Esu žmogus, kuris nuolatos augina plaukus, tada ateina kažkoks metas, kai tie plaukai mane užerzina, nusikerpu ir vėl auginu. Ir žinau, kad ir vėl nusikirpsiu :).

Na, o auginimo procesą visada palengvina vitaminai, stimuliuojantys šampūnai ir specialios priemonės. Viena tokių yra labai gerai visiems žinomas babuškos purškalas.

Nebūtinai bandėte, bet prisipažinkite, negi nesate apie jį girdėję? Aš tikrai esu sunaudojusi kelis buteliukus, tik su didelėmis pertraukomis. Prieš kurį laiką jis buvo dingęs iš prekybos, tai kai atsirado vėl – čiupau. Gi nuolat auginu tuos plaukus.

Aprašymas:

7 žolių derinys (piliarožės, citrinvyčio, šalpusnio šaknies, dilgėlių, beržų pumpurų) skatina sveikų plaukų augimą. Provitaminas B5 skatina ląstelių medžiagų apykaitą. Alaus mielių komplekse yra baltymų, B grupės vitaminų ir aminorūgščių, kurie turi maitinamųjų savybių. Raudonasis pipiras skatina kraujotaką bei aprūpina plaukų šaknis maitinamosiomis medžiagomis.

Sudėtyje yra provitamino B5, alaus mielių komplekso, raudonojo pipiro ekstrakto, klimbazolio, piliarožės ekstrakto, citrinvyčio ekstrakto, šalpusnio šaknies ekstrakto, dilgėlių ekstrakto, beržų pumpurų ekstrakto.

Naudojimas. Purkšti švarią galvos odą, prie plaukų šaknų. Palikti džiūti. Nenuskalauti. Naudoti 2 – 3 kartus per savaitę.

Sudėtis: o su ja reikaliukas keistas. Turbūt matote, kad ant mano buteliuko užklijuotas lipdukas su sudėtimi, o po juo matosi originalus variantas?

Ir jie skiriasi. Ant pridėtinio lipduko yra parabenai ir šiaip  nemažai skirtumų, kai tuo tarpu po lipduku besislepiančiame sąraše sudėtis atitinka išnagrinėtą KosmetikosDNR. Tai kaip čia suprasti?

Purškalas turi lengvą vaistų kvapą. Įpusėjus buteliuką purškiklis man visada ima strigti.

Na, o ar pagreitina plaukų augimą? Esu įsitikinusi, kad taip. Ypač pagreitina mažių pasišiaušėlių atsiradimą. Šiaip išsitraukiau kelias foto ir galvoju, kad matosi, kad plaukai gan greit auga.

Pirma foto daryta praeitų metų rugsėjį, plaukai buvo tokie trumpi, kad net už ausų nelindo. Vasarį aš jau buvau pasiekusi ribą, kai man buvo visko per daug ir kovo pradžioje nusikirpau. Paskutinėje foto įdėjau blogą datą, turi būti 07 mėnesis :). Tai vat per 5 mėnesius paaugo tikrai ženkliai ir pagaliau vėl nusikirpau. Nes save jau laikiau ilgaplauke.

Bėda ta, kad reikia netingėti purškalą naudoti reguliariai.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Eurokos”, IKI, “Elevitoje”. 150ml kainuoja apie 4 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.