Šiandien keista diena, kai regis nuolatos pypsi telefonas. Tam reikia ano, anas klausia šito, tam gi rūpi paplepėti. Smagu. Man labai keista, kad žmonės keikia technologijas, sako, kad jos atima bendravimą, pastato prarajas tarp žmonių. Nežinau… Pamenu tuos laikus, kai mobilių telefonų dar nebuvo. Visada jaučiausi vieniša, nes gyvenome kitame miesto gale negu mano klasiokės. O aplink mūsų namus gyveno daug turtingesnių žmonių, kurių atžalos žiūrėdavo su panieka ir draugauti nesiverždavo. Vos atsiradus telefonams, gyvenimas pasikeitė. Sms galėdavau rašyti užsimerkus ir atrodydavo, kad su brangiais žmonėmis net neišsiskiri. O interneto laikais iš vis neliko jokio vienišumo jausmo. Žmogus čia ir dabar klausia mano nuomonės, mano apyrankė man praneša, kad turiu pažiūrėti į telefoną ar kompiuterį. Iš esmės esu iš tų žmonių, kurie neskiria savo virtualaus ir realaus gyvenimo į du atskirus. Man tai yra vienas ir tas pats, tik technologijos praplečia ribas. Tad neįsivaizduoju atostogų be ryšio, čia taip pat, kaip be kojos :). Svarbūs gyvenimo žmonės irgi, tai išsivirtualizuoja (pažintys internete pereinančios į realybę), tai vėl susivirtualizuoja (fiziškai išvyksta ir bendravimas vėl persikelia online). O, bet pradėjusi pasakoti apie aktyvią dieną, aš visai nukrypau į lankas. Tad grąžinu save į vėžes ir pradedu pasakojimą apie “Biocos Academy” spalvą suteikiantį kremą.

Aš, jau kažkada atsakinėdama į klausimus, minėjau, kad be veidą sulyginančių, maskuojančių priemonių, negaliu gyventi. Tačiau tuo pačiu nemėgstu apsunkinti veido. Mėgstu kremus su spalva, bet dažnai šie būna tik vieno atspalvio ir per tamsūs. Sužinojusi, kad “Biocos Academy” išleido BB kremą, žinoma, norėjau kuo greičiau išmėginti.

Aprašymas:

BIOCOS natūralus BB kremas – tai ne tik veido kremas, bet ir natūralus makiažo pagrindas, pudra, apsauga nuo saulės. Natūralus kremas švelniai maskuoja odos trūkumus, šviesą atspindinčios dalelės suteikia natūralaus švytėjimo. BIO+BB kreme nėra jokių sintetinių priedų ar konservantų, dirbtinių kvapiklių ar kitų medžiagų, galinčių sausinti odą.

BIO+BB kremas:
Lygina odos spalvą;
Maskuoja odos poras, nelygumus;
Visų tipų odai suteikia komfortiškumo jausmą pasitepus;
Suteikia natūralią apsaugą nuo saulės.

2 SPALVOS:
01 – šiltas šviesus, auksinis atspalvis, skirtas šviesiai odai.
02 – šiltas, vidutinio tamsumo karamelinis atspalvis, skirtas vidutiniškai tamsiai odai.

Naudojimas: BIO+BB kremą rekomenduojame tepti ant švarios drėgnos odos, ant įprasto dieninio kremo.

Sudėtis: aloe barbadensis miller (alijošiaus želė), citrus aurantium v. amara flower water (nerolio vanduo), caprylic/capric triglycerides (frakcionuotas kokosų aliejus), CI 77891 (titano dioksidas), mica (žėrutis), sodium stearoyl lactylate (emulsiklis), juniperus communis oil (kadagio uogų eterinis aliejus), cymbopogon martinii oil (imbierinės citrinžolės eterinis aliejus), lavandula angustifolia oil (levandų eterinis aliejus), geranium graveolens oil (pelargonijų eterinis aliejus), tocopherol (vitaminas E), citrus grandis seed extract (greipfrutų sėklų ekstraktas), glyceryl stearate (emulsiklis), cetearyl alcohol (emulsiklis), pigment brown, iron oxides (geležies oksidai) CI77491, 77499, pigment yellow 42 E172 CI77492.

Sudėtis tikrai atrodo gražiai. Žinoma, norint, galima kibti. Pvz., štai pas kosmetikosDNR skaičiau nepergeriausią levandų aliejaus vertinimą. Tiesiog, turėkite omenyje, kad natūralus, dar nereiškia, kad jums tiks, nesukels kokios alergijos ir t.t. Mane tuo tarpu labai džiugina, kad turim lietuvišką kremą su NORMALIA spalva, nes pvz., kiek parduotuvėje čiupinėjau “Uoga Uoga”, ar “Vivi”, tai jų BB kremai kažkokie oranžiniai.

Produkto pakuotė visiškai paprasta, bet patogi, nes turi dozatorių.

Priemonė nėra nei labai tiršta, nei lengva. Vidutinio tirštumo konsistencija. Spalva į gelsvumą.

Tepasi labai lengvai, tiek ant “nuogo” veido, tiek mano visų kremų. Skirstosi be problemų. Šios priemonės tikrai negaliu pavadinti maskuojančia. Turiu daug visokių negražumų ir jie nepasislepia, bet jau pirmą kartą užsitepusi kremą džiūgavau, kad jis labai gražiai išlygina spalvą, veidas atrodo gaivesnis, šviesesnis ir net matiškesnis. Kadangi, kaip sakiau, maskavimas labai minimalus, tai sunku ir parodyti rezultatą.

Tiesiog, kaip minėjau, spalva lygesnė, veidas mažiau blizga. Kadangi aš nevaikštau į kažkokius svarbius renginius, susitikimus, tai šį kremą griebiu kiekvieną dieną. Labai jis man patinka. Atrodo, kad esu be makiažo, bet atrodau sau gražiau. O dar ir nuo saulės poveikio saugo! Gaila, kad nenurodyta, koks apsaugos stiprumas. Plius dar visai neparyškina šerpetukų.

Žinoma, šis kremas pradeda blizgėti dienos bėgyje, bet aš naudoju bespalvę kompaktinę pudrą, tai bėdos nejaučiu.

Paminėsiu ir minusą. Man labai nepatinka priemonės kvapas. Čia turbūt tos levandos, o gal ir kiti ingredientai. Pirmą savaitę aš kankinausi. Įkvėpdavau ir tepdavau, ilgai nesilaiko, tad nebijokit, neuždusau :). Dabar gi, jau kažkaip pripratau ir taip nebeerzina.

Be jokios abejonės pirksiu. Ir ne kada nors, o kai tik baigsiu šią pakuotę. Reiškia, jau greitai.

Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite “Biocos Academy” parduotuvėse ar internetu (čia yra pirkti ir mėginukų). 30ml kainuoja 12.50 EUR.

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyjenurodytais adresais.

PR produktas (daugiau čia).