“Benefit” Lietuvoje! Ko gero daugelis jau girdėjote. O jei ir ne, tai išgirsite, nes “Douglas” skleisdamas šią žinią blogeres palepino garsiausių ir populiariausių produktų rinkinuku. Džiaugiuosi, kad prie tokio gėrio ir aš turėjau galimybę prisiliesti. Seniai mane gundė šie produktai, bet labai jau sudėtinga buvo jų gauti. Daug užsienio el. parduotuvių šių tiesiog nesiuntė į mūsų šalį, nepaisant to, kad kitas prekes pirkti bėdų nėra. Viena tokių parduotuvių, pvz., yra “Lookfantastic”. Na, dabar jau viską rasime “Douglas”.

Kokie produktai mane pasiekė tikrai jau turėjote matyti “Instagram” istorijose. Jei ne, tai nežinau, kodėl manęs dar nesekat ten. Greit susiimkit! 😀 😀 😀 Ir iš tiesų man viskas patiko, tiesiog norisi dar atsižaisti prieš išsamesnes apžvalgas. Tačiau apie vieną priemonę jau noriu papasakoti dabar. Man kažkaip atrodo, kad ji nebus labai populiari tarp kitų blogerių, nes girdėjau, kad sunku perprasti ir prisijaukinti, tad man pačiai nuostabu, kad prilipo nuo pirmo karto! Ir kadangi turiu miniuką, tai jau trečdalį jo spėjau sunaudoti. O kalbu aš apie “Benetint” lūpų ir skruostų priemonę.

Benefit Benetint | Grožio blogas

Priemonė pristatoma taip:

Originalūs rožinio atspalvio skysti dažai parausvina lūpas ir skruostus, padengdami juos perregimu sluoksniu. Atsparūs bučiniams, ilgai išlieka. 8-ajame dešimtmetyje egzotiškai šokėjai sukurtos priemonės „Benetint“ populiarumas tapo legendinis. Ją mėgsta įžymybės, makiažo meistrai ir merginos visame pasaulyje. Skaidri priemonė patraukliai atrodo ant bet kokios spalvos odos. Nekaltai įžūlus įvaizdis. Ilgai išlieka.

Ar tu nuraudai, gražuole? Ruošdamasi į pasimatymą, triskart brūkštelėk skruostų obuoliukus ir išlygink pirštų galiukais.

SudėtisWater, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Carmine (Ci 75470), Methylparaben, Fragrance, Tetrasodium Edta, Geraniol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Maltodextrin, Benzyl Salicylate, BHT, N° 00n12802.

Visi tokie tintai populiarūs Korėjoje ir iš ten pasklido po pasaulį. Iš esmės šios priemonės nuo bet kokio lūpdažio ar blizgio skiriasi savo konsistencija. Tintai yra skysti kaip vandenėlis, jais padengtos lūpos gana greitai nudžiūna ir lieka tik atspalvis. Kokio ryškumo, čia jau priklauso nuo gamintojo. Atrodo natūraliai, tarsi lūpas nurausvino bučiniai, šaltukas, o gal vyno taurė.

“Benefit Benetint” yra klasikinis kompanijos produktas, nes pasiūloje yra ir daugiau variacijų. Kaip matote iš nuotraukos, buteliuke spalva tamsi kaip kraujas. Užnešta ant lūpų ji vos rausva. Uždėjus dar vieną sluoksnį, atspalvis tampa sodresnis bet vistiek gana natūralus.

Čia mano natūralios lūpos. Gana mažai jose spalvos :). Ką jau padarysi ir metų jau ne 16 ar 26 :).

Benefit Benetint | Grožio blogas

O čia su “Benetint”.

Benefit Benetint | Grožio blogas

Benefit Benetint | Grožio blogas

Yra skirtumas, ar ne? Svarbiausia, kad nejaučiu visiškai jokio jausmo. Kad ant lūpų kažko tepiau išduoda tik lengvas kartumas, kuomet blizgis dar neišdžiuvęs. Šio tinto užbaigimas nėra blizgus.

Kai aš noriu suteikti lūpoms blizgumo, tada griebiu labai fainą “Oh Yeahhh!” blizgį ir tepu ant viršaus.

Benefit Benetint | Grožio blogas

“Benefit” priemonė man nusivalgo ir tikrai nelaiko visos dienos, tačiau produktas patvaresnis už visiškai eilinį balzamą. Tad, kadangi aš dažnai tingiu eilinę dieną kruopščiai dažytis lūpų dažais ir juos nuolatos prižiūrėti, šis tintas man labai prilipo. Net užsimaniau dabar korėjietiškus išmėginti. Kaip produkto skruostams rausvinti aš jo nebandžiau, nes apskritai nenaudoju skaistalų.


Įvertinimas:

Naudinga: Lietuvoje “Benefit” rasite elektroninėje “Douglas” parduotuvėje. 4 ml talpos produktas (toks kaip maniškis) kainuoja 13.49 EUR, o pilno dydžio – 10 ml – 33.95 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).