Skaitot mano tinklaraštį jau daug metų, todėl puikiai žinote visas problemas, kurios iškyla kuomet imu ieškoti drabužių. Užsuku į “Zarą”, “Mango”, “H&M” – neįtelpu. Drabužių modeliai jaunatviški ir gražiai atrodo vitrinose, bet ne ant manęs. Todėl aš privengiu parduotuvių, neskaudinu sau širdies ir lankausi second handuose. Tačiau kartais atrandu vieną kitą perlą ir kitur.

Mano mėgiamiausia trikotažinė suknelė, kurią dėviu jau 4 metus, yra įsigyta vienoje lietuvių siuvėjų parduotuvėje. Ne kartą esu pirkusi “Utenos trikotažo” produktus, o po to, kai atradau lietuvišką nerealią odinių rankinių parduotuvę pasislėpusią Vilniaus užkampyje, supratau, kad negalima turėti išankstinio nusiteikimo! Nei dėl prekybos vietų, nei dėl pavadinimų. Perlų rasti galima ten, kur nesitiki. Štai, kad ir šio teksto situacija. Lietuviškų gaminių parduotuvės “Sidonas” atstovai man pasiūlė pasidairyti po jų asortimentą ir jei patiks, žinoma, papasakoti jums. 

Atsiverčiau interneto svetainę Sidonas.lt ir pirmas įspūdis buvo – neeežinau… Drabužiai pasirodė ne mano amžiui. Nors gal aš čia save labai jauną įsivaizduoju, o keturiasdešimt ant nosies. Tačiau smalsumo vedina aš pradėjau atidarinėti vienos, kitos, trečios suknelės aprašymus. Ir matau, kad visai dėvėčiau ir šią, ir aną… Ir tikrai tą!

[Dėmesio: visos įrašo nuotraukos pasididina jas paspaudus]

Vienintelė pastaba, kad kažko pritrūksta pateikimui, ypač tamsių drabužių, nes susilieja detalės. Tačiau buvau pakviesta užsukti ir pasižiūrėti drabužius gyvai. Visų parduotuvių “Sidonas” adresus rasite čia. Na, o Vilniuje jos yra trys. Aš nukeliavau į tą, kurį įsikūrusi Liepkalnio g. 

Kadangi ten vaikštinėjau ir žiūrinėjau gana ilgai, tai galiu pagirti pardavėjas. Labai malonus, per daug neįkyrus elgesys. Čia aš turiu omenyje, kad mačiau ir girdėjau, kaip aptarnauja kitus žmones. 

Trumpas reportažas iš parduotuvės. Po nuotrauka bus mano komentaras. 

Parduotuvėje daug ryškių, bet nerėksmingų spalvų. Tiks visoms amžiaus grupėms.
Man labai patiko ta geltona standaus audinio liemenė, gaila, ne mano dydžio.
Labai švelnaus, bet neplono audinio suknelė. Jos nesimatavau tik todėl, kad protingai apgalvojau galimus derinius. Ne mano spalvos. Bet gyvai ji daug daug gražiau atrodė.
Šią suknelę aš parsivežiau ir žemiau pamatysite nuotrauką. Kaip matote, ant pakabos ji taip so so, tačiau aš jau dėvėjau porą kartų ir gavau gausybę komplimentų. Nuostabi ir tokio modelio yra skirtingų raštų.
Dar viena, kuri be galo viliojo, bet nusprendžiau kad reikia ilgų batų, kurių neturiu.
Yra ir apatinių skyrius, tiesa, jie ne lietuviški.
Nustebino, kad parduotuvėje rasite ir gausų įvairių dydžių džinsų pasirinkimą. Tikrai nesibaigia ties L.
Parduotuvė nedidelė, bet pasirinkimas nemažas.
Akį patraukė jaukus megztukas.

Apžiūrėjau viską! Pasirinkimo gausiau nei el. parduotuvėje. Dauguma drabužių raštų gyvai žiūrisi daug geriau nei nuotraukose. Rimtai! Foto, kaip sakiau, man šiek tiek susidarė vaizdas, kad tai vyresnių ponių asortimentas, o gyvai radau ir sportinio stiliaus suknelių, ir dailių kirpimų. 

Ypač nustebino kainos. Brangiausias rastas daiktas kainavo 69 EUR ir tai buvo paltas su nemažai vilnos sudėtyje. Daugiau nei 30 EUR kainavusios suknelės nemačiau, o dar yra nuolaidų! Pvz., įsigijau klasikinį sarafaną (sudėtyje dominuoja vilna) tik už 17 EUR. 

Mes sutarėme, kad išsirinksiu šiek tiek drabužių, tad puoliau matuotis!

Matuojuosi aš vieną, antrą, trečią, ketvirtą suknelę ir visos tinka! Dabar net gailiuosi, kad neėmiau tuos juodos, su metaliniais papuošimais ant liemens. Galvojau, gal man per ilga, bet dabar jau turėsiu tinkamus batus… Teks grįžt! Daugumos rūbų sudėtys irgi puikios. Medvilnė su elastanu, viskozė su elastanu, vilnos ir poliesterio miksas.

Visos suknelės, kurias matavausi, yra 46 dydžio, kuris, mano manymu atitinka, maždaug 44-46 aš ir dėviu. Puikiai tiko. 

Na ir galiausiai sustojau ties trimis drabužiais. Lauke visą savaitę lijo, buvo šalta, tad juos pristatyti padėjo mano namų draugė vardu Kojos Iki Pažąstų.  

Tamsiai raudonų-rožinių atspalvių suknelė. Kaina apie 23 EUR. Primenu, kad nuotraukos pasididina.

Tamsiai mėlyna gėlėta suknelė, kuri susilaukė tiek jūsų komplimentų Instagrame. Kaina – apie 29 EUR. 

Minėtas vilnonis, klasikinio tipo sarafanas, Kaina – 17 EUR.

Žinote, ėjau ir galvojau, kad jei man niekas nepatiks ir netiks, reiks kažkaip gražiai atsisakyti šio teksto rašymo idėjos. Tačiau galiausiai nutiko taip, kad aš ne tik parsinešiau išsirinktas sukneles, bet vieną įsigijau, dar dvi skaudančia širdimi palikau. Aš pripratusi, kad atsinešu į kabiną rūbus ir niekas netinka, galiausiai džiaugiuosi, jei bent vieną iš 10 pasiimu. O čia gi teko stovėti ir galvoti, ką palikti, nes visko norisi. Aš taip nepripratus. Todėl sakau  – kartais reikia žengti žingsnį į šoną ir užsukti į parduotuves, kurios nėra plačiai reklamuojamos, kurių vitrinose gal ne tokie patrauklūs deriniai, kaip “Zara” languose. Atmesti įsitikinimus, kad bus brangu, negražu, netiks. 

Tad šiais metais, šalia odinių gaminių parduotuvės “Visinga” aš į atradimus traukiu ir “Sidoną”, kaip vietą, kurioje yra gražių, nebrangių, didesnio dydžio (nes man tai aktualu, bet yra ir jums, lieknutės) suknelių!


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#Reklama. Sukurta bendradarbiaujant su “Sidonas”.