Mano maniją grožio dėžutėms žino visi, kurie bent truputį reguliariau skaito “Veni Vidi”. Pamatau, akys sužiba, noriu, turiu. Tiesa, vienu metu, kažkada gal rugsėjį, jau buvo pradėję nusibosti, nes atrodė, kad visos dėžutės prastėja, neįdomėja ir darosi ne atradimų, kokios turėtų būti (juk jų esmė yra pamėginti daugiau įdomių produktų už mažesnę kainą), bet šiukšlių kratinys. Ir visgi per metus į mano namus atkeliavo net 17 dėžučių. Visas aš jas vertinau pažymiais už pirmą įspūdį ir žadėjau rinkti metų geriausią. Taip pat sakiau, kad pasižiūrėsiu, kiek gi produktų iš kiekvienos panaudojau ir paskelbsiu naudingiausią, labiausiai pasiteisinusią. Mat kartais, kokia dušo žele gero pirmo įspūdžio nesukelia, bet pasirodo visai naudingas produktas.

Tad iš eilės, tokia tvarka, kokia gavau, priminsiu visas dėžutes ir pažiūrėsime rezultatus.

1. “Lookfantastic” grožio dėžutė “Beauty Revolutions”, 2017 m. sausis

Mano pirmo įspūdžio pažymys: 9.125

Dėžutėje buvo 6 daiktai. Iš jų panaudojau penkis. Neįvertintas liko pincetas. Tai  panaudoti 83.33% turinio.

Sakyčiau, kad pirmo įspūdžio ir panaudojimo santykis gana neblogai atitinka, ar ne?

2. “Pretty Box” grožio dėžutė Nr.6

Mano pirmo įspūdžio pažymys: 7,86

Dėžutėje buvo 6 daiktai. Iš jų panaudojau 1 –  nagų laką. Tad naudingumas 16,67% :). Džiaugiuosi, kad pati nepirkau. Nepanašu, kad šios grožio dėžutės tebegyvuotų. Bent jau senokai negirdėjau nieko naujo. Ir gerai, nes visgi, atrodė, kad šios dėžutės išpardaviminio šlamšto generatorius.

3. “Lookfantastic” grožio dėžutė “Runway Ready”, 2017 m. vasaris

Mano pirmo įspūdžio pažymys: 8.5

Dėžutėje 6 daiktai, panaudojau keturis (vitaminus, “The Ordinary” kremą, “Polaar” paakių kremą, “this works Stress Check Breathe In” eterinių aliejų mišinį miegui gerinti). Tad naudingumas – 66,67%.

4. TopBeauty.lt grožio dėžutė 4 “LOVE” edition

Mano pirmo įspūdžio pažymys: 9.22

Dėžutėje buvo 7 daiktai. Panaudojau 3. Tai buvo “The Balm” sesutės ir “Matrix” produktai. Tad man pravertė 42,86% produktų. Tiesa, nemažai tikrai fainų produktų tapo dovanomis.

5. “Tavo Idilė” grožio dėžutė “SPA namuose”

Mano pirmo įspūdžio pažymys: 8.66

Be mėginukų dėžutėje buvo 6 daiktai. Panaudojau veido kaukę, vonios druską ir šveitiklį. Teisybės dėlei kūno aliejus, sviestas ir putos vis dar nepraplėštos ir laukia kol jų imsiuosi, tad negalėčiau sakyti, kad nenaudingas produktas, tiesiog eilės nesulaukia. Tačiau nuo kovo tikrai daug laiko buvo. Tad esamas rezultatas. yra 50%. Tiesa, šių dėžučių pardavimas, man regis irgi tyliai nunyko.

6. “Lookfantastic” grožio dėžutė “Elle Edit”, 2017 m. kovas

Mano pirmo įspūdžio pažymys: 9

Dėžėje slėpėsi 6 daiktai, iš jų panaudojau 5, nors ne visi prilipo, bet čia jau mano bėda, išmėginti buvo įdomu. Neliesta ir padovanota liko “Starskin” kaukė. Tad 83.33% turinio išbandyta!

7. “So Susan” grožio dėžutė “Lip Love Bag” (2017 kovas)

Mano pirmo įspūdžio pažymys: 7.33

Kosmetinėje radau 5 daiktus įskaitant ją pačią. Panaudojau… Tik kosmetinę. Nešioju ją rankinėje. Tad man šis dėžutė pasiteisino tik 20%. Tačiau žiūrint iš kitos pusės – suteikė progą pradžiuginti nemažai žmonių.

8. “Lookfantastic” grožio dėžutė “Natural Beauty”, 2017 m. balandis

Pavasariškas dizainas

Mano pirmo įspūdžio pažymys: 7

Ši dėžutė turėjo 7 produktus. Panaudojau “Alterna Caviar CC Cream”, “Omorovicza Cleansing Foam”, “Laura Geller’s Baked Balance-n-Brighten Color Correcting Foundation” – 42,87%.

9. TopBeauty.lt grožio dėžutė 5 “Pavasaris”

Mano pirmo įspūdžio pažymys: 7,8

Labai gausi dėžutė, kurioje radau net 10 produktų. Naudojau CHI šilką, “Davines” šampūną (išmainiusi), “Kerastase” šampūną, “L’oreal” kaukę ir W7 tušą. 50% priemonių.

10. Grožio dėžutė iš Eurovaistine.lt: atradimo džiaugsmas

Pirmo įspūdžio pažymio nerašiau, nes aš žinojau, kas bus dėžutėje ir sutikau ją priimti, tad na, kai nėra jokio nustebimo ar pan, tai koks jau ten pažymys?

Tačiau naudingumas visai kas kita! Dėžėje buvo 14 produktų! Iš jų panaudojau net 13. Nebandyta liko tik “Comodynes” priešraukšlinė kaukė. Taigi, dėžutė gal ir ne pati įdomiausia, bet realiai viena iš labiausiai naudotų, nes rezultatas – 92.85%.

11. “Lookfantastic” grožio dėžutė “Get the glow”, 2017m. gegužė

Mano pirmo įspūdžio pažymys: 8,88

7 produktai iš kurių tik kūno šveitiklis tepanaudotas. Potencialo turėjo ir plaukų aliejukas, bet šį padovanojau, tai matyt per daug netraukė. 14.28%

12. “Lookfantastic” grožio dėžutė “Wanderlust”, 2017m. birželis

Mano pirmo įspūdžio pažymys: 9.14

Pavasarinėje dėžutėje radau 6 priemones. Panaudojau “Kerastase” šampūną, veido padelius, dulksną ir drėkiklį. Tad dulkių nerinko 66.66% produktų.

13. “Lookfantastic” grožio dėžutė “Pretty in Paradise”, 2017m. liepa

Mano pirmo įspūdžio pažymys: 7,67

7 produktai, iš kurių išmėginau tik toniką. Plaukų kremas laukia savo eilės ir tikrai dar bus naudojamas, bet yra kaip yra. 14.28%

14. “Lookfantastic” grožio dėžutė “Global Glamour”, 2017m. rugpjūtis

Mano pirmo įspūdžio pažymys: 8.57

7 produktai ir iš jų bandžiau BB kremą bei plaukų priemones. Tonikas laukia savo eilės, “Korres” irgi dar tarp tokių, gal naudosiu, gal dovanosiu. Kadangi ši dėžutė jau neturėjo tiek laiko, kiek tos, kurias pirkau metų pradžioje, tai dabar jau skaičiuodama naudotus produktus įtrauksiu ir tuos, kuriuos tikrai ketinu išbandyti, tik dar nespėjau, šiuo atveju toniką. 57,14%

15. “Lookfantastic” grožio dėžutė “Birthday Edit!”, 2017m. rugsėjis

Mano pirmo įspūdžio pažymys: 6.88

7 produktai, iš jų mėginau “Decleor”, “Eve Lom” ir pasta plaukams laukia eilės. 42,85% man įdomių, naudojamų produktų.

16. Stiliusbox.lt grožio dėžutė

Įspūdžio pažymio nerašiau, nes su kompanija suderintos buvo net spalvos.

Iš 4 produktų naudojau 3. Blizgis kažkaip nepatraukė akies ir kažkur mėtosi be vietos. Tad 75%.

17. TopBeauty.lt grožio dėžutė 7 “Winter”

Mano pirmo įspūdžio pažymys: 9,29

Labai vertinti naudingumą dar negaliu, nes dėžutė per šviežia. Realiai, tai planuoju išmėginti viską. Tačiau neužbėkime įvykiams už akių :).


Štai ir viskas.

Paprastoji matematika – geriausią pirmą įspūdį man padarė paskutinė šiais metais gauta dėžutė iš “Top Beuty” (17-ta šiame sąraše). Nedaug nuo jos atsilieka tos pačios kompanijos ketvirtoji staigmena (4-ta sąraše), o trečią vietą užima pirmoji metų “Lookfantastic” dėžė (pirma sąraše). Visos trys jos surinko labai panašų balų skaičių.

Prasčiausią pirmą įspūdį paliko rugsėjo “Lookfantastic” (15-ta sąraše), po kurios aš nutraukiau prenumeratą.

O dabar pažiūrėkim į tai, kurių dėžučių turinį aš panaudojau efektyviausiai. Be konkurencijos – “Eurovaistinės” (10-ta sąraše) – 92,85% priemonių buvo naudojamos, nors ir neatrodė įdomiai. Antrą vietą dalinasi sausio “Lookfantastic” (pirma sąraše) ir tos pačios kompanijos kovo dėžutė (6-ta sąraše). 83,33% produktų buvo išmėginti.

Mažiausiai vertingos pasirodė gegužės (11-ta sąraše) ir liepos (13-ta sąraše) “Lookfantastic” dėžės. Vos 14,28% produktų mane suviliojo.


Išvados? Išvadų nėra. Jei jums patinka taupyti ir įsigyti tik konkretų reikalingą daiktą, tai grožio dėžučių tikrai nerekomenduoju. Na kam jos jums? Žinau, kad sukinėjate pirštą prie smilkinio, kai pasiskelbiu, kad turiu dar vieną dėžę, bet na… mums visiems vietos po saule užteks!

Tiems kas dėžutes mėgsta, nes nori atrasti kažką naujo, nes įdomu pamėginti prabangių produktų, kurių vienas kartais kainuoja, kaip dvi dėžės, susipažinti su nematytais prekių ženklais, tokie pirkiniai visada patiks. Taip, matome, kad aš tikrai nei vienos dėžės neišnaudojau 100%, bet visada turėjau patogių miniukų kelionėms. Taip pat surengiau nemažai konkursų, kai kurias priemones, net skaudančia širdimi, dovanojau, nes norėjau konkrečius žmones pradžiuginti įdomybėmis.

Ir taip, aš noriu naujų dėžučių. Jau galvoju atnaujinti LF prenumeratą, kas pirko dėžes, po to kai pasitraukiau iš žaidimo (nuo spalio), ar vertos dėmesio jos buvo?

Gal jūs norėtumėte, kad išbandyčiau kokią nors konkrečią prenumeratą?


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Pirma foto: Background image created by Valeria_aksakova – Freepik.com