Dar prieš kelis metus rūgštys kosmetikoje mane baugino. Asocijavosi su senomis muilo operomis, kuriose piktoji priešė galiausiai gauna rūgšties į veidą ir likusias serijas vaikšto apsivyniojusi veidą. Tikrai buvo tokia opera! O gal sapnavau? Kaip ten bebūtų, nemokšiškai užteptos kosmetologų naudojamos rūgščių koncentracijos, tikrai gali pakenkti, tačiau namų kosmetika yra gana saugi naudoti. Ypač jei domitės, pradedate nuo mažesnių dozių ir būtinai saugotės saulės.

Aš jau rašiau apie tikrai brangią “The Organic Pharmacy” vitamino C ir papajų veido kaukę ir tą kartą žadėjau dairytis pigesnių alternatyvų. Viena tokių, jau iš mažesnių kainų kategorijos, tapo “Earth Science” kaukė su papajos enzimais ir glikolio rūgštimi. Dar kelias rekomendacijas tikrai turiu omenyje, o kai kalbėjome apie pirmąją priemone, berods “Facebooke”, man buvo rekomenduotas ir “Planeta Organica” pylingas. Šio kaina jau tikrai daugeliui bus prieinama, tad žiūrime ko gi vertas produktas!

Planeta Organica gelis-pilingas veidui, pagamintas papajos ekstrakto ir AHA-rūgščių pagrindu, regeneruoja, tonizuoja, leidžia odai kvėpuoti ir sugerti naudingas medžiagas. Ekologiškas papajos ekstraktas giliai maitina ir drėkina. Iš vaisiaus išgautas natūralus papajos fermentas pagreitina ląstelių atsinaujinimą, išlygina odos reljefą ir sumažina raukšlių gylį. Sudėtyje esantis augalinių ekstraktų ir aliejų kompleksas gerina mikrocirkuliaciją, didina odos tonusą, gaivina ir išlygina odos spalvą.

Sudėtis:

Labai ilga 🙂 ir mūsų patogumui jau išnagrinėta KosmetikosDNR svetainėje.

Stiklinis buteliukas įpakuotas kartoninėje dėžutėje, tik mane glumina tas bereikalingas didumas. Kam tiek popieriaus?

Buteliukas turi patogų dozatorių.

Kaip sufleruoja pavadinimas, tai yra gelis. Tad ir konsitencija tokia, kokios tinkimės iš gelio. Vos vos gelsvas, skaniai kvepia vaisiais. Užtepusi ant veido nejaučiu jokio dirginimo, bet aš jau pripratusi visokias rūgštis naudoti. Tiesa, jei yra spuogelių, tai juos gali trumpai pagraužti. Laikau nurodomas 10 minučių.

Pirmą kartą nepastebėjau jokio blogo efekto (visada gi neramu naudojant tokias priemones), nei sudirgino, nei išsausino odą. Poros neatrodė sutrauktos, nepasidarė labai švarios, bet oda akivaizdžiai skaistesnė ir palietus atrodė švelnesnė. Naudoju reguliariai, kas kokias 5 dienas ir šis produktas puikiai papildo visą mano rūgštinę (ir ne tik) rutiną. O juk kai buvau pas kosmetologę, ji sakė, kad odos būklė gera, tad, reiškia, kad mano pasirinkti produktai prisideda prie to.

Nepamirškit apsaugos nuo saulės! Šiuo metų laiku, ir ateinančius 6 mėnesius, noriu tai priminti ir priminti!

Įvertinimas:

Naudinga: “Planeta Organica” pylingą įsigyti galite “Elevita” parduotuvėse. Gyvai ir internetu. 50ml kainuoja 4.19 EUR.


Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.