Daiktas, kurį pasiimčiau į negyvenamą salą! Pakalbam apie pincetus

Estimated read time 3 min read

Kadangi mane pastaruoju metu apėmęs plepumas, tai ir paplepėkime. Mano paauglystėje buvo madingi visokie robinzonų realybės šou. Ir visada keliaujantys į tą žaidimą turėdavo pasiimti vieną vienintelį daiktą. Gal kažkas dar prisimins, kad buvo ten dėmesio siekianti mergina (na šiais laikais tai jau ji nenustebintų nieko), kuri pasiėmė vibratorių. Visi tik apie tai šnekėjo, tikslas pasiektas. Bet visų tikslai skirtingi. Aš nuo pat paauglystės iki dabar žinau, kad aš tai pasiimčiau pincetą. O ką? Taigi geras daiktas. Ir malkų prikapoja, ir valgyt padaro, ne? 😀 😀

Taip, yra naudingesnių dalykų, pvz koks nors skiltuvas ugniai uždegti, tabletės vandeniui valyti, galų gale peilis (gali būti, kad pincetą iškeisčiau į šveicarišką peiliuką su pincetu, jei tik leistų tokį čytą), bet man reiktų pinceto. Ir tik nuo tikrai didelio plaukuotumo kenčiančios moterys tą supras. Dėl tos paveldėtos ir brendimo laikotarpyje prasidėjusios problemos, aš visada sutrinku gavusi kažkokį kvietimą į vandens pramogas, plaukimus baidarėmis ir pan. Aš žinau, kad net tą patį rytą kruopščiai pašalinusi plaukelius, kitą rytą palapinėje aš jau atsikelsiu spygliuota. Bet kūnas kūnu, iš didelės bėdos, o ypač negyvenamoje saloje :D, galima pasiduoti natūralizmo madai. Piktai sakyti, kad niekas man čia stereotipų neprimetinės. Solidarizuojuosi su urviniais ir šiaip šilčiau, arba nuo saulės saugo, visaip galima pritempti. Tačiau dar yra veido problema. Namuose gi gali žaist įvairiais būdais, juk jau daugiau nei metus į pagalbą esu pasitelkusi fotoepiliatorių, tačiau veido srityje kol kas be rezultatų. O štai kelionės yra kančia. Todėl be pinceto aš net nejudu. Šis daiktas mano kūno dalis.

Ir tų pincetų aš turiu daug. Patys einamiausi (dar tiek pat iškaišiota pakampėse):

Ir turbūt matote, kad labai išsiskiria trečiasis nuo viršaus. Taip taip, tai pats geriausias, mylimiausias ir patogiausias. Aš jį turiu iš kažkokio sovietinio, baisaus manikiūro rinkinio. Tam pincetui jau tikrai daugiau nei 20 metų ir aš jį vis dar naudoju kiekvieną dieną.

Nusitrynęs, truputį aprūdijęs, bet krokodilo ašaromis verkčiau pametusi. Nes tokių neberandu. Visi kiti, kaip matote, yra kirstu galu, vienas į kitą panašūs:

Naujausias šeimos narys iš “Vitrina” parduotuvės. Kainuoja 8 EUR.

Visi kirsti, visi dailučiai, o tas negražusis yra su tiesiu užbaigimu. Atodytų, kad nepatogu užgriebti plaukelius, bet ne, man tai labai gerai pačiumpa. Ir iš kairės, ir iš dešinės, ir iš viršaus, ir apverstas, ir užsukus ranką neįmanoma poza 😀

O štai su tokiu

 

dirbti moka kiekviena mergina, bet aš tik kairės veido pusės (antakiai ir kt.) plaukelius patogiai išraunu. Kažkaip neveikia smegenų pusrutulis ir nemoku į kitą pusę apsukti. Nors ir gražus, ir neslidus, ir gerai užgriebia plaukelius. Kitoms rekomenduočiau, tačiau dėl savęs šaukiu:

jei kažkur matėte nesmailių pincetų, panašių į mano mylimuką, tai būsiu dėkinga už info!


Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Žaliasis pincetas yra PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

8Comments

Add yours
 1. 1
  Alma

  Turiu vieną vienintelį pincetą, panašaus tipo į Tavo numylėtąjį, tik kažkiek gražesnį, gal kad dešimtmečiu jaunesnis 😀 Pradėjau ieškoti Tau kaip pavyzdžio, neberandu niekur, pasirodo tikrai nebeaktuali forma, dabar ir aš bijosiu pamesti 😀 Plaukuotumas ir mane erzina, bet dažniau epiliatorius gelbsti, dar man būtina skutimo galvutė. Tik va vaikas neseniai sugebėjo tą skutimo galvutę suniokoti, ieškau naujo, visai neplanuotos išlaidos, nes būtent tas skutimo galvutės priedas nenormaliai iškelia viso epiliatoriaus kainą..

 2. 2
  Salomėja

  Alma, aš kai reikia tai vyro skutimosi mašinėlę nugvelbiu. O šiaip ar nebūtų pigiau pirkt atskirą, nei epiliatorių dar vieną su galvute? Nes skutimosi mašinėlių kainos draugiškesnės kiek pastebėjau ir platesniuose ruožuose.
  Šiaip, jei negyvenamoje saloje būtų kioskas su skutimosi peiliukais, tai išsiversčiau ir su jais, bet jei pasiimčiau tik vieną, greitai atšiptų, tad pincetas ilgalaikiškiau.

 3. 3
  Monika M

  Turiu vieną, taip pat iš “senų laikų”, naudoju jau daugiau kaip dešimt metų… Saugau labai, nes jis man pats geriausias, tad net nesinori galvoti, kad tektų priprasti prie naujo. Kažkada Mama buvo pasiskolinusi, bet jai jis visai nepatiko 😀 Tad matyt čia gana individualus dalykas. Beje, aš taip pat nemėgstu tų nukirstais galais, nepatogu. Kiek pažiūrėjau iš esančių namie tų pešioklių – visi senučiai, ant vieno dar ir kaina įspausta – 40 kapeikų 😀

 4. 4
  Alma

  Atvirai sakant, net nesvarsčiau tokio varianto, nepagalvojau 😀 Ačiū už mintį, pasidairysiu, nes epiliatorius dar veikia, tik baterija jau nelaiko, bet niekur ir nesivežu aš jo.

 5. 6
  Dalia

  Pincetas ir mano tas vienintelis daiktas, kuri pasiimciau i negyvenama sala 😀 buna tragedija, kai kur nusimeta ir nerandu, tad daznai turiu du. Pribrendus reikalui atsinaujint nusipirkau visgi soft touch, ryskus, lengiau bus rast 😀 atkreipiau demesi, kad apsukt ne problema man, iki sio iraso nebuvau pastebejus 🙂 BET maciau tiesiu! Vitrinos pro cupo parduotuvej, 4 e su trupuciu kainuoja 😉

+ Leave a Comment