Lūpų balzamų per daug nebūna. Tą žinome mes, tą žino ir gamintojai, todėl, kad atsistojus prie balzamų lentynos raibsta akys. Tūbelės, indeliai, rutuliukai, skardinės dėžutės… Tik rinkis! Pasirinkau ir aš. Tiesiog užėjau akciją ir kaip gi save pamiršiu? Čiupau figų kvapą. O kalbu apie “Dizao Organics” balzamą.

Šios kompanijos veido kaukės pastoviai būna sukrautos apatinėse lentynose ir aš buvau įsitikinusi, kad tai kokia nors lenkiška, rusiška, ukrainietiška ir pan., kompanija. Likau nustebusi, kai radau užrašą “Made in USA”. O dar ir USDA Organic ženkliukas leidžia spėti, kad tai nebus visiškai šlamštas iš didžiosios Š raidės.

Viduje radau lankstinuką apie kitus “Dizao” produktus.

Sudėtis:

Aš neturiu prie ko prikibti, o jūs?

Pats balzamas įprastas. Paprasta plastikinė išsukama tūbelė ir tiek.

Bespalvis, maloniai saldžiai kvepia. Kažkodėl apipavidalinimas sukėlė lūkesčius, kad kvapas bus stipresnis. Jausmas ant lūpų malonus, drėkinimas išlieka ilgai, tikrai nereikia kas penkias minutes tepti ir tepti.

Aš neradau jokių trūkumų.

Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galima “Elevita” parduotuvėse. Įprasta kaina yra apie 3 EUR, bet su akcija (nes liko tik mėnesis iki galiojimo galo) kainavo 50ct.

Ačiū, kad skaitoteBūkit aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.