Nugyvenau beveik visą savo dabartinį amžių visiškai nesidomėdama kosmetika antakiams. Tiesiog, vienintelis dalykas, ką su jais dariau, tai išpešiodavau. Neryškindavau, nedažydavau ir net nesugalvodavau to daryti, nes mano antakiai yra labai vešlūs ir tamsūs. Neturėjau supratimo, kad net ir tokius galima šiek tiek padailinti. Tačiau prieš porą metų užgriuvusi antakių dažymo priemonių banga palietė ir mane.

Pradėjau eksperimentuoti, supratau, kad kiek gražiau jaučiuosi užspalvindama tarpukus ir t.t. Kol kas mylimiausia mano priemonė yra “The Balm” šešėlis. Jau net ir dugną pasiekiau :). Visgi, pasitaikius progai kažką išmėginti, neatsisakau, o tokia galimybė atkeliavo kartu su “Artistry Modern Icon” kolekcija.

Apie šešėlius pristatymo metu kalbėta taip:

Nuo šiol antakiai nebėra pats ryškiausias veido akcentas. Atsisakoma griežtų trafaretinių formų bei tamsių spalvų.

Šį sezoną dominuos išskirtiniai, natūralūs antakiai, menantys 80-aisias vyravusį stilių. Didžiausias skirtumas nuo praėjusių sezonų madų yra tai, kad anksčiau antakiai buvo tobulai sutvarkyti, o dabar pirmajame plane — natūralumas. Nors antakiai bus ryškūs, tačiau ne tokie tobuli ir grafiškai simetriški.

Ta paskutinė frazė, apie netobulus ir nesimetriškus antakius man labai patinka. Žinote, mano visas veidas yra nesimetriškas. Blogas sąkandis, dėl to lūpos netobulos. Vienas vokas kiek labiau pakritęs nei kitas. Natūralu, nieko neįprasto, gal net galima kosmetikos priemonėmis optiškai viską pakoreguoti, bet aš niekada nesistengiu būti tobula ir net galvoju, kad tam tikri defektai žmogų daro išskirtiniu. Tai džiugu, kad visos griežtos linijos eina iš mados.

Antakių paletė nedidukė, bet dėžutė dar slepia ir stalčiuką su šepetėliais ir pincetu.

Namie aš jų nenaudoju, bet kelionėje ko gero praverstų. Minusas – stalčius labai sunkiai atsidaro. Na labai labai. Rizika nagus nusilaužti.

Sudėtis:

Pati paletė talpina tris spalvas: du skirtingo tamsumo šešėlius ir rudą vašką.

Iš pirmo žvilgsnio priemonės pasirodė nelabai pigmentuotos. Reikia daugiau sluoksnių, tačiau vėliau palaikiau tai privalumu. Sluoksniuojasi lengvai, nebyra, laikosi tvirtai ir visą dieną.

Mano įprasta rutina naudojant šiuos šešėlius yra tokia:

1. naudoju “Real Techniques” šepetėlį. Pirmas iš dešinės.

2. Šepetėliu imu vašką ir juo darau negriežtą antakių kontūrą. Tiesiog ryškinu natūralią augimo liniją.

3. Tada pamaišydama abu šešėlius užspalvinu tarpukus.

Nesistengiu brėžt, spalvint, išgauti tobulą formą ar nupiešt daugiau nei yra. Tiesiog sulyginu, ką turiu.

Nuotraukoje matote stiprųjį variantą, bet šiais šešėliais galima išgauti ir gerokai švelnesnį vaizdą.

Jokių nusiskundimų neturiu. Kaip pirkėją mane kiek atbaidytų nemaža kaina, nors ji tikrai neiškrenta iš profesionalių priemonių konteksto. Taip pat negalima prisirišti prie riboto leidimo produktų, nes antrą kartą gali nepavykti įsigyti. Visgi, džiaugiuosi, kad priemonė yra mano kosmetikos dėžutėje, nes su malonumu naudoju.

Įvertinimas:

Naudinga: Paletė kainuoja apie 30 EUR. Įsigyti galite pas “Amway” platintojus. Taip čia.

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyjenurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).