Prieš kurį laiką atradau tokį dalyką, kaip tonikas veidui. Lyg tol man atrodė, kad tai yra kažkoks beprasmis ir perteklinis dalykas. Tačiau daug kur teigiama, kad tonikas atstato prausimosi metu prarastą drėgmę, o dar ta nuolat viso pasaulio gamintojų kartojama mantra – “valyk-tonizuok-drėkink” – padarė savo. Valau, tonizuoju, drėkinu ir pastebėjau, kad šią žiemą daug rečiau teko kovoti su dehidratacija.

Atradusi, kad tokio produkto man reikia, gavau ir dar vieną progą paploninti piniginę. Tonikai nėra labai skalsūs, o aš nesu pastovi, tad čia daug progų atrasi kažką naujo. Kokosų vandens produktas man į akį krito perskaičius “Natūralus ID” blogo įrašą. Aš gi dažnai apsipirkinėju “Iherb”, tačiau ten tiek prekių, kad geri dalykai ima ir prasprūsta pro akis. Tad rekomendacijos praverčia. Parsisiųsdinau toniką, dar palaukė jis eilės ir štai jau esu įpusėjusi tą milžinišką butelį.

Buteliukas nėra labai gražus, pominkščio plastiko, užtat turi kokybišką, smulkiai purškiantį purkštuką.

Sudėtis: Azadirachta indica (neem) aqueous extract, carica papaya (papaya) leaf extract, cocos nucifera (coconut) water*, glycerin, phenoxyethanol, cocos nucifera (coconut) aromatic extract, potassium sorbate, lavandula hybrida oil, ascorbic acid.

Produktas saldokai kvepia, bet per daug neerzina. Naudoju kas vakarą. Nusiprausiu veidą. Jį nusausinu. Beje, aš naudoju vienkartines servetėles, nes man taip paprasčiau, nei kas kartą plauti rankšluostį. Užpurškiu vandens. Palaukiu kol susigers ir tepu savo serumus ar kremus. Be to, kad tonikas yra drėkinantis bei atgaivinantis, jis dar ir dezinfekuojantis.

Taip pat, kartais purškiu ant veido padengto mineraline pudra.

Dar kartais purškiu ant sausų plaukų, kai šiuos noriu perfomuoti. Pastebiu, kad plaukai tada nebūna tokie šiurkštūs, kaip naudojant gryną vandenį.

Kaip supratote, čia yra visapusiškai mėgiamas mano gaiviklis ir jei tilps į kažkurį pirkinių krepšelį, tai būtinai pakartosiu.

Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Iherb.com. 354ml kainuoja 6.68 EUR.

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.