Taip taip taip! Dvi grožio dėžutės iš eilės! Aš jau vakar tikėjausi pašte rasti “Lookfantastic”, deja, teko dar palaukti ir ji atkeliavo šiandien. Beje, beveik stebuklo būdu, nes adresas yra labai apsitrynęs. Gerai, kad pašto nykštukai žino kam nešti :).

Taigi, šį kartą dėžutė skirta moters dienai, todėl lankstinuke galima rasti įvairių interviu, taip pat akcentuojamasi į produktus, kuriuos sukūrė moterys. It’s time for some GIRLPOWER!

Priminsiu, kad perku trijų mėnesių prenumeratą ir dėžutės kainuoja po 18 EUR. Jau trys mėnesiai prabėgo, nutraukti neketinu, tad prasitęs dar trims. Šios dėžutės vertė, pasak “Lookfantastic”, yra apie 70 svarų. Tai yra apie 80 EUR. Na na, paskaičiuosime, pažiūrėsime.

Už dėžutės apipavidalinimą, kaip visada, skiriu 10/10. Yra stiliukas, yra lankstinukas. Dėžutės tvirtos bei naudingos ateityje, o šį kartą gerą nuotaiką kuria ir daug ryškiai rožinės spalvos viduje.

Beje, “Elle” žurnalas, su gražuole Ema Watson, šį kartą labai storas.

Lendame į vidų ir tradiciškai vertinu pirmą įspūdį. Ar produktai man patiks, paaiškės ateityje, o dabar tik pakomentuosiu, kaip reaguoju juos radusi.

“St. Tropez Instant Tan Body Gloss” – blizgesys įdegiui paryškinti, 30ml. Kaina – 4.35 EUR (Pilnas dydis yra 100 ml kainuoja 14.50 EUR).

Mano vertinimas: viskas, kas susiję su įdegiu, man kelia natūralią atstūmimo reakciją ir nedžiugina. Visgi, šiek tiek nuotaiką pakelia, kad tai nėra savaiminio įdegio priemonė, tai tik blizgesys paryškinti spalvai, todėl, tikėtina, vasarą sunaudosiu savo amžinai baltų kojų pagražinimui ir pablizginimui. Visgi, nė akimirkos nenusiminčiau, jei tokio produkto mano gyvenime nebūtų. 6/10.

“PÜR Minerals Disappearing Act Concealer” – maskuoklis, spalva Light, 1,7g. Kaina – 14.24 EUR (Kaina už 2.8g – 23.45 EUR.)

Mano vertinimas: Buvau mačiusi spoilerius ir labai laukiau šios priemonės. Visada smagu gauti panaudojamą aukštos klasės dekoratyvinės kosmetikos priemonę, o jokio maskuoklio šiuo metu aš neturiu. Bus įdomu išmėginti. 10/10.

“Starskin Eye Catcher™ Smoothing Coconut Bio-Cellulose Second Skin Eye Mask” – kaukė akims. 1 pora. Kaina – 5.23 EUR. (Pilnas dydis yra dvi poros ir kainuoja – 10.45 EUR)

Mano vertinimas: “Starskin” yra kompanija, apie kurią girdžiu daug gero, tačiau aš nelabai mėgstu tokio tipo kaukes. Gal ir išmėginsiu, tačiau greičiausiai kažkam padovanosiu. Daiktas geras, bet džiugesio man mažai. 6/10.

“Caudalie VineActiv 3-in-1 Moisturiser” – drėkinantis veido kremas, 15ml. Kaina – 14,42 EUR (Pilnas dydis yra 40ml ir kainuoja 38.45 EUR)

Mano vertinimas: “Lookfantastic” dėžutės dėka atradau “Caudalie” paakių kremą, tad dabar jau ir veido priemonę įdomu išmėginti. Aprašymas labai daug visko žada. Esu nusiteikusi viltingai. 10/10

“Redken Heatcure  Self-Heating Mask” – plaukų kaukė. 25ml. Kaina – 5.61 EUR (Pilna pakuotė yra 4 vnt. ir kainuoja 22.45 EUR)

Mano vertinimas: na, kas mane pažįsta, tai žino, kad reaguoju visada daugmaž taip: kažkas plaukams! Kažkas nebandyto! Ir tai ne koks lakas ar sausas šampūnas! 10/10

“SkinChemists 24 Hour Aqua Repair Facial Serum” – veido serumas, 30ml. Kaina – 44.79 EUR (“Lookfantastic” šio produkto neradau, todėl remiuosi gamintojo svetainės informacija).

Mano vertinimas: na, neslėpsiu, labai įdomu išmėginti tiek kainuojančius produktus, juo labiau, kad drėgmės veidui per daug nebūna. 10/10

Štai ir viskas!

Bendra vertė: 88.63 EUR. Na, tai jau tikrai viršija lūkesčius ir nė kiek neprasilenkia su pažadais, tad 10/10. Beje, net jei atmesčiau tuos produktus, kurie manęs nedžiugina, tai vistiek gaučiau apie 79 EUR vertės dešimtukininkų. Prabangiai čia bandysim viską :).

Na ir mano pirmo įspūdžio pažymys: (10+6+10+6+10+10+10+10)/8=9

Įdomu tai, kad kai aš pamačiau pirmas foto “instagram”, tai pagalvojau, kad ši dėžutė visai neįdomi. Tas “St. Tropez” iškart nemaloniai nuteikė, dar ir “Skinstar” ne tai, dėl ko aš džiūgaučiau. Ir visgi pačiupinėjus, pavarčius, paskaitinėjus, aš tikiu, kad tik paakių kaukė bus neišmėginta, nors net ir to negarantuoju :). Gera dėžė :). O kaip jums atrodo?

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyjenurodytais adresais.