Kažkaip aš dar visai nelaukiau šios dėžutės, bet tik dabar pažiūrėjau į kalendorių. O taip, laikas bėga greitai, liepa beveik įpusėjo ir šio mėnesio “Lookfantastic” grožio dėžutė jau mano rankose.

Jei kas nežino, tai priminsiu, kad visą informaciją apie kainas, prenumeratas ir pačias dėžutes galite rasti “Lookfantastic”, o konkrečiai tai čia. Dar kartą akcentuosiu, kad užsisakę dėžutę, turite prisiminti, kad užsisakėte prenumeratą, ir jei jos nenutrauksite, kitą mėnesį vėl sulauksite staigmenos.

Šio mėnesio dėžutė vadinasi “Pretty in Paradise” ir pagaliau ji tikrai tobulai graži. Jokių rožinių, jokių violetinių. Nebus nukišta po stalu ir gauna 10/10 :). Tiesa, mane vis erzina, kad visi daikčiukai pastoviai apibyra popieriaus dulkėmis.

Lendam pasirausti!

“Revers” bronzinė pudra “Hot Makeup”, 8g. Kaina – nežinoma. Max iki 10 EUR.

Mano reakcija: Jau ištraukusi šią pudrą per daug nekrykštavau, nes turiu puikų bronzerį ir kito man nereikia. Bet pradėjus ieškoti kainos, lūpų kampučiai leidosi žemyn. Kažkaip viskas lankstinuke ir ant pakuotės pateikta lyg čia būtų “Hot Makeup” produktas, o to prekinio ženklo gaminiai, nors man nepažįstami, bet paieškojus atrodo gana kokybiški. Iš tiesų šio bronzanto gamintojas yra kažkokia lenkų kompanija “Revers”. Būtent šios priemonės neradau, bet iš bendro kitų produktų vaizdo susidariau, kad čia maždaug “Eveline” ar “Bell” kainų kategorija. Tačiau nuteisti nebandžius būtų kvaila. Visgi, manau bronzantas keliaus į prizų fondą. 6/10

“Cowshed Chamomile Refreshing Toner” – veido tonikas, 50ml. Kaina – apie 3.89 EUR (pilnas dydis yra 250ml ir kainuoja 19.45 EUR).

Mano reakcija: fainai! Pastaruoju metu man labai pradėjo patikti tonikai. O kompanija jau neblogai pasirodė su rankų kremu. Tad 10/10.

“Imedeen Advanced Beauty Shot” – kolageno ir vitamino C šotas, 1 porcija. Kaina – apie 2.63 EUR (pilnoje dėžutėje yra 15 porcijų ir kainuoja 39.45 EUR).

Mano reakcija: keista, šis daiktas nenurodytas žurnaliuke ir ne visuose spoileriuose mačiau. Šiaip jau nežinau kaip reaguot. Kolageną išmėginti visada norėjau, bet ką čia išmėginsi su tokiu kiekiu? Nebent ar nešlykštu :D. Kadangi, kaip suprantu, čia yra bonusas, tai labai nenuvertinu. 7/10

“Mimitika” veido kremas nuo saulės, 10g. Kaina – 3.39 EUR (pilnas dydis yra 50ml ir kainuoja 16.95 EUR).

Mano reakcija: ok, saulės kremus aš mėgstu. Tokį miniuką patogu net į kišenę įsimesti. 10/10

“Regenerate Enamel Science” dantų pasta, 14 ml. Kaina – apie 2.24 EUR (pilnas dydis yra 75ml ir kainuoja 11.99 EUR).

Mano reakcija: na nedžiugina mane rasti dantų pastą. Ir tiek. Daiktas geras, bet džiaugsmo nėra. 4/10.

“Moroccanoil® Hydrating Styling Cream” – drėkinantis kremas plaukams, 75ml.  Kaina – apie 7,4 EUR (pilnas dydis yra 300ml ir kainuoja 29.45 EUR).

Mano reakcija: na, o šitas tai man tikrai patinka. Ko gero vienintelis 100% džiuginantis daiktas dėžutėje. 10/10.

“Jelly Pong Pong Highlighting Pencil”hailaitinantis pieštukas. Kaina – apie 16 EUR.

Mano reakcija: brangiausias dėžutės daiktas, bet truputį toks nesąmonė. Panaudotinas nebent kelionėse, kuriose itin reikia taupyti vietą. Bet aš kažkokio pieštuko iš ankstesnės dėžės, kuris turėjo tą pačią paskirtį, taip ir nenaudojau, tad šis turbūt keliaus į prizų fondą taip pat. 5/10.

Štai ir visas turinys!

Skaičiuojame ar atitinka deklaruojamą vertę (60 GBP). Mano duomenimis dėžutės vertė yra 45.55 EUR. Tiesa, gali būti, kad plaukų kremas kainuoja kiek daugiau, nes jo būna ir mažose pakuotės pirkti, kiti šaltiniai sako, kad jis kainuoja apie 10.50 EUR. tad galutinė suma yra 48.65 EUR. Vis dar nežinoma tiksli pudros kaina, nes radau keliuose spoileriuose įvertintą daugiau, bet man panašu, kad ten ne tą brendą merginos pasirinko. Kažkaip nesiekia man ta dėžė 60 svarų. Jei kažką blogai skaičiuoju, tai patikslinkite ir aš pataisysiu galutinį vertinimą, bet kol kas 7/10.

Na ir mano pirmo įspūdžio pažymys: (10+6+10+7+10+4+10+5+7)/9=7,67

Faktas, kad ši dėžutė nelyderiauja, nors pati yra labai graži, o keli daikčiukai tikrai labai džiugina, kaip antai, plaukų kremas ar veido tonikas.

Kaip jums?


Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.