OMG, Salomėja, kiek tu gali kalbėti apie “The Balm” kosmetiką? Jau įsivaizduoju, kad tokia mintis gyvena jūsų galvose. O aš atsakau: daug ir iki begalybės. Tai yra mano mėgstamiausias dekoratyvinės kosmetikos prekinis ženklas. Dar nė vienas produktas manęs nenuvylė, tai kaip aš galiu nesidalinti? Be šios apžvalgos dar jums pasakosiu apie šešėlių paletę, BB kremą ir tušą. Ir aš taip noriu dar dar dar! Lietuvoje jau atsirado “Apetit” paletė, o apie “Matt Trimony” jau seniai svaigstu! Na, bet neliūdžiu dėl to, ko neturiu, džiaugiuosi tuo, ką išbandau ir šį kartą pasakosiu apie bespalvę karštą mamytę, o tiksliau pudrą “Sexy Mama”.

Istorija tokia, kad šią pudrą norėjau nupirkti dovanai, deja ji neišlaikė išbandymo paštu ir atkeliavo dužusi, tad reikalas su parduotuve buvo išpręstas taip kaip ir priklauso, o pudra liko man, nes, kad ir dužusi, bet nuo to prastesnė netampa.

Štai kaip produktas pristatomas:

The Balm Sexy Mama Anti-Shine matinė kompaktinė pudra – tai puiki priemonė, kuri neleis jūsų odai blizgėti, bet padės jai atrodyti skaisčiai be jokių pudros pėdsakų. Pudra puikiai padengia odą, pašalina nepageidaujamą blizgesį. The Balm Sexy Mama Anti-Shine matinė kompaktinė pudra suteikia jūsų veidui švelnią spalvą bei matinį paviršių. Pamirškite blizgesį, nes jūsų oda taps lygesnė ir natūralesnė!

Naudojimas: Siekdami geriausiai paskirstyti The Balm Sexy Mama Anti-Shine matinę kompaktinę pudrą, naudokite The Balm Powder to the People pudros/skaistalų šepetėlį.

Kaip ir dauguma “The Balm” gaminių, taip ir ši pudra, yra supakuota į identišką pagrindinei dėžutei kartoninę pakuotę. Nedidukė, telpa į bet kokią kosmetinę.

Sudėtis:

Sudėtis draugiška mano odai, nes neturėtų kimšti porų. Jei įdomus detalesnis nagrinėjimas, jį rasite KosmetikosDNR puslapyje.

Pati dėžutė, žinoma irgi tipiškai thebamiškai kartoninė. Su magnetuku ir viduje yra veidrodėlis. Įdedu fragmentą, kad įsivaizduotumėte kaip atrodo vidus ir kokia pudros spalva. Viso vaizdo nerodau dėl minėto sudužimo.

Man visada buvo įdomu, kaip ta pudra gali būti permatoma, jei yra ruda. Na, bet gali, kaip ir dauguma lengvo ar nulinio maskavimo priemonių.

Aš labai dažnai naudoju visokius azijietiškus BB kremus (šio metu “Missha” arba “Holika Holika”), taip pat “The Balm” drėkiklį su spalva. Visi šie produktai yra linkę šiek tiek blizgėti, todėl niekada nedrįsčiau jų nefiksuoti biria ar kompaktine pudra. Iš birių aš dažniausiai renkuosi mineralines pudras. Tačiau jos tikrai nėra perregimos, kaip tik sustiprina maskavimą. Tas gerai, bet ne visada norisi. Todėl “Sexy Mama” man yra puiki išeitis kiekvienai dienai. Tiesiog imu didelį šepetuką, aplikuoju lengvu sluoksniu ant veido ir BB kremų blizgesys nusodinamas. Matiškumas laikosi apie 8 valandas, tad į darbo pabaigą nepamirškite makiažo atnaujinti.

Man patinka, kad pudra ant veido nepalieka miltelių. Tiesa, padauginti įmanoma, bet reikia pasistengti, o ir nerekomenduoju tepti ten, kur stiprūs pašerpetojimai, nes tikrai juos paryškins, patikėkit. Taip pat nereikia pergyventi, kad spalva per tamsi ar per šviesi, nes jos paprasčiausiai nesimato.

Džiaugiuosi, kad tam tikrų aplinkybių dėka aš išbandžiau šią priemonę. Nebeatiduočiau net kankinama. Na gerai, kankinama atiduočiau viską, ką čia apsimetinėt :D.

Įvertinimas:

Naudinga: Mano pudra yra iš Dijora.lt. Kaina – 19 EUR.

Daugiau apžvalgų apie “The Balm” kosmetiką.

čiū, kad skaitoteBūkit aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.