TopBeauty.lt grožio dėžutė 4 "LOVE" edition. Įspūdžiai

Estimated read time 4 min read

Dėžutė! Kas gali būti geriau per Valentino dieną, nei tokia dovanėlė sau, ar ne? Beveik bėgau iki paštomato! Šį kartą ir vėl apie Topbeuty.lt. Tai jau ketvirtoji jų dėžutė, trečią aš pražiopsojau, na, o šią griebiau dėl “The Balm”. Šios kosmetikos per daug nebūna!

Topbeauty.lt yra mano draugai ir šiaip mylimiausia elektroninė parduotuvė. Bet būna gi ir tarp draugų, bei meilių visko. Šį kartą aš apibarsiu dėl vieno cento! Dėžutė kainavo 28.99 EUR. Nemokamas siuntimas priklauso, kai išleidi 29 EUR. Šita gudrystė supykdė daug žmonių. Ir mane taip pat. Geriau jau prašytumėt 30 EUR ir tiek. Morališkai kažkaip lengviau. Žinau žinau, čia turbūt pamąstyta, kad va žmogus pamatys, jog dar jam trūksta iki nemokamo siuntimo ir eis įsidėti dar kokią smulkmeną. Aha, bet nepamirškite spontaniškumo faktoriaus. Aš asmeniškai pažįstu kelis žmones, kurie įsidėjo dėžutę į krepšelį, nuėjo ieškoti kokios nors smulkmenos ir beieškodami pagalvojo, kad aš gi visko daug turiu, ar man reikia, kam man reikia, gal nereikia ir galiausiai iš viso nepirko nei dėžutės, nei smulkmenos. Va taip va. Dėžės perkamos negalvojant :). Nedarykit daugiau taip!

Taigi, dėžutė kainavo 28.99 EUR, o pilna vertė deklaruojama – 51.88 EUR. Rinkinys skirtas meilės dienai, todėl šiandien jį ir gavome.

Dalyvavę ženklai:

Mane, kaip jau sakiau, suviliojo “The Balm”. Taip pat traukė “Kerastase” ir “Matrix”.

Tai pradedu vertinti!

Šį kartą dėžutė mažytė, gana tvirta, visiškai paprasta, puošta lipduku. Nebuvo jokio lankstinuko, sveikinimo su Valentino diena ar pan :). Esu visiškai išlepinta “Lookfantastic” kokybės, tad vertinu 8/10. Nėra blogai, gal net labai neblogai, bet žinant, kad tai viena brangiausių dėžučių rinkoje, norisi įstabiau :).

Viduje žadėti 4 pilno dydžio produktai ir 3 kelioninio dydžio priemonės. Vertinu po vieną.

“The Balm Manizer Sisters Trio” švytėjimą suteikiančių pudrų rinkinys. Kaina – 29.99 EUR.

Mano vertinimas: o kaip aš galiu įvertinti produktą, kuris yra mano geidaraštyje? Kuo puikiausiai nuostabiausiai! O kana jau yra vienu euru didesnė nei mokėjau už dėžutę. Super! 10/10

“Makeup Revolution Metals Eye Foils akių šešėliai/folija”. Kaina – 5.99 EUR.

Mano vertinimas: Esu atradinėtoja, tokio produkto dar nebandžiau. Spalva nebloga, nes mačiau yra ir turkio :). Šių metų mados klyksmas. Įdomu. Vertinu labai teigiamai. 10/10

“Makeup Revolution” akių šešėliai. Kaina – 2.79 EUR.

Mano vertinimas: Nesu didelė mono šešėlių gerbėja. Bet spalva graži, tiktų tiek man ir padovanoti gėda nebūtų. 8/10

“Kerastase” nuo karščio apsaugantis ir glotninantis plaukų pienelis “Discipline Keratine Thermique”, 50ml. Kaina – 8.65 EUR (pilnas dydis – 150ml – šioje parduotuvėje kainuoja 25.95 EUR).

Mano vertinimas: produktas žiauriai geras, esu jau jį aprašiusi. Paprastai įspūdį gadina tai, ką jau esu turėjusi, bet ši priemonė tokia faina, kad negaliu nesidžiaugti. 10/10

“Matrix Biolage HydraSource” šampūnas bei kondicionierius, po 50 ml. Kaina – 2 EUR ir 2.2 EUR (250ml priemonės kainuoja 9.99 ir 10.99 Eur).

Mano vertinimas: absoliučiai neturiu jokių priekaištų. Tinka mano plaukų tipui, dar nesu bandžiusi, patinka prekinis ženklas ir “Biolage” linija. 10/10 ir 10/10

“Mitomo Syn-Ake + EGF” veido kaukė su gyvačių peptidų analogu. Kaina – 1.99 EUR

Mano vertinimas: jei prekiniai ženklai būtų paslėpti, tai nusivilčiau, nes nekenčiu lakštinių kaukių. Bet aš žinojau, kad ji bus ir jau suplanavau, kas gaus dovanų. Tad vertinimas nėra toks blogas, koks būtų jei čia ištiktų visiška staigmena :). 7/10.

Vertinu ir skaičiuoju.

Mano skaičiavimais dėžutės vertė yra 53.61 EUR ir net šiek tiek virš deklaruojamos. Tad šioje vietoje 10/10.

Na ir mano pirmo įspūdžio pažymys: (8+10+10+8+10+10+10+7+10)/9=9.22

Super! Nors jei atvirai, tai aš jau pamačiusi, ką kompanija įdėjo iš “The Balm”, galėjau jau nebevertinti, nes viršijo mano lūkesčius. Visa kita yra tik malonūs priedeliai :). Tačiau jei būtent tas produktas man nepatiktų, tai dežutė gal kiek ir liūdnokai atrodytų. Tačiau yra ką pabandyti bei atrasti.

Ačiū, kad užsukote, tikiuosi buvo įdomu. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours