Ar jau pavasaris, ar jau, ar jau, ar jau? Rytojus žada 20 laipsnių šilumos, o aš vis dar vaikštau su tuo pačiu paltu, kurį dėvėjau ir prie -15. Juokinga. Tačiau, kovas jau prabėgo ir tikiu, kad šilumos pliūpsniai bus vis dažnesni. Na, o aš prisėdau parašyti tradicinio mėnesinio atradimų įrašo. Nežinau, kada jį skelbsiu. Dabar beveik trečia po pietų, bet po valandos mane užgrius lavina darbų, kuriuos galiu baigti ir vėlų vakarą.

Taigi, Veni Vidi kovas…

Noriu pasidžiaugti, kad FB sekėjų skaičius labai stipriai priartėjo prie 3000, nedrįsau to tikėtis ir būtinai pasiekusi tą skaičių padarysiu džiaugsmingą giveaway.

Ką mėgote/skaitėte jūs!

Priminsiu, kad topą sudaro tik kovą rašyti įrašai, nes turiu tokių tekstų, kurie nugali naujokus.

Taigi, pirmą pavasario mėnesį jūs daugiausiai skaitėte apie kovo “Lookfantastic” grožio dėžutę. Kelintą mėnesį iš eilės dėžutės nugali? 😀

Į antrą vietą išsiveržė debiutas su pabaigtais produktais. Man smagu, kad įvertinote šį mano įrašą.

Trečioje vietoje atsidūrė mano timpų kolekcija. Netikėta 🙂

Labiausiai skaityta apžvalga yra apie “L’oreal Colorista” nuplaunamus dažus. Po dviejų savaičių aš nusidažiau jau permanentiniais, taip pat iš “L’oreal Colororista”. Pasirinkau spalvą Marsala, bet ji per daug nesiskiria, nuo tos, kurią turėjau :). Tai tiesiog užsidažė žilė :).

Ką skaičiau aš

Čia tradiciškai aš parašau, koks kito blogerio įrašas man labiausiai įsiminė. Neseniai FB buvau sulaukusi komentaro, kad vyrai nerašo blogų, o jei rašo, tai nebent apie padangas. Hm, aš jau labai senai bloginu ir didžiąją mano kaip tinklaraštininkės istorijos dalį sudarė kolegų vaikinų ir vyrų dauguma. Tiesa, daugelis jų išmigravo į soc. tinklus, o teminių grožio blogų, gal ir nebuvo, bet iš esmės, vyrai rašo blogus. Kmon, aš su savo vyru susipažinau dėl to, kad jis buvo blogeris ir truputį prisikomentavom vienas pas kitą. Teko gyvai santykius aiškintis :). Tai va, su tokia įžanga priartėjau, prie labiausiai įsiminusio teksto ir tai yra Donato Pociaus tekstas apie tai, kaip jis numetė svorio. Man juk tai aktualu :).

Ką dar skaičiau

Kovą perskaičiau 4 knygas. Susitaikiau su tuo, kad nebeskatau beveik visai, na bet yra kaip yra, laikai keičiasi. “Ratas” nesužavėjo, o kitos trys patiko maždaug panašiai :). Geriausia skelbiu “Paskutinį Lapį”, nors kaip detektyvinė istorija jis ir nėra labai geras, bet patiko žinios, kurias suteikė knygos fonas.

Apie svorio metimą

Nieko nenumečiau. :D. Gėda. Labai gėda. Ir kaip tik šiandien gavau pasiūlymą išmėginti Kilo.lt. paslaugas. Todėl pirmadienį registruosiuosi ir po to jums kas savaitę pasakosiu kaip sekasi.

Didelis svoris be celiulito nevaikšto. Susidraugavau su Prekesgroziui.lt ir jų dėka bandau celiulitą sumažinti su “Cello Gel”.

Bandžiau tik vieną kartą. Oi įdomus reikaliukas! Būtinai papasakosiu įspūdžius ir rezultatus, kai sunaudosiu visą pakuotę. “Supermamų” forume visą atskirą temą buvau radusi, daug kas giria, daug kam pasiteisino!

Maisto srityje atradau Chia sėklas. Dabar dieną pradedu nuo jų. Maišau su jogurtu ir šaldytomis uogomis. Pagerėjo virškinimo sistemos darbas.

Na, o kalbant apie jogurtus, tai mano atradimas yra “Alma” su saldikliu.

Aš mėgstu jogurtus su skoniu, bet ten žiauriai daug cukraus ir kolorijų ne tiek jau ir mažai. O šiame tik 35! Gaila, kad tik du skoniai tėra.

Mėnesio geriausia kosmetika

Kiekvieną mėnesį aš stengiuosi labiau naudoti kitas priemones, nei ankstesnį. Tiesiog turiu jų labai daug, viską norisi kuo geriau išmėginti, neleisti užsistovėti ir t.t. Tačiau, kai kurie produktai lenda į topą kiekvieną mėnesį :).

Veido priežiūra

1. “Alaffia” kokosų vandens tonikas veidui iš “Everyday Coconut” serijos. Na, jau rašiau, kad patinka, o kadangi skalsus ir jo daug, tai nenustebkite jei ir kitą mėnesį pasirodys tarp geriausiųjų.

2. “Bielenda” drėkinamasis micelinis vanduo “3 in 1 Clean Skin Expert”. Jau rodytas ir vasario tope. Tiesiog vis dar geras, bet pagaliau baiginėjasi. Pagaliau, nes mėgstu, kai kas nors baigiasi ir galima kažką naujo išmėginti.

3. “Derma E” veido prausiklis “Anti-Wrinkle Vitamin A Glycolic Cleanser with Papaya”. Stengiuosi subaigti, todėl labai noriai naudoju. Tuo pačiu ir džiaugiuosi, nes tai tikrai vykęs ir mano odai patikęs prausiklis.

4. “Planeta Organica” gelis-pilingas su AHA rūgštimis. Vos vakar jį aprašiau. Vertas dėmesio.

5. GERMAINE de CAPUCCINI EXCEL THERAPY O2 akių kontūrų kremas su deguonimi. Vienintelis dar neaprašytas produktas. Apie jį daugiau čia, na o aš noriai traukiu į mėnesio favoritus, tačiau platesnę apžvalgą parengsiu jau balandį.

Plaukų priežiūra

1. REF plaukų kaukė “Intense Hydrate”. Puiki kaukė, kuri atrodo vis ant dugno, bet niekaip dar nesibaigia :).

2. “Kardashian Beauty” juodųjų kmynų nenuskalaujamas kondicionierius. Ši priemonė yra vienas iš didžiausių mėnesio favoritų. Labai mano plaukai pamėgo :).

3. “Schwarzkopf Professional BC Brazilnut Oil” šampūnas. Atsiliepimo dar nėra, bet tai vienas dažniausiai kovą naudotų šampūnų. Ir dėl to, kad patiko :).

4. “Schwarzkopf Professional” nenuplaunamas pienelis plaukams “BC Brazilnut Oil Talent 10”. Apie jį jau kalbėjau, visai neseniai, tad nebesikartosiu. Puikus.

5. “Oblepikha Siberica Professional” aliejų kompleksas plaukams. Taip pat dar laukia aptarimo. Daugiau čia, na, o trumpai, man patinka su juo daryti naktines kaukes plaukų šaknims.

Dekoratyvinė kosmetika

1. “The Balm” bespalvė matinė pudra “Sexy Mama”. Vėl ji lenda į mėnesio top, tai ką čia beprikomentuosi.

2. “Biocos Academia” BB kremas. Šitas irgi kartojasi, tik šį kartą jau turi nuorodą į pilnesnę apžvalgą.

3. “Sensilis INFINITY ilginamasis blakstienų tušas”. Neapžvelgtas, daugiau čia, na trumpai tariant, tai puikiai ilgina ir labai dažnai griebiu būtent jį. Tiesa, dabar vienas “Catrice” naujokas, regis taps kito mėnesio favoritu.

4. “Artistry Highlight Tint”. Dar vienas apžvalgos laukiantis favoritas. Patiks norinčioms kukliai blizgėti.

5. “Amway” antakių šešėlių paletė iš “Artistry Modern Icon” kolekcijos. Labai patinka vaškas ir šviesesnė spalva, vien juos tik ir naudoju.

6. “Essence Mat Mat Mat” lūpų dažai. Turiu dvi spalvas ir galiu tik girti ir girti. Matiniai, nesausina, gražūs. Tik laikosi trumpokai.

7. “Artdeco” matinė lūpų pudra “Hypnotic Blossom Mat Lip Powder”. Nagi toks įdomus daiktas. Dar nenusibodo :).

Kūno srities favoritų neturiu. Viskas, ką naudojau, daugiau mažiau patiko, bet nieko negaliu išskirti, kaip įsimintino.

Kas ten dar…

Mėnesio muzikinis atradimas – Kovacs. Klausau klausau ir atsiklausyti negaliu. O jau pati daininikė kokio gražumo, žavumo, moteriškumo, nerealumo. Tiesa, kam įdomu, ką aš klausau, visada galite užmesti akį į Last.fm profilį.

Tai tiek kovo favoritų, o kaip gyvenate jūs? Visada laukiu komentarų!


Juk komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Pirma foto yra Designed by Freepik