėra sausa? Jei priemonė primena kremą, atrodo kaip kremas ir elgiasi kaip kremas, tai gal geriau naudoti kremą? Aš ją naudoju vietiškai. Tepu ten, kur atsiranda koks pasausėjimas, pašerpetojimas. Na, taip šiek tiek sušvelnina tą vietą ir pudros taip nebeišryškina. Tačiau prie didesnio blizgumo ji taip pat prisideda.

Taigi, išvada tokia, kad man labiausiai patiko poras mažinanti priemonė, nors aš norėčiau geresnio efekto. Pieštukas neprilipo, o drėkinančios bazės privalumų palieku ieškoti sausiaodėms.


Naudinga: Ieškokite “Maybelline” stenduose. Visos bazės kainuoja po maždaug 11 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).