Jūs turbūt nujaučiate, kad aš turiu nemažai kosmetikos priemonių, ypač skirtų plaukams. Ir kartais ištinka toks fenomenas, kad naudoju kažką, naudoju, džiaugiuosi, jau ir į pabaigą buteliukas, o aprašyti pamirštu. Ne tai, kad atidėlioju, bet tiesiog produktas taip įsigyvena vonioje ir tampa savaime suprantamu, kad apie jį nebegalvoji. Baltijos Grožio Blogo įrašas apie “Inhair” naujienas man suveikė kaip priminimas apie REF kaukę.

REF tinklaraštininkų tekstuose šmėsčioja pastoviai. Ir dažniausiai apkalbamas tik iš geros pusės. Aš pati naudojau garbanų kremą, kuris yra super super ir dar esu nusipirkusi glotninamąjį kremą, tokioje pačioje, seno leidimo, pakuotėje. Tačiau jo gerai dar neišmėginau ir kai/jei rašysiu atsiliepimą, gali būti, kad tokio jau nebus pirkti. Tai va, modeliavimo produktai pačiupinėti, o priežiūros priemonių dar nebuvo tekę bandyti. Ir aš dažniausiai, jei neturiu visos serijos, tai pažintį pradedu nuo kaukių, arba kondicionierių.

REF Intense Hydrate intensyviai drėkinanti kaukė su natūraliais ekstraktais, saugo, stiprina ir drėkina plaukus. Priemonė saugo plaukų spalvą.

Atstato plaukams reikalingą drėgmę, prarastą juos stilizuojant ar dėl neigiamo aplinkos poveikio. Plaukai tampa glotnesni, švelnesnis ir lengviau tvarkomi, taip pat minkštesni. Besvorė drėkinamosios kaukės formulė neapsunkina plaukų. Praturtinta maitinamosiomis medžiagomis, antioksidantais ir vitaminais. Plaukams suteikia tvirtumo ir žvilgesio. Tinka visų tipų plaukams, ypač silpniems plaukams. Galima naudoti ir ant dažytų plaukų.

Naudojimas. Tepkite ant šampūnu išplautų, rankšluosčiu nusausintų plaukų. Palaukite 3-10 minučių. Gerai išskalaukite vandeniu ir sušukuokite kaip įprastai. Jeigu Jūsų plaukai labai sausi ar nušiurę, kaukę rekomenduojama palikti ant plaukų nakčiai.

Sudėtis:

Man patinka nauji stačiakampiai REF buteliukai, o ir dozatorius yra puikus, labai puikus, dalykas.

Priemonę rekomenduojama laikyti 3-10 min., o jei plaukai labai pažeisti, tai ir per naktį. Kaukė nėra labai tiršta, pasidengia lengvai. Aš ją ant plaukų laikau tiek, kiek stoviu duše. Kartais 10 ir daugiau minučių, kartais penkias. O kartais ir iš karto nuplaunu, taip nuodėmingai gadindama produktą, bet jis man gerai veikia ir kaip kondicionierius.

Dabar galvoju, kad man dauguma drėkinančių-maitinančių-glotniančių produktų patinka. Pastebėkite, aš retai iškritikuoju kaukes, dažniau pylos kliūna šampūnams ar po plovimo naudojamiems produktams. Tam, kad man nepatiktų, plaukai turi likti arba murzinai sukritę, arba tapti itin purūs bei nevaldomi. Po REF garbanos yra patenkintos. Tai ir man gerai. Nei jos prisiplojusios, nei skraido padangėse. Optimalus, puikus produktas, kurį netradiciškai greitai sunaudojau. Prie to labai prisidėjo ir patogus dozatorius, atsukinėti tas kaukių puodynes kartais taip tingisi :).

Ir dar man atrodo, kad čia vienas tų produktų, kurie iš tiesų gali tikti visiems. Reikia stipresnio efekto – laikot ilgiau. Silpnesnio – skalaujat po kelių minučių. Pabandykit.

Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Topbeauty.lt (200ml kainuoja 11.99 EUR, 750ml kainuoja 24.99 EUR) ir Inhair.lt  (200ml kainuoja 13.90 EUR, 750ml kainuoja 28.90 EUR)

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyjenurodytais adresais.

PR produktas (daugiau čia).