Apžvalga: "Derma E" veido prausiklis "Anti-Wrinkle Vitamin A Glycolic Cleanser with Papaya"

Estimated read time 2 min read

Šis savaitgalis toks naminukiškas. Šiek tiek apsitvarkymo, šiek tiek šeimyniško apsipirkimo. Kuo toliau stengiuosi laikytis nuo visokių kosmetikos lentynų ir parduotuvių, o bet tačiau gi reiktų ir internetą atjungti. Kad ir kaip man pavyksta susilaikyti ir neįžengti į fizines parduotuves, tai aš nespėju savęs pagauti už rankos ir suvedu paypal slaptažodį… Va, kad ir dabar… Dar vienas Iherb.com krepšelis patvirtintas, nors ankstesnis neatkeliavo. Kas viduje? Kažkas plaukams. O kaip gi… Šios dienos apžvalgos herojus taip pat atkeliavo iš minėtos parduotuvės. Senokai, dar rudenį.

“Derma E” prausiklis su glikolio rūgštimi, papajos ir jūros dumblių ekstraktais, bei vitaminu A, žada švariai prausti, išvalyti poras, natūraliai ir švelniai nušveisti (rūgščių pagalba).

Prausiklis skirtas normaliai ir riebiai odai.

Sudėtis:

Purified water (aqua), sodium methyl cocoyl taurate, cocamidopropyl hydroxysultaine, glyceryl laurate, cocamidopropyl betaine, disodium laureth sulfosuccinate, retinyl palmitate (vitamin A), glycolic acid, carica papaya (papaya) extract, equisetum arvense (horsetail) extract, macrocystis pyrifera (sea kelp) extract, potassium sorbate, glycerin, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, floral fragrance.

Priemonėje nenaudojami agresyvūs SLS ir SLES prausikliai, šie pakeisti švelnesniais. Apskritai, mano akimis, sudėtis labai nebloga, jei dar fenoksietanolis būtų kažkaip išgyvendintas…

Šiuo metu vonioje turiu du prausiklius ir kai jaučiu, kad mano oda labai jautrėja, dehidratuoja ir nori tiesiog pailsėti, o taip pat rytais, naudoju “Bioderma”. Kitais atvejais – “Derma E”.

Prausiklis gerai putoja, ypač užpiltas ant konjac kempinėlės. Labai švariai prausia, toks jausmas, kad net aptraukia kažkiek mano plačias poras. Pastebiu, kad naujų “kamštukų” atsiranda mažiau (ne tik dėl prausiklio, dar naudoju aha+bha serumą). Visgi, kasdieniniam naudojimui, šiuo metų laiku, man prausiklis kiek stiprokas, truputį sausina odą. Na, bet kaip minėjau, turiu pakeitaliojimui švelnesnį ir nesiskundžiu.

Tiesa, nors pajaučiu gilesnio valymo, matizavimo efektą, bet to Anti-Wrinkle, tai ne :). Bet, kas gi šito gali tikėtis iš prausiklio? Tik naivuoliai :).

Įvertinimas:

Naudinga: Prausiklį įsigyti galite Iherb.com. Kaina – 10.39 EUR už 175ml.

Ačiū, kad užsukote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours