Kas kelia nuotaiką? Dvi dienas iš eilės šviečianti saulė! Nors prisiminusi jos daromą žalą, šiandien pėdinau į vaistinę įsigyti naujos veido kremo su SPF pakuotės. Visgi, man geriau vaikščioti nusėtai pigmentinių dėmelių, bet geros nuotaikos, nei surūgusiai. O dar gerą nuotaiką kuria kvapai! Aš puikiai suprantu, kad daugumoje kosmetikos priemonių kvapai yra perteklinis dalykas, kuris ne tik nedaro nieko gero, bet dar gali ir sukelti problemų. Visgi, nieko negaliu sau padaryti. Man patinka, kai kvepia ir žinoma, kai kvepia nuostabiai, o produktas, apie kurį pasakosiu pasižymi neapsakomu aromatu.

Šiaip, kiek esu bandžiusi “Schwarzkopf” priemonių, tai labai nenusivyliau, tačiau, tiesą sakant, per daug ir neįsiminiau. Šis prekinis ženklas niekada nesipuikuoja mano norų sąraše, bet nekelia ir atstūmimo jausmo. Išgirdusi apie naujos “BC Brazilnut Oil” serijos produktus, mielai sutikau išmėginti. Juk aprašymas tikrai patrauklus:

Naujieji „BC Brazilnut Oil“ plaukų priežiūros produktai pasižymi ypatingomis savybėmis: maitina plaukus, suteikia jiems kerinčio blizgesio bei elastingumo, apsaugo plaukų spalvą, visiškai jų neapsunkindami. Šios priemonės skleidžia nuostabų aromatą, kuris išlieka visą parą.

Gaminant priemones naudojamas Brazilijos riešutų aliejus, užtikrina aukščiausios kokybės plaukų apsaugą ir suteikia jiems ypatingo blizgesio. Brazilijos riešutų aliejuje gausu baltymų, mineralų ir Omega 3 bei 9 riebalų. Jie užpildo porėtas plauko vietas ir suteikia šiurkštiems plaukams švelnumo. Aliejus, pasižymintis drėkinančiomis savybėmis, taip pat padaro plaukus blizgius bei elastingus, išryškina plaukų spalvą, visiškai jų neapsunkindamas, apsaugo nuo kenksmingų saulės spindulių, lūžinėjimo ir spalvos blukimo.

Jei kam kyla klausimų, kas yra Brazilijos riešutas, tai čia ta bortotelija – didžiuliai ir tikrai mūsų prekybos centruose sutinkami riešutai, kurie iš kitų išsiskiria ne tik dydžiu, bet ir riebumu.

Aš išbandžiau du produktus – šampūną ir nenuplaunamą pienelį. Iš pradžių ketinau aprašyti abu, bet persigalvojau, pienelis tikrai vertas savo asmeninės žvaigždžių valandos.

Tai – daugeriopą naudą teikiantis nenuplaunamas pienelis. Jis sustiprina plaukų spalvos vaiskumą. Naudojant šią priemonę, plaukai pasidaro ypač blizgūs, glotnūs ir tiesūs. Produktas skleidžia puikų aromatą, apsaugo plaukus nuo saulės bei lūžinėjimo, drėkina juos, švelnina ir kondicionuoja.

Stiklinis, ryškus, tik vos vos peršviečiamas, buteliukas vonioje atrodo tikras išsišokėlis.

Sudėtis:

Kaip aš mėgstu sakyti – tipinė profesionalių priemonų sudėtis. Nemažai nedraugiškų konservantų, kvapų, žinoma, kad yra silikonų, bet bertotelijos aliejus taip pat ne į galą nukištas.

Buteliukas su purkštuku, kuris, mano manymu, purškia per stipriai ir per koncentruotai. Norisi vos vos platesnės dulksnos.

Konsistencija – skysta. Tai skystas, baltas pienelis, kurį purškiu tiesiai ant plaukų, arba į delnus ir tada ištepu garbanas.

Kvapas yra vertas atskiros odės. Aš mėgstu kvapnius produktus, jau sakiau, bet kiekvienas gi vis kitoks. Šio pienelio kūrėjai pasistengė sujungti gaivumą ir prabangą. Iš visų mano bandytų plaukų priežiūros priemonių, tokį skanų kvapą yra turėjusi tik “Keune So Pure” linija. Nusakyti sunku, bet įsivaizduoti pavasarį – kažkur miške, prie upelio – visai lengva.

Na, o poveikis taip pat puikus. Plaukus purškiu tik šlapius. Iš karto tampa slidesni, tokie lieka ir išdžiuvę. Taip pat jie tiesesni, mažiau veliasi, spindi, o aprašymas teigia, kad pienelis saugo ir nuo saulės, tad man tai privalumas.

Patiko man ir šampūnas, bet jam tokių aukštinančių odžių nerašysiu, o pienelis tikrai pretenduoja į metų favoritus. Vienas minusas, prekiauja jais tik grožio salonai, tad teks klausinėti savo kirpėjos, jei norėsite įsigyti.

Įvertinimas:

Naudinga: “BC Brazilnut Oil” galima rasti kai kuriose “Douglas” parduotuvėse ir specializuotuose grožio salonuose. 100ml kaina yra apie 26 EUR.

Daugiau apžvalgų apie “Schwarzkopf Professional” produktus.


Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).