Esu iš tų žmonių, kurie kai kuriuos dalykus laiko nors ir smagiais, bet visiškai pertekliniais. Viena tokių priemonių yra lūpų šveitiklis. Nugyvenau ne vieną dešimtmetį neturėdama tokio dalyko ir visiškai nepasigedau. Kuo puikiausiai apsieidavau su veido šveitikliais, minkštu dantų šepetuku ar besdavau aliejuotą pirštą į kavos tirščius ir patrindavau lūpas. Tačiau visas tas mąstymas apie perteklinius daiktus labiau liečia asmeninę piniginę, o štai gavusi dovanų aš tikrai išbandau ir jei tik patinka, mielai naudoju. Taip jau nutiko, kad po Kalėdų namuose atsirado net du lūpų šveitikliai. Apie vieną, jau rašiau ir kviečiu paskaityti “Kiko” apžvalgą. Na, o dabar dėmesio susilauks “TonyMoly Kiss Kiss Lip Scrub”.

TonyMoly Kiss Kiss Lip Scrub | Grožio blogas

Jei nežinočiau nieko apie “TonyMoly”, vistiek pirmiausiai spėčiau, kad šveitiklis atkeliavo iš P. Korėjos. Nes tik jiems būdingos panašios pakuotės. Ar jos patinka, jau skonio reikalas, man ne visada, bet dėmesį atkreipia.

Pirmą kartą turėjau sunkumų atidarydama “lūpas” :). Tampiau tampiau, maniau, kad pakuotė turi atsikimšti, o pasirodo ji tiesiog paprasčiausiai atsisuka.

SudėtisWater,stearic acid, C12-15 alkyl benzoate, microcrystalline wax, cetyl alcohol, cellulose, sorbitol, juglans regia (walnut) shell powder, glycerin, macadamia integrifolia seed oil, simmondsia chinensis (jojoba) seed oil, glyceryl stearate, dimethicone, PEG-100 stearate, triethanolamine, methylparaben, cellulose gum, phenoxyethanol, magnesium aluminum silicate, tocopheryl acetate, propylparaben, fragrance(parfum), disodium EDTA, argania spinosa kernel oil.

Pilna visokių blogiukų, kaip ir visai neblogų dalykėlių, kaip aliejai, ar ne? Kaip vakar komentaruose rašiau, sudėtį įkeliu jums, nes žinau, kad domitės, kad svarbu. Tačiau pati jos nenagrinėju. Užmetu akį ir tiek. Kodėl? Nes tai man galėtų būti svarbu tik renkantis produktą, bet kai šis yra namuose ir aš jį naudoju, tai jau lyg ir nebeturiu teisės bambėti dėl savo apsisprendimo. Nors esu tiksliukė ir pagal išsilavinimą elektronikos inžinierė, tad man ne tik mokykloje, bet ir universitete teko mokytis chemijos, pasakysiu, kad būtent šios disciplinos labiausiai nemėgau. Todėl ir dabar vengiu. Net virtuvės, nes maisto gamyba irgi yra chemija. Visgi universitetas šio to išmoko, pvz., kritinio mąstymo: jei domėčiausi, tai man neužtektų tik kelių interneto suvestinių – žalia – geltona – raudona – saugus – vidutinis – kenksmingas. Tada aš jau norėčiau žinoti apie kompozicijas (kaip vienas ingredientas paveikia kitą), apie kiekius (kiek tame grūde, kuris panaudojamas vienam lūpų nušveitimui yra kenksmingų medžiagų ir kiek jų pasilieka, o kiek nusiplauna). Būtų ištisas mokslas, bet aš mieliau savo žinias plečiu kitose srityse. Tačiau rašydama apie kosmetiką neišvengiu informacijos, kuri pati ateina, bet matau ne tik grūmojimus pirštu, kad visi mirsime nuo parabeno ar uždusime nuo silikono, bet ir nemažai juos išteisinančių tekstų, o atrasti pradinius šaltinius nėra lengva, ypač kai tai nėra tavo mėgstamas mokslas. Šia pastraipa aš išsakiau savo asmeninį požiūrį į sudėtis. Esu bandytoja, taip pat nepropaguoju itin sveiko ir žalio gyvenimo būdo, esu tiesiog sveikas viduriukas, tad nežinau, kodėl būtent kažkurioje srityje (kosmetikoje) turėčiau dirbtinai į tai pasinešti. Esu tikra, kad su manimi nesutiksite, bet tikiuosi mano nuomonė irgi gerbtina. O aš tikrai nesu akla ar visiškai abejinga. Saugios sudėties priemonės visada džiugina labiau. Tik tiek, kad nedramatizuoju dėl kiek labiau abejotinų ingredientų, tačiau jums visada įkeliu sudėtinių dalių sąrašą, kad galėtumėte rinktis.

Tęsiam. “TonyMoly” lūpų šveitiklio konsistencija yra kaip minkšto sviesto su smulkiais grūdeliais.

TonyMoly Kiss Kiss Lip Scrub | Grožio blogas

TonyMoly Kiss Kiss Lip Scrub | Grožio blogas

Naudojimas visiškai įprastas. Pakabinat košelės, pamasažuojate lūpas, nuplaunate šiltu vandeniu. Rezultatas irgi toks, kokio galima tikėtis iš lūpų šveitiklio – šerpetojimai pašalinti, lūpos švelnios ir neišsausintos.  Kadangi šiaip ar taip į priemonę dėta parfumo, tai norisi kažkokio smagesnio kvapo :). Dabar man jis toks neutralus “apie nieką”.

Ar rekomenduoju? Jei jums reikia lūpų šveitiklio, tada žinoma! O ar reikia?


Įvertinimas:

Naudinga: Šveitiklį įsigyti galite Iherb.com. Kaina – 4.12 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!