Outfit: viena para Kaune

Estimated read time 3 min read

Jei nežinai ką veikti savaitgalį, visada gali sėsti į traukinį ir nuvažiuoti bet kuria kryptimi. Jau vien toks pasivažinėjimas savaime yra pramoga. Puiki proga paskaityti knygą, nes visada skundžiatės, kad nėra laiko. Ar pabendrauti su bendrakeleiviais be įtampos, kurią sukelia vairavimas intensyviame kelyje. Mes savo atostogų paskutinį savaitgalį išnaudojome kelionei į Kauną.

savaitgalis kaune | grožio blogas

savaitgalis kaune | grožio blogas

savaitgalis kaune | grožio blogas

Pirmiausiai aplankėme piceriją, kuri man kelia nostalgiją. Net nežinau kaip ji tiksliai vadinasi. Pas Paolo? Bella Italia? Manau, kad žino visi kauniečiai. Studijų metais ten buvau dažna viešnia, tad labai smagu atrasti, kad picos nepasikeitė. Ir žmonių ten buvo kaip niekada daug. Aš jau maniau, kad įvairios hipsteriškos burgerinės seniai nukonkuravo tokias senas vieteles?

Po to sekė ilgas pasivaikščiojimas po vakarinį Kauną, kuris dar buvo kalėdiškai papuoštas. Iš visų miesto puošmenų man labiausiai patiko kiemelis prie pilies, kuriame švietė rožinės “sakuros”. Po to nakvynė “Metropolyje” (kokios sukamos durys ten!) ir rytinė pramoga – funikulierius!

savaitgalis kaune | grožio blogas

Funikulieristas pasitaikė geros nuotaikos, tad paklausę ar sumokėti galime kortele, gavom linksmą atsakymą, kad, vaikai, pažiūrėkit kokios pas mus technologijos! Muziejinės! Kur jau ten kortelę :). Gaila, kad “Prisikėlimo” bažnyčios terasa dar buvo uždaryta, tad teko leistis nuo kalno ir toliau sukti ratus miesto gatvėmis. Labai geras tikslas yra aplankyti “Humana Vintage”. Žinokite, net Taline nesusilaukiau ir vieną dieną iki jos ėjome.

savaitgalis kaune | grožio blogas

Buvo smagu! Pabandykite taip spontaniškai kažkur nuvažiuoti! Dabar galvojame gal šokti į traukinį ir traukti į Ignaliną. Abejoju ar ten labai yra ką veikti žiemą, bet na… Išgeri kavos ir atgal 🙂

savaitgalis kaune | grožio blogas

Derinio suvestinė:

Paltas: “Reserved”, 44 dydis. 69.99 EUR.

Batai: Dr. Martens, kerzų parduotuvė Basanavičiaus g., 156 EUR.

Skara: Dėvėtų rūbų parduotuvė “50ct”, 4 EUR.

Kuprinė: rankų darbo. Neįkainuojama.

Apyrankė: “Hape Est 2015”, 10 EUR, pirkta mugėje.

Kepurė: “Cropp”, kainavo 10 EUR.

Suknelė: “Zara”, L dydis, 25.95 EUR.

Pakabukas“suRasta” – 25 EUR.

Pėdkelnės: termo, “Maxima”, apie 6 EUR.

Klausimas jums: kokias vienos dienos/vieno savaitgalio atrakcijas mėgstate? Kur rekomenduotumėte nuvažiuoti, ką reiktų pamatyti? Ką šiaip mėgstate veikti laisvadieniais?


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!

8Comments

Add yours
 1. 2
  Neimantė

  Vat kaip tik dabar esam Druskininkuose. Po kokiu 30 metų. Tai beveik kaip pirmą kart. Ir žiema šiandien puikiai čia atrodo. Ir švieselėm vakarais dar pasipuošę. Tuoj eisim pasivaikščiot… Liuks!
  O derinukas tavo superinis! Viską mielai ir pati apsirengčiau…

 2. 4
  Salomėja

  Tai, Druskininkuose fainai. Kartais važiuojam be tikslo paslampiot, picerijoje spurgyčių su šokoladu suvalgyt. Galvojų, kad faina būtų jei iki ten traukiniai važiuotų 🙂

 3. 5
  Kristina

  Aš, kai užsuku į Kauną, tai picų ragauti keliauju į Milano piceriją Mickevičiaus g.

 4. 6
  Salomėja

  Ta vieta irgi garsi buvo dar tais laikais, kai Kaune gyvenau, bet prisipažinsiu, kad buvau pati tik vieną kartą :). Naktį. Nelabai ką pamenu 🙂

 5. 7
  Gaivile

  Salomeja vaziuoja naujas traukinukas is Vilniaus i Daugpili savaitgaliais. Kainuoja apie 9 €. Manau visai smagi pramoga. Galvoji pavasarejant orui nuvaziuoti.

 6. 8
  Salomėja

  Super! Girdėjau, kad ruošiasi važiuoti, bet buvau praleidus, kad jau yra tie traukiniai!

+ Leave a Comment