Pa-ga-liau! Pagaliau sulaukiau gegužės mėnesio “Lookfantastic” grožio dėžutės. Tiesą sakant, jau ir pretenziją buvau parašiusi. Vis tikrinau ir tikrinau pašto dėžutę, kol galiausiai šiandien ryte sulaukiau sms. Ko gero tai ilgiausiai keliavusi dėžutė iš LF.

Jei kas nežino, tai priminsiu, kad visą informaciją apie kainas, prenumeratas ir pačias dėžutes galite rasti “Lookfantastic”, o konkrečiai tai čia.

Mano visų dėžučių vertinimo kriterijus galite prisiminti pirmosios metų staigmenos apžvalgoje. Trumpai primenu, kad ketinu metų gale išrinkti dvi šauniausias dėžutes. Viena bus ta, kuri gaus didžiausią pirmo įspūdžio balą, o kita ta, kurios produktų panaudosiu daugiausiai. Dabar gi remiuosi tik jausmu, kurį sukelia ištrauktas daiktas. Ar “ooo, geeeras!”, ar “kaip nuobodu”, ar “fe, kokia spalva”.

Šį kartą dėžutė rožinė, tema – “Get the glow”. Kadangi nei rožinės, nei spindėjimo per daug negarbinu, tai daug nesitikėjau iki nepamačiau spoilerių.

Panagrinėkime radinius.

“Scrub Love Coconut Body Scrub Coconut Cranberry” – kūno šveitiklis, 100 g. Kaina – apie 7.48 EU. (Pilnas dydis yra 200g ir kainuoja 14.95 EUR).

Mano reakcija: radinys nuteikia smagiai. Graži pakuotė, gražus pažadas. Išmėginsiu su džiaugsmu! 10/10

“Real Chemistry Luminous 3 Minute Peel” – veido šveitiklis, 7ml. Kaina – apie 8,18 EUR.  (Pilnas dydis yra 50ml ir kainuoja 58.45 EUR).

Mano reakcija: pilno dydžio pakuotės kaina šiek tiek šokiruoja, net nežinau ar noriu, kad priemonė man patiktų :). Tačiau iš aprašymo skamba įdomiai. Čia vienas tų dalykėlių, kuriuos reikia užtepti ant drėgno veido, masažuoti pirštų galiukais ir turėtų pradėti rutuliotis lauk nešvarumų gumuliukai :). Įdomu, prabangu, 10/10.

“System Professional Luxe Oil” – plaukų aliejus, 30ml. Kaina18.95 EUR.

Mano reakcija: plaukų aliejus! Šiek tiek džiaugsmą temdo alkoholio denatūratas sudėtyje, bet tai plaukų aliejus! Kas gali būti fainiau? O jau kvapas koks įdomus! Tarsi kokių vaisių prabangiuose kvepaluose. Nežinau ar man prilips, bet kad kitoks nei esu įpratusi, tai faktas. 10/10.

“Mellow Cosmetics Baked Eyeshadow” – akių šešėliai, spalva “Peach”, 3g. Kaina7.45 EUR.

Mano reakcija: nuotraukoje šešėliai atrodo rausvesni, nei realybėje, o aš iš tiesų ir norėčiau rausvesnių. Šiaip vasarai bus pats tas. Po tuo blizgiu sluoksniu šešėlis ne toks tviskantis. Nežinau ar prilips, kol kas vertinimas 9/10.

“James Read the H2O Tan Mist” – purškiklis veidui su įdego efektu, 30ml. Kaina – apie 7.34 EUR (pilnas dydis yra 100ml ir kainuoja 24,45 EUR).

Mano reakcija: Nežinau nežinau, skeptiškai aš žiūriu į tuos savaiminius įdegius. Užpurškiau ant rankos, kol rašau vis laukiu kažkokio efekto. Nematau. Ar naudosiu? Hm… Gal… 6/10.

“NuFACE Prep-N-Glow Cloths” – veido valymo servetėlė, 1 vnt. Kaina – apie 2.19 EUR (pilną pakuotę sudaro 5 servetėlės ir kainuoja 10.95 EUR).

Mano reakcija: daiktas įdomus. Viena pusė valo makiažą, kita pusė šveičia. Bet aš tikrai nemanau, kad pirkčiau tokį daiktą nuolatos. Išmėginti, žinoma, bus įdomu. 7/10

“GLOV Quick Treat” – veido valymo servetėlė. Kaina4.90 EUR.

Mano reakcija: Kiek supratau šis daiktas nėra vienkartinis. Tai kažkas panašaus į garsųjį “Makeup Eraser” tik tiek kad mažiukas ir rankinukinis :). Manau tikrai pravers kelionėse! 9/10.


Štai toks šį kartą turinys. Skelbta dėžutės vertė buvo 50 GBP, tai yra apie 57 EUR. Mano paskaičiavimu vertė yra apie 56.6 EUR, tad įvertinus valiutų kursų paklaidas sakyčiau, kad ką žadėjo, tą ir davė. 10/10

Na ir mano pirmo įspūdžio pažymys: (10+10+10+9+6+7+9+10)/8=8.88

Tikrai labai gerai. Bendras įspūdis apie dėžutę puikus! Pagaliau jokių ten veido kremų :). Mano išleistą sumą atperka plaukų aliejukas, kuris tikrai džiugina, o dar gaunu kalną kitų įdomių produktų, kurie gali tapti atradimais. Net ir tas įdegis dar apsvastytinas :). O gal labai jau buvau pasiilgusi kažkokios grožio dėžutės, kad tiesiog džiaugiuosi!

Jau noriu eit tą šveitiklį prasilupti.

O kaip jums ši dėžė?


Ačiū, kad užsukote ir perskaitėte! Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti ! Draugaukime Facebooke, kur diskusijos vyksta drąsiau, bei Instagrame, ten daugiau spontaniškų momentų! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.