O jums būna taip, kad sugalvojate kažką daryti, garsiai apie tai pasakote, o po to persigalvojate? Nei šis, nei tas. Pvz., aš sugalvojau rašyti daugelio taip mėgstamą pabaigtų produktų įrašą. Nepykit, bet man sunkiai verčiasi liežuvis ir pirštai parašyti tuos tradicinius žodžius – “pabaigtukai” ir “tuštučiai”. Skamba taip kvailai taip supermamytiškai! Tuštutėlaičiukaičiai! Tačiau tokio pobūdžio įrašai yra mano pačios mėgstami. Blogeriai ar vlogeriai, rodydami savo šiukšles :), pasako galutinę nuomonę apie produktą, kuri kartais skiriasi nuo pirminio vertinimo. Retkarčiais atsiranda pastabų.

Tai va, nuo ko pradėjau, aš sumąsčiau rašyti kas sezoną, garsiai tai paskelbiau ir, o šventas naivume, supratau, kad tas susigalvotas periodiškumas yra nesąmonė. Rizikuoju kartais turėti vos kelias priemones, o kitais atvejais išsiplėsti iki šimto produktų. Todėl savo planą koreguoju (juk lankstumas yra privalumas, ar ne?). Ir tuštučių (štai ir pasakiau!) periodiškumas bus susietas ne su laiku, o su kiekiu. Kai tik man susikaups 10 ir daugiau nuotraukų, tada ir rašysiu. Taip taip, nuotraukų, nes aš negaliu suprasti, kam reikia realiai šiukšles kaupti. Taigi nufotografuoji, padedi į atitinkamą aplanką nuotrauką, o pakuotę išmeti. Tiesa, jūs jau nepykit, bet tikrai nesistengiau šiukšlių fotografuoti kuo gražiau. Tam jau reikia prisiruošimo, o kaupti ir laukti saulėtų dienų ir įkvėpimo aš nenoriu.

Savo baigtų produktų įrašuose nerodysiu vienkartinių priemonių, apie kurias jau esu rašiusi. Išskyrus tuos atvejus, kuomet atsiliepimo bloge nebuvo, tad tuštučiuose (ir vėl pasakiau) galite pamatyti ir neaptartų, naujų produktų.

Tai ir pradedu savo pirmą tokį įrašą. Kaip visada – pirma nuotrauka, po to komentaras.

“Revlon Professional” plaukų šampūnas ir kondicionierius pažeistiems plaukams “Be Fabulous”. Nuotraukoje matote tik šampūną, kažkur pamečiau kondicionieriaus paveiksliuką :). Abu sunaudojau nevienodu metu. Šį kartą greičiau baigiau šampūną, nes jį naudojau ir kaip dušo žele. Labai jau kvepėjo ir buvo maloni kreminė konsistencija. Taip taip, aš daugumą šampūnų naudoju ir kūno prausimui. Turiu savo įsitikinimą, kad kas tinka jautresnei kūno daliai (galvai, veidui, intymioms zonoms), tas tikrai nekenkia mažiau jautrioms zonoms, mano atveju – kūnui.

Produktai patiko. Žiemą plaukai sausėjo, tad buvo pats tas.

“L’oreal” laikini plaukų dažai “Colorista Washout” ir “Herbal Time Henna Cream”. Čia nėra ką labai ir komentuoti, visus įspūdžius galite perskaityti įrašuose. Būtent su šiais “Herbal Time” dažais aš sumaišiau “L’oreal” raudonuosius. Apie tai rasite pirmoje nuorodoje.

“L’occitane” verbenų kūno losjonas. Patiko man jis. Labai mėgau kvapą, poveikiui priekaištų neturiu. Na tik kaina tokia, kad geriau jau nusipirkčiau “EO Lab” sviestą. Tačiau progai pasitaikius tikrai kartočiau.

“Missha” blakstienų tušas 3D. Dekoratyvinę kosmetiką aš baigiu retai. Greičiau jau nusibosta, pasensta, deja, čia esu tikra vartotoja ir švaistūnė. Bet kas baigiasi, tai tušai :). “Missha” aš pirkau ne pirmą kartą, o vien tai reiškia, kad jis man patinka.

“Earth Science” veido kremas-serumas “A/B Hydroxy Acid Night Rejuvenator”. Apžvaloje rašiau krūvą gerų žodžių ir tikrai nė vieno neatsiimu. Labai pasiteisinęs ir puikus produktas. Tiesa, mano bandytojos siela verčia ieškoti kažko naujo, todėl į šio vietą stojo “Bielenda” serumas su AHA ir vitaminu C, o dar vėlesniam laikui užsisakiau kažkokią įdomybę iš Iherb.

“Mineral Beauty System” vonios druska. Daugiau nei parašyta apžvalgoje neturiu pridurti. Patiko, naudočiau ir vėl.

“Lendan” plaukų kaukė “Hair ID”. Aš turiu atsidariusi tiek kaukių, kad tikrai labai džiaugiuosi, kai kuri nors pasibaigia :). Šios galiojimo terminas buvo trumpiausias, tad suteikiau pirmenybę. Tikrai patiko, neturiu dėl ko peikti. Mano plaukai džiaugėsi. Kartočiau, tik išmėginčiau kitokį derinį.

“Maybelline Color Tattoo” šešėliai. Čia labiau išmestukai, nei pabaigtukai. Apsižiūrėjau, kad gal net nesu apie juos rašiusi? Realiai tai baltieji jau atkeliavo praktiškai uždžiuvę, o matinius gana ilgai naudojau, bet taip pat sudžiovinau. Šiaip, tai neblogi tie šešėliai, o ir populiarūs, visi juos mėgsta, tačiau visi kreminiai tokio tipo produktai, kuriuos aš bandžiau (H&M, “Oriflame”), man patiko labiau. Nekartočiau.

“Argan Liquid Gold Multi-Tone BB Cream”. Truputį pažaidžiau, nedaug ten jo buvo. Kaina tai kosmosas, o priemonė įspūdžio visai nepatiko. Kažkoks ryžas aliejus, kuris nei dengiasi gražiai, nei maskuoja, nei kažką gero daro mano odai.

“Lumene” matizuojanti ir poras mažinanti makiažo bazė “Beauty Base”. Nebuvo tas produktas nei blogas, nei geras. Nepastebėjau matizavimo ir nejutau didelio skirtumo, ar naudoju, ar ne. Nekartočiau.

“Dead sea SPA Magik” BB kremas. Grožio dėžučių dėka esu sunaudojusi tokius du, bet nieko įdomaus pasakyti negaliu. Nuobodus produktas, kuris neįtikino manęs pirkti pilnos pakuotės, bet visai neblogai suėjo vasarą kelionėse.

“Maybelline master precise curvy” pravedimas. Šiaip aš pravedimų nepiešiu. Nemoku. Šį buvau nusipirkusi pažaisti. Geras. Jei mokėčiau tą liniją nupiešti, tai naudočiau, nes patogus, ryškus, lengvai nenusivalo.

“Essence” ilgai išliekantys lūpų dažai. Patiko, tikrai vertas dėmesio produktas. Žinoma, nebaigiau, bet turiu jau taip seniai, kad galiojimo laikas gal tris kartus baigėsi :).

“Bioten” valomasis ir drėkinamasis pienelis normaliai ir mišriai veido odai ir “Bioten” valomasis ir gaivinamasis tonikas normaliai ir mišriai odai. Iš esmės tai yra kokybiški ir nebrangūs produktai. Pienelio nekartočiau. Nebuvo jis blogas, bet toks makiažo valymas man atrodo jau vakar diena. Na, o tonikas tai patiko, tikrai galiu rekomenduoti. Sunaudojus visą, jokių kritinių pastabų nepadaugėjo.

“Matrix” plaukų šampūnas. Ir vėl retas atvejis, kai šampūną pabaigiau greičiau nei balzamą. Visų pirma, jis labai skaniai kvepia, todėl taip pat dalis buvo sunaudota kūnui prausti. O ir šiaip buvo mylimas. O štai kondicionierius galiausiai ėmė nebepatikti. Mano plaukų būklė ženkliai pagerėjo ir žiemą puikiai tikęs, dabar atrodo jau per sunkus kažkoks. Bet kartais užsitepu ir pabaigsiu naudoti. O šampūnas, kaip ir sakiau, tikrai labai fainas.

“Uoga Uoga” akių pravedimas. Priemonė, kurios net neišbandžiau. Gavau iš gamintojų ir arba nesupratau kaip naudotis, arba jis jau buvo uždžiuvęs. Tiesiog čia kietas akmenukas, kuris nesikabina nei sausu, nei šlapiu šepetėliu. Ilgai gulėjo, galvojau, gal kažkuo praskiesiu, bet ai…

“Angel” plaukus minkštinantis purškiklis. Šiuo produktu aš pasidalinau su drauge, todėl pavyko pabaigti :). Tikrai galiu minėti geru žodžiu ir rekomenduoti, girdėjau, kad ir draugei patinka, nors jos plaukai visai kitokie nei mano. Minkština, neriebina, tik labai jau nekokybiškai buteliukas skleidžia srovę.

“Ecolab” natūralus rutulinis dezodorantas “LIMON I APELSIN”. Apibendrinsiu trumpai – labai patiko. Į jo vietą stojo kito kvapo kolega.

“Dove” šampūnas iš “Regenerate Nutrition” serijos. Apžvalga senoka jau, o šis buteliukas antras, pasakojau, kad kažkada gi gavau dėžę “Dove” produktų. Tai va, jei galvojate, kad apsikrovusi brangiais, po 20 EUR kainuojančiais buteliukais, aš spjaunu į žemiškus produktus, tai klystate. Sunaudojome kartu su vyru.

Juodas beržų muilas kūnui ir plaukams. Čia jau mano vyro mėgiamas, nors pastaruoju metu sakė, kad kažkaip keičia kūno ph ir nusiprausus pasijunta nemalonus kvapas. Aš irgi kartais juo prausiuosi. Nei patinka, nei nepatinka, bet kvepia tai labai skaniai!


Štai tiek baigtų produktų. O jūs parašykite ar tokio tipo įrašai apskritai patinka, ar skaitysite ateityje?

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Pirmas paveikslėlis yra Cartoon vector created by Rosapuchalt – Freepik.com.