Betvarkydama nuotraukas užsimaniau parašyti dar vieną apžvalgą. Kaip tik galvojau apie tai, kaip žmonės tampa garsūs, nors tu net nežinai kas jie tokie. Pvz., aš nežinau kas yra Kardashian (pagūglinčiau tai sužinočiau). Tai yra, žinau kaip atrodo pagrindinė šeimynėlės narė, žinau, kad išpopuliarino tą baisų veido kontūravimą ir apie užpakalį dar kažką žinau. Ir tiek. Bet jei būtų testas, kuriame reiktų rinktis iš tokių variantų, kaip dainininkė, aktorė, laidų vedėja, dar kažkas, tai sutrikčiau. Em? Ir tas Kardashian vardas man asocijuojasi ne su talentu, ne su pasiekimais, o su beskonybe. Ir mano akies Kardashian produktai netraukia.

Visgi aš buvau gavusi dovanų “Kardashian Beauty” aliejų plaukams. Labai patiko, žinoma, kad ne dėl Kardashian, bet gamintojas “Farouk” ir taip retai nuvilia, juk žinote garsiuosius, jo gaminamus CHI? Kai pastarąjį kartą lankiausi “Inhair” parduotuvėje, kondicionierius buvo karšta naujiena, darbuotojos kaip tik turėjo paskyrusios buteliuką bandymams ir man tuo pačiu užpurškė. Paliko įspūdį, tad namo grįžau su savo kondicionieriumi.

Aprašymas:

Sudėtis:

Visi geri dalykai pirmoje sąrašo pusėje, tas džiugina.

Ši priemonė yra purškiama, tačiau pirmas purkštelėjimas man visada kažkaip gaunasi labai koncentruotas į vieną vietą, kiti gi jau plačiau pasiskirsto.

Buteliukas nėra labai didelis, o produktas nėra labai skalsus, todėl nors turiu jį gana neseniai, bet išnaudojau jau daugiau nei pusę. Visiškai nelipnus, man tai pliusas.

Jei naudoju ant šlapių plaukų, tai jie džiūna gražiau susigarbanoję ir slidesni, ir drėgnesni, na, to ir noriu iš nenuplaunamo kondicionieriaus. Mėgstu papurkšti ir ant sausų garbanų, o tada pagniaužuti. Šios tampa išraiškingesnės, su lengvai drėgnos išvaizdos įspūdžiu. Naudojamas ant sausų plaukų, šis produktas jau labiau formavimo priemonė, nei kondicionierius, bet ir vėl pliusas – nekietina plaukų. Labai nemėgstu visokių želių, kurios gal ir padaro gražias garbanas, bet palietus jaučiasi, kad šios “medinės”.

Kvapas prabangus (tokius vadinu “kvepaliniais”), saldus ir labai man patinka. Apskritai šiai priemonei priekaištų aš neturiu, apart ne visai patogaus purškimo, nedidelio kiekio ir kainos. Patiko tiek pirmą kartą panaudojus, tiek ir visas kitas dienas.

Dabar labai užsimaniau “Kardashian” kremo-gelio garbanoms. Taip, žinau, kas liečia plaukų priežiūros produktus, tai galėčiau turėt milijoną. Nebekartosiu tos savo svajonės apie septynias galvas, patys žinot :D.

Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite Inhair.lt. 118 ml kainuoja 16.90 EUR.

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyjenurodytais adresais.