“Sidonas” – drabužių parduotuvė, kurioje man tiko visos suknelės!

Estimated read time 5 min read

Skaitot mano tinklaraštį jau daug metų, todėl puikiai žinote visas problemas, kurios iškyla kuomet imu ieškoti drabužių. Užsuku į “Zarą”, “Mango”, “H&M” – neįtelpu. Drabužių modeliai jaunatviški ir gražiai atrodo vitrinose, bet ne ant manęs. Todėl aš privengiu parduotuvių, neskaudinu sau širdies ir lankausi second handuose. Tačiau kartais atrandu vieną kitą perlą ir kitur.

Mano mėgiamiausia trikotažinė suknelė, kurią dėviu jau 4 metus, yra įsigyta vienoje lietuvių siuvėjų parduotuvėje. Ne kartą esu pirkusi “Utenos trikotažo” produktus, o po to, kai atradau lietuvišką nerealią odinių rankinių parduotuvę pasislėpusią Vilniaus užkampyje, supratau, kad negalima turėti išankstinio nusiteikimo! Nei dėl prekybos vietų, nei dėl pavadinimų. Perlų rasti galima ten, kur nesitiki. Štai, kad ir šio teksto situacija. Lietuviškų gaminių parduotuvės “Sidonas” atstovai man pasiūlė pasidairyti po jų asortimentą ir jei patiks, žinoma, papasakoti jums. 

Atsiverčiau interneto svetainę Sidonas.lt ir pirmas įspūdis buvo – neeežinau… Drabužiai pasirodė ne mano amžiui. Nors gal aš čia save labai jauną įsivaizduoju, o keturiasdešimt ant nosies. Tačiau smalsumo vedina aš pradėjau atidarinėti vienos, kitos, trečios suknelės aprašymus. Ir matau, kad visai dėvėčiau ir šią, ir aną… Ir tikrai tą!

[Dėmesio: visos įrašo nuotraukos pasididina jas paspaudus]

Vienintelė pastaba, kad kažko pritrūksta pateikimui, ypač tamsių drabužių, nes susilieja detalės. Tačiau buvau pakviesta užsukti ir pasižiūrėti drabužius gyvai. Visų parduotuvių “Sidonas” adresus rasite čia. Na, o Vilniuje jos yra trys. Aš nukeliavau į tą, kurį įsikūrusi Liepkalnio g. 

Kadangi ten vaikštinėjau ir žiūrinėjau gana ilgai, tai galiu pagirti pardavėjas. Labai malonus, per daug neįkyrus elgesys. Čia aš turiu omenyje, kad mačiau ir girdėjau, kaip aptarnauja kitus žmones. 

Trumpas reportažas iš parduotuvės. Po nuotrauka bus mano komentaras. 

Parduotuvėje daug ryškių, bet nerėksmingų spalvų. Tiks visoms amžiaus grupėms.
Man labai patiko ta geltona standaus audinio liemenė, gaila, ne mano dydžio.
Labai švelnaus, bet neplono audinio suknelė. Jos nesimatavau tik todėl, kad protingai apgalvojau galimus derinius. Ne mano spalvos. Bet gyvai ji daug daug gražiau atrodė.
Šią suknelę aš parsivežiau ir žemiau pamatysite nuotrauką. Kaip matote, ant pakabos ji taip so so, tačiau aš jau dėvėjau porą kartų ir gavau gausybę komplimentų. Nuostabi ir tokio modelio yra skirtingų raštų.
Dar viena, kuri be galo viliojo, bet nusprendžiau kad reikia ilgų batų, kurių neturiu.
Yra ir apatinių skyrius, tiesa, jie ne lietuviški.
Nustebino, kad parduotuvėje rasite ir gausų įvairių dydžių džinsų pasirinkimą. Tikrai nesibaigia ties L.
Parduotuvė nedidelė, bet pasirinkimas nemažas.
Akį patraukė jaukus megztukas.

Apžiūrėjau viską! Pasirinkimo gausiau nei el. parduotuvėje. Dauguma drabužių raštų gyvai žiūrisi daug geriau nei nuotraukose. Rimtai! Foto, kaip sakiau, man šiek tiek susidarė vaizdas, kad tai vyresnių ponių asortimentas, o gyvai radau ir sportinio stiliaus suknelių, ir dailių kirpimų. 

Ypač nustebino kainos. Brangiausias rastas daiktas kainavo 69 EUR ir tai buvo paltas su nemažai vilnos sudėtyje. Daugiau nei 30 EUR kainavusios suknelės nemačiau, o dar yra nuolaidų! Pvz., įsigijau klasikinį sarafaną (sudėtyje dominuoja vilna) tik už 17 EUR. 

Mes sutarėme, kad išsirinksiu šiek tiek drabužių, tad puoliau matuotis!

Matuojuosi aš vieną, antrą, trečią, ketvirtą suknelę ir visos tinka! Dabar net gailiuosi, kad neėmiau tuos juodos, su metaliniais papuošimais ant liemens. Galvojau, gal man per ilga, bet dabar jau turėsiu tinkamus batus… Teks grįžt! Daugumos rūbų sudėtys irgi puikios. Medvilnė su elastanu, viskozė su elastanu, vilnos ir poliesterio miksas.

Visos suknelės, kurias matavausi, yra 46 dydžio, kuris, mano manymu atitinka, maždaug 44-46 aš ir dėviu. Puikiai tiko. 

Na ir galiausiai sustojau ties trimis drabužiais. Lauke visą savaitę lijo, buvo šalta, tad juos pristatyti padėjo mano namų draugė vardu Kojos Iki Pažąstų.  

Tamsiai raudonų-rožinių atspalvių suknelė. Kaina apie 23 EUR. Primenu, kad nuotraukos pasididina.

Tamsiai mėlyna gėlėta suknelė, kuri susilaukė tiek jūsų komplimentų Instagrame. Kaina – apie 29 EUR. 

Minėtas vilnonis, klasikinio tipo sarafanas, Kaina – 17 EUR.

Žinote, ėjau ir galvojau, kad jei man niekas nepatiks ir netiks, reiks kažkaip gražiai atsisakyti šio teksto rašymo idėjos. Tačiau galiausiai nutiko taip, kad aš ne tik parsinešiau išsirinktas sukneles, bet vieną įsigijau, dar dvi skaudančia širdimi palikau. Aš pripratusi, kad atsinešu į kabiną rūbus ir niekas netinka, galiausiai džiaugiuosi, jei bent vieną iš 10 pasiimu. O čia gi teko stovėti ir galvoti, ką palikti, nes visko norisi. Aš taip nepripratus. Todėl sakau  – kartais reikia žengti žingsnį į šoną ir užsukti į parduotuves, kurios nėra plačiai reklamuojamos, kurių vitrinose gal ne tokie patrauklūs deriniai, kaip “Zara” languose. Atmesti įsitikinimus, kad bus brangu, negražu, netiks. 

Tad šiais metais, šalia odinių gaminių parduotuvės “Visinga” aš į atradimus traukiu ir “Sidoną”, kaip vietą, kurioje yra gražių, nebrangių, didesnio dydžio (nes man tai aktualu, bet yra ir jums, lieknutės) suknelių!


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#Reklama. Sukurta bendradarbiaujant su “Sidonas”.

29Comments

Add yours
 1. 1
  Vilija

  Labai gražios suknelės, sarafanas irgi, ir tas megztukas nuotraukoje superinis:) Reiks užsukt į tas parduotuves!

 2. 2
  Lina

  Geras! Gyvenu šalia MADOS ir niekada nebuvau Sidone. Kažkaip tie skarelių paderinimai tikrai netraukė, bet matau, kad man reikia sarafano. Pradedu kitą savaitę naują darbą ir reikia visą oficinį garderobą susipirkt.

 3. 3
  Jovita

  Buvom tautų mugėj ir užmačiau Visinga stendą. Prisiminiau, kad bloge skaičiau apie įmonę, užsukau, galvoju ai pažiūrėsiu kuprinės, nes jau kaip ir naujos reikia. OMG, išsirinkau 3 modelius man gražius, bet nenusipirkau, nes nesugebėjau nuspręst kurį. Reikės važiuot į jų parduotuvę, nes vis galvoju, kokio fainumo kuprinės ir kaina net labai padori. 🙂 ačiū už straipsnį. P.S. mėlyna suknelė ledinė!

 4. 4
  Salomėja

  Jovita, spėju parduotuvėj bus didesnis pasirinkimas ir bus dar sunkiau nei mugėje 🙂
  P.S. ledinė suknelė dėkoja 🙂

 5. 7
  MM

  Nežinau, kam ko reikia, bet mano nuomone, dauguma rūbų – ne itin stilingi, tiesiai šviesiai sakyčiau “bobiški”, audinių raštai – pobaisiai, kainos už poliesterio sukneles irgi atrodo neadekvačios… Labai dažnai parduotuvėje kabo rūbai, kurie sutepti ar įplyšę, trūksta sagų, reikia atidumo renkantis (tikrai ne kartą ir ne du tą pastebėjau).

 6. 8
  Salomėja

  Iš tiesų, kam ko reikia :). Jei foto atrodau bobiškai, tai na, tikrai nieko tokio, man patinka tiesumas. Bet jei atvirai, tai pati su savo suknelėmis tikrai nesijaučiu bobiškai, o ir poliesterinė buvo tik viena iš visų matuotų, neįtikėtinai prilipusi ir nukonkuravusi kitas (ta rožinių raudonų akcentų), aš tikrai ne prieš audinį, kuris atsisėdus netampa kaip iš užpakalio ištrauktas :), o kaina mažesnė nei visose dabar populiariose kinų parduotuvėse, kur dydžio nė su žiburiu nerasi.
  Tad nustebino mane tikrai labai gera prasme. Dar ir tai, kad dauguma raštų gyvai daug geriau atrodo.
  Ir nežinau, gal susitvarkė prieš mano atvykimą, bet tikrai nemačiau, kad rūbai būtų suplyšę ar purvini (ką, beje, neretai matau Zaroje sezoninių išpardavimų dienomis). Kita vertus, buvau tik vienoje parduotuvėje. Gal kituose miestuose kitaip, tad labai neprieštarausiu.
  Ir šiuo metu aš medituoju į krepšiuką įsidėjusi šią suknelę: https://sidonas.lt/pradzia/979-7012-suknele.html#/26-dydis-38
  Labai mano stiliaus.

 7. 9
  MM

  Nežinau, kodėl viską reikia taip priimti asmeniškai, nes rašiau bendrai savo įspūdį apie sidono rūbus (o ne apie tave, ar tavo stilių, ar išsirinktas sukneles ). Taip, man jų rūbai dažniausiai nekelia itin didelio susižavėjimo, bet galima rasti ir normalesnių – pati turiu kelias sukneles iš sidono, jei ką 😀 100 proc. poliesterio labai nemėgstu, nes ši medžiaga “nekvėpuoja”, greitai susmirsta nuo prakaito, bet čia vėl kaip kam – gal kažkam ji nekelia jokio diskomforto, tada puiku. PS: Patiko sarafanas bei ta juoda suknelė, kurios gailėjaisi, kad nenusipirkai. Paskutinė nuoroda su mėlyna suknele – irgi smagi. Panašaus stiliaus aš jau nusižiūrėjau ut.trikotaže, lauksiu nuolaidos 😀

 8. 10
  Salomėja

  Na, o kaip priimti neasmeniškai, kai aš tais rūbais apsirengusi 🙂 Tai ir priimu asmeniškai, bet be jokio pykčio. Rimtai 🙂 Toks mano skonis, bet aš jau nebegaliu rengtis paaugliškai, deja. Keturiasdešimtmetės su miniakais atrodo juokingai. Bet va kalbam toliau ir paaiškėja, kad visgi net gerokai už mane jaunesnis žmogus ten kartais šį tą randa. Ir net sugrįžta, nes kiek suprantu apsilankymas nevienkartinis :). Tai gal nėr viskas taip blogai, kaip nupiešta ankstesniame komentare. O kalbant apie skonį, tai iš mano pasirinktų suknelių, būtent sarafanas man regis bobiškiausias, o va gauna komplimentą :):):):)

 9. 11
  Virgilija

  MM, dažniau praustis ir rūbus skalbti reikia. Tada nesmirdės. Salomėja, su visais rūbeliais atrodai žavingai.

 10. 12
  Salomėja

  Na, dėl sintetinių rūbų MM žodžiuose yra tiesos. Bet tiesa ir tame, kad to paties akrilo ar polyesterio medžiagos būna labai skirtingos. Pvz sporto, termo rūbai dažniausiai tik sintetiniai, bet neretai ir kvėpuoja, ir garina, ir su kvapais viskas ok. Na, bet čia kita tema.

 11. 14
  MM

  Virgilija, laba ačiū, kad taip rūpinatės mano higiena. Ir Jums linkiu to paties – nesmirdėti tiek kūnu, tiek ir savo žodžiais! 🙂

 12. 15
  Rut

  Pirmas ispudis – oficialiose nuotraukose sukneles tikrai baisios, gal del tu kuno spalvos pedkelniu, ar bespalvis modelis, nezinau, tikrai bobiskos. Ant taves su normaliomis pedkelnemis, batais ir kitais aksesuaru pazaidimais labau netgi puikiai. Sidonas – dovanokit Salomejai sukneles periodiskai, o ji Jums sudarys patrauklesnius pardavimui derinius!

 13. 17
  Rut

  Ir puslapis internetinis baisus. Pliusai netgi labai dideli, Salomejai jau ivardino (kainos, dydziu pasirinkimas), taip kad tikrai pasistengus galima pardavimus padidinti.

 14. 18
  MM

  Pritariu Rut, labai taikliai parašė 🙂 O dėl pavadinimo – sudomino pasiskaityti, ką reiškia “Sidonas”, anksčiau kažkaip net nepagalvojau pasidomėti 🙂 Aš dar pridėčiau nuo savęs – jei patobulintų rūbų spalvas/raštus – tikrai rasčiau ką pirkti daug dažniau.

 15. 19
  Ausra

  Gaila, kad mazesniu dydziu nera, man Sidono sukneliu rastai labai patinka, kai kitose parduotuvese karaliauja nuobodus, dazniausiai vienspalviai drabuziai. Ju kiniskos prekes irgi neblogos, medvilnines/bambukines kelnaites po 80 centu, medvilnines kojines po 45 centus uz pora (deja, parduodamos tik komplektais), kurios labai puikiai ir gerai skalbiasi bei nesiojasi.

 16. 20
  Salomėja

  Nu va, irgi patvirtinimat, kad nėra viskas tik polyesteris, rūbai dažnai purvini, suplyšę, be sagų, kaip ten sakė aukščiau, kuomet pagalvojau, kad čia ne apie tą pačią vietą 🙂

 17. 21
  DaliaM

  Žiūrėdama nuotraukas mintyse galvojau, kad tikriausiai nieko nerasčiau sau toje parduotuvėje… Na bet čia gal jau ne Sidono problema o mano 😀 Tiesiog esu išranki modeliams, medžiagoms ir raštams. Tai čia kitas kraštutinumas kad nieko nenusiperku ir verkiu kad neturiu ką apsirengti, ir gaištu laiką vis vaikščiodama po parduotuves medžiodama akcijas ir išpardavimus. Truputį pritariu MM dėl raštų ir modelių nemodernumo. Turbūt labiausiai patiko ta juoda kur nenusipirkai (tačiau nesu tikra ar taip pat galvočiau pačiupinėjus audinį). Tos instagraminės mėlynos suknelės man visai patiko raštas, ir kaip kažkas parašė – aksesuarai ir bendras vaizdas. Be to matėsi kad gerai jautiesi joje. Bet aš pati tokio modelio niekada nesirinkčiau – mano nuomone, tai figūros paslėpimas ir pilvo išryškinimas (kalbu apskritai apie patį suknelės modelį, ne tave joje). Tačiau tikiu, kad yra kam tinka ir kam patinka toks modelis 🙂 Bendrai kalbant, šiaip aišku vis tiek man suknelės yra gražu. Tad džiaugiuosi, kad pavyko išsirinkti sukneles 😉 Ir aišku suprantu tą problemą, kad sunku rasti dydį kitose parduotuvėse, tai įsivaizduoju tą jausmą, kai pasimatuoji ir tinka 🙂

 18. 22
  Salomėja

  Dalia, iš tiesų viskas skonio reikalas. Įdomu tai, kad su ta mėlyna suknele jaučiausi gerokai lieknesnė, nors šiaip pilvo problema pas mane turbūt pagrindinė figūroje :). Tad tikrai čia apie savijautą viskas, vis apsižiūrinėjau Valdovų rūmuose per koncertą, kad nors kartą atrodau normaliao :):):):) O juoda suknelė tokio grubesnio, beveik netampraus audinio 🙂

 19. 23
  Gintare

  Kad su pavadinimu ir apskritai parduotuvės atrodymu padirbėti reikia tai faktas. O bet tačiau asortimentas nėra prastas. Kažkas komentavo apie sintetinius audinius, na bet kuo toliau tuo labiau greitos mados parduotuvėse kokybė baiséja. Kaip aš sakau, parduoda drabužių imitacijas. Tokių vidutinės klasės drabužių nebeliko, arba premium kokybė (irgi labai abejotina, pvz kažkodėl dingsta pamušalai. Aš suprantu be pamušalo drabužis pigesnis, bet kaina lentynoj kaip už gerą) arba šlamštas. Taip kad tokiose no name parduotuvėse dar gali kažką įdomesnio rasti už protingą kainą. O suknelės ant Salomėjos atrodo puikiai!

 20. 24
  Gaivile

  Neblogi tie drabuziai tame Sidone. Uz tokia kaina ir dydziu pasirinkima tikrai galima pasidziaugti. Salomeja puikiai apzaidzia tas sukneles. Reikes bunat pas mama Kedainiuose vel uzsukti. Vilniuje kazkaip jos man labai nepakeliui.

 21. 25
  Zitko

  Kas reklamuojama internetinėje parduotuvėje, nebūtinai rasi Klaipėdos Sidono parduotuvėse. Kartais yra gerai pamatyti natūroje prekę, nei paskui užsisakius grąžinti.

 22. 26
  Salomėja

  Norėjot pasakyt “parduodama” internetinėje parduotuvėje? Jūsų tiesa. Bet jie plečia asortimentą ir internete ir gyvai, gal kažkada viskas susilygins.

 23. 27
  Rasa

  Man patinka, esu pirkusi savo mamai. Medžiagos natūralios, ir labai nebrangu. Gali sau leisti nusipirkti kelias suk eles vietoj vienos. Tačiau turiu bėdą, niekada nebeaptinku nieko sau. Mano dydis Sidone yra 36. Tokio dydžio suknelių bent jau Šiaulių Sidonuose NIEKADA neberandu… Bet karts nuo karto vis tiek užsuku patikrinti… dėl visa ko 🙂

 24. 28
  Silverija

  Pernai netyčia užtaikiau per akcijų dienas ir nusipirkau 3 megztinius. Man 25 metai, dydis S, rasti megztiniai one size, tačiau prie bendro, gan apsmukusio, įvaizdžio atrodo jaunatviškai. Rūbai jau N kartų skalbti – dar neapsiburbulavo. Beje, pastebėjau, jog PC Big, kuriame viskas atrodo ,,bobiška” ir PC Mega, kurioje įsigijau šiuos rūbus, lyg ir skiriasi asortimentas, o galbūt išdėliota kitaip.

 25. 29
  Genovaite

  Esu pirkui pora sukneliu.. Labai mielos . Uzsuku kaip tik bunu mieste. Valio ” Sidonui ”

+ Leave a Comment