Šiandien prasukau ratuką pro Kaziuko mugę ir visą laiką galvojau, kas gi gali valgyti tuos šutintus kopūstus. Juk taip smirda visas miestas, kad nežinau kiek dienų turėtum būti alkanas, kad susigundytum paragauti :). Mugėje nieko įdomaus nemačiau ir grįžau nusipirkusi tik vieną didelį saldainį “Karvutė”. Kol kas įkišau į stalčių, bus juodai dienai :).

Na, o prisivaikščiojusi sėdu rašyti apžvalgos apie dar vieną produktą, kurį rodžiau mėnesio geriausiuose – “Bielenda” micelinį vandenį. Viena akimi mačiau, kaip internete apkalbami blogeriai, atseit rašo kas dieną vis apžvalgas, kada jie spėja viską išmėginti, kaip jais pasitikėti… Na nežinau nežinau, aš irgi rašau kiekvieną dieną, kartais ir po kelias apžvalgas, bet štai pvz., paskutinį kartą micelinį vandenį aptariau sausio gale. O dar prieš tai – lapkritį. Kremai dar rečiau apšnekami. Iš viso veido produktus bandau ne trumpiau nei 3 savaites, bet mėgstu ilgiau.

Dekoratyvinės kosmetikos labai ilgai testuoti nereikia, nes mikliai pasimato ar tinka, ar patinka, ar laikosi, ar netepa, ar nesausina. Porą savaičių pažaidi ir tampa aišku. Su dekoratyvine plaukų kosmetika (viskas kas formavimui, aliejukai, purškaliukai) irgi tas pats, nes poveikis yra momentinis, o ilgame periode pasekmės atsiranda tik piktnaudžiaujant. Mano nuodėmės yra šampūnai, balzamai ir kaukės, jų tikrai daug bandau, derinu vienus su kitais ir nesigėdiju, kad esu maniakė. Visada tokia buvau.

Oi, atrodo, kad plepu plepu ir apie “Bielenda” nepradedu kalbėti. Šią kompaniją atradau Lenkijoje (ten ji ir gaminama). Labai sudomino pasiūla, nes priemonės tikrai įdomios, visokie serumai su AHA, su vitaminu C (beje, užsisakiau vieną neseniai iš EBAY), su haliurono rūgštimi. Aš rašiau apie naktinę kaukę, kuri tikrai buvo faina. Žodžiu, kai pamačiau “Bielenda” micelinį vandenį “Maxima” parduotuvėje, tai labai apsidžiaugiau ir čiupau. Labai norėčiau, kad daugiau priemonių įmportuotų pas mus, nes “Bielenda” neabejotinai įdomesnė už pvz., “Eveline”.

Taigi… Micelinis…

Parduotuvėje buvo pasirodę du variantai: rožinis ir mėlynas. Nepamenu, koks tas rožinis, bet mėlynas yra drėkinamasis.

Sudėtis:

Nėra ideali ta sudėtis, žinoma, tačiau vanduo mane sužavėjo. Aš pastoviai nusiperku kokį keistesnį micelinį vandenį ir po to gailiuosi. Tai kartus, tai akis graužia, tai nevalo makiažo visai. “Bielenda” gi įveikia puikiai. Teisybės dėlei turiu prisipažinti, kad vandeniui atsparios kosmetikos nenaudoju, tad nežinau kaip tirpintų ją, tačiau juodžiausi tušai, pudros ir ilgalaikiai lūpdažiai nusivalo kuo puikiausiai.

Nežinau kaip apibūdinti tą jausmą, bet atrodo, kad vanduo yra minkštas ir švelnus. Bent jau aš priekaištų neturiu ir progai pasitaikius būtinai pakartosiu, nors pastaruoju metu ir nebemačiau pirkti.

Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite didžiosiose “Maxima” arba Lenkijoje. Kaina – apie 5 EUR už 400ml.

Daugiau micelinių vandenų apžvalgų.

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyjenurodytais adresais.