Apžvalga: ODA aktyvusis prausiklis su glikolio rūgštimi 7%

Estimated read time 3 min read

Ar jums būna taip, kad norite išmėginti kažkokį produktą, bet vis prasilenkiate? Lyg ir nėra priežasčių stabdyti, bet tai kitas namie atsiranda, tai tingite užsisakinėti. Man taip yra su ODA. Seniausiai draugės jau prirekomendavo jų prausiklius, o ir apie kitus produktus nesu girdėjusi nė vieno blogo žodžio. Vis sakiau, kad jau bandysiu! Ir vis neįsigydavau, tad kai proga pati atėjo, aš nieko nelaukiau.

Pirmai pažinčiai pasirinkau prausiklį  su 7% glikolio rūgštimi. Kompanija gali pasiūlyti 5% ir 10% produktus. Penki procentai man pasirodė jau kiek mažoka, nes oda nėra jautri, be to visą žiemą aš ją vis palepindavau rūgštiniais serumais, kremais ir t.t. 10% palikau rudeniui, nes dabar vasara, reiktų jau gal pristabdyti tas rūgštis. Visgi, pamaniau, kad 7% optimalus variantas, ypač, kai priemonė nuplaunama.

Aprašymas:

Sudėtis: Aqua, Glycolic Acid, Salicylic Acid, Isopropyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Disodium cocoamphodiacetate, Propylene Glycol, Gluconolactone, Xanthan Gum, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol.

Pasakysiu jums, kad labai svarbu yra skaityti aprašymus, nes aš iš karto prausiklį ėmiau naudoti įprastai. Kaip? Nusivalau makiažą (miceliniu rankšluosčiu, aliejiniu prausikliu, spec. rankšluosčiu – būdas priklauso nuo nuotaikos ir makiažo), o tada plaunu veidą prausikliu. Ir visai geras pasirodė, švelniai plauna, dar pagalvojau, kad koks nepiktas! Aha, o tada kažkurios blogerės atsiliepime perskaičiau nusistebėjimą dėl neįprasto naudojimo būdo. Juk priemonę reikia tepti ant sausos odos, masažuoti 1-2 minutes ir tada gerai nuplauti. Gerai, kad praradusi buvau tik kelis vakarus :).

Šiaip atsiliepimą knietėjo iš karto parašyti, bet prisiverčiau išlaukti tas kelias bandymų savaites. Nuomonė nuo pirmo (teisingo) panaudojimo nepakito. Tai puiki priemonė. Masažuojant veidą oda vos vos sudirgsta (normali reakcija apie kurią yra įspėjimas ant pakuotės). Tas sudirgimas nestiprus, tiesiog truputį graužia, ypač tose vietose, kur buvo spuogelių. Nuplovus, bent jau man, visi nemalonūs pojūčiai praeina. Veidas lieka švelnus švelnus, primena jausmą po mechaninio šveitimo. Tačiau odos netempia, o dar tonizavus tai net nebesinori ir kremų tepti. Ilgiau panaudojusi pastebiu, kad oda tikrai mažiau teršiasi ir yra tokia… gaivesnė, skaistesnė, žaizdelės greičiau gyja. Žinoma, nuopelnai priskiriami ir kitiems mano naudojamiems produktams, nes pvz., nuolat naudoju niacinamido serumą. Labai sunku vertinti tik prausiklį, kai veidą po jo tonizuoji, serumuoji ir kremuoji :D. Tačiau tą darau ir po kitų prausiklių, šis išsiskyrė, patiko, aš tikrai dar kartosiu.

Beje, minusas, kad pakuotė neturi pompos. Labai nepatogu taip. Tačiau valio valio, atradau, kad turiu identiško dydžio kito prausiklio buteliuką su dozatoriumi, kurį ir “nuvogiau”.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Klipshop.lt. 200ml kainuoja 20 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Total
0
Shares

6Comments

Add yours
 1. 1
  Modesta/ Grožio gurmanė

  Mano liūdna patirtis po rūgštinių valymų (išryškėję kapiliarai ant skruostų, išplonėjusi ir sujautrėjusi oda (jau sustvarkiau)) stabdo nuo rūgštinių produktų bandymo. Na dar rūgštis rūgčiai nelygų – hialuronas irgi rūgštis, Tačiau tų rūgštčių, kurios sudaro nemažą produkto dalį ir pašalina viršutinį ląstelių sluoksnį – vengiu. Nors mano patirtis sena (kokių 7 metų). Aprašymas priemonės puikus 🙂 Nors sudėtis ne mano skonio, tačiau girdėjau ir aš gerų atsiliepimų apie ODA priemones.

 2. 4
  Salomėja

  Modesta, aš kiek pamenu iš įrašų, taviškė oda ir sausa? Visai kitokia nei mano. Aš savąją laikau labai stora, elastinga (taip ir kosmetologė per valymą sakė). Kapiliarai giliai, nėra jautri, o pagrindinė bėda labai plačios atviros poros, kurios kemšasi nuo visko ir pigmentacija. Tai man visi AHA ir BHA produktai labai patinka.

 3. 5
  Karina

  Sveiki! Aciu uz atsiliepima, jau sitas prausiklis mano pirkiniu krepselyje ! Noreciau paklausti, ar patikimas sitas klipshopas? Keista, kad tan beautyblender kainuoja 15 euru 🙂

 4. 6
  Salomėja

  Na, esu ir pirkusi ir bendradarbiaudama gavusi produktų. Viskas visada super, laiku, gerai supakuota ir niekad abejonių nesukėlė.

+ Leave a Comment