Lietuviškų atsiliepimų apie NYX kosmetiką apstu, bet kažkodėl labai mažai kalbama apie tušus. Kompanija nusipelniusias blogeres apdovanoja lūpų dažais, antakių priemonėmis, šešėlių, ar kontūravimo paletėmis. Matyt tai yra jų TOP produktai, tad nieko keisto, kad ir apžvalgų daugiausiai apie minėtas priemones. Ir visgi, kaip gi NYX tušai? Ar verti dėmesio?

Išbandžiau “More to Love”!

Apimtis, ilgis, užrietimas – tai yra viskas apie ką gali svajoti, kai perki tušą, ar ne?

Sudėtis:

Pakuotės dizainas man patiko. Iš juodos į tamsiai vyšninę pereinanti spalva traukia akį, neatrodo pigiai, dar jei užrašai būtų, pvz., sidabriniai…

Šepetėlis silikoninis, vidutinio dydžio.

Juo dažytis man patogu, spygliukų gausa padeda lengvai padengti net pačias smulkiausias blakstenas.

Aš nepastebėjau rietimo, bet ilgio ir apimties tušas suteikia.

Tiesa, kol buvo labai šviežias (o nuotrauka daryta tada), šiek tiek lipino blakstienas. Po kurio laiko jis praranda skystumą ir išsišukuoja daug lengviau.

Kiti svarbūs dalykai: kartais apžvalgos atrodo trumpokos, mat iškeliu sau kelis esminius klausimus apie produktą ir galiu greitai, nepilstydama iš tuščio į kiaurą, atsakyti:
Ar tepa paakius? NE!
Ar byra vakarop? NE!
Ar lengvai nusivalo miceliniu vandeniu? TAIP!

Na ir viskas pasakyta gi :D.

Jei man labai abejotiną įspūdį sukelia NYX šešėliai, tai tušas tikrai pasirodė iš gražiosios pusės bei nenuvylė. Super!

Įvertinimas:

Naudinga: Įsiyti tušą galite NYX parduotuvėje (Vilnius, Panorama), taip pat greitai turėtų atsirasti Douglas. Tikslios kainos, deja, nepamenu, bet man atrodo apie 8-9 EUR, patikslinkit jei klystu.

Ačiū, kad skaitoteBūkit aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.