Šiandien jau apžvelgiau vieną gana brangų produktą, tai dabar balansui palaikyti norisi pakalbėti apie pigesnę priemonę. Juk tiek perliukų atrasti, tiek skaudžiai nusvilti galima įvairiose kainų  kategorijose.

“Fitokosmetik” jau ne kartą apšnekėtas mano tinklaraštyje. Keletą apžvalgų rasite čia. Tačiau aprašiusi esu tikrai ne viską, nes vienkartines pakuotes vis pamirštu nusifotografuoti. Produktus su moliu aš labai mėgstu, nors labai akivaizdžios naudos niekada nepamatau, bet man patinka pati terapija :). Todėl į akis krito kibiriukas su priemone, kuri skirta veidui, kūnui ir plaukams. Iš esmės, kažkuo man priminė “Uoga Uoga”, “Lush” ir kitas jau užmaišytas molio kaukes.

Aprašymas:

Fitokosmetik 100% natūralus juodas Kamčiatkos molis – tai puiki plaukų ir veido ir kūno odos priežiūros priemonė. Sudėtyje esančios mineralinės druskos ir mikroelementai suteikia plaukams ir odai nepriekaištingą išvaizdą, matinį efektą. Naudojant plaukams kaip plaukų kaukę yra atstatoma plaukų struktūra, stiprinamos plaukų šaknys, skatinamas plaukų augimas. Naudojant kūnui – mažinamas celiulitas, tonizuojama bei stangrinama oda.

Naudojimas:

Veidui ir kūnui: nedidelį kiekį molio paskirstyti ant švarios veido ir kūno odos, palaikykite 10-15 min, nuplaukite vandeniu.
Plaukams: nedidelį kiekį molio paskirstykite ant drėgnų plaukų, pradedant nuo plaukų šaknų, palaikykite 20-30 min, nuplaukite vandeniu.

SudėtisAqua, Camellia Sinensis Leaf Water , Оrganic Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Black Clay, Caprylic / capric triglycerides, Glycerin, Xanthan Gum, Alnus Firmifolia Fruit Extract, Juniperus Communis Fruit Extract, Parfum, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol.

Prisipažinsiu, kad ant plaukų aš naudojau šią priemonę tik vieną kartą ir tik iš smalsumo. Rezultatas panašus į garsios “L’oreal Elvital” molio kaukės. Gerai sugeria riebalus, lengvai išsiskalauja, šaknis palieka labai švarias, tik mažiau sausina plauką. Tačiau, kadangi aš riebiomis šaknimis nesiskundžiu, tai šio naudojimo būdo ir nepraktikuoju, kaip sakiau, tik iš smalsumo.

O veidui man visai patiko. Kaukė kaip kaukė, bet gerai pataikyta konsistencija, lengvai tepasi, labai greitai nesudžiūna, šiek tiek pravalo odos paviršių ir matizuoja. Na daro tą, ką ir daugelis molio kaukių, beje, mažiau sausina taip pat. Gal dėl sudėtyje esančių ekstraktų, aliejų ir trigliceridų.

Visiškai paprastas dalykas, bet nelabai yra prie ko kibti. Žinoma, norėčiau, kad geriau valytų, tačiau stebuklų kaukės man nedaro, tad net minimalus rezultatas džiugina, geriausiai man pravalo nosį. Ir dar prie minusų – nepatogi pakuotė. Nemėgstu aš šitų majonezo indelių.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite fizinėse “Elevita” parduotuvėse ir internete. 155ml kainuoja 2.25 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.